999 rezultate për

fier

Parandalohet tragjedia në Fier, dy vëllezërit përfundojnë pas hekurave Policia e Fierit ka arrestuar dy vellezer pas një sherri që kanë pasur me njëri tjetrin, ku janë goditue me sende të for
Rrëfimi rrëqethës i 30-vjeçares nga Fieri: Më kapi prej fyti e më ngriti peshë “Sa kthehej ulëriste, shumica e sherreve ishte në prani të djalit, nuk komandohej më asgjë
Kërcet arma në Fier, ka të plagosur Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur në mbrëmjen e së premtes në qytetin e Fierit, ku një i ri nxori armën dhe plag
Breshëri të shtënash në mbrëmje mes Vlorës dhe Fierit Breshëri plumbash janë dëgjuar mbremjen e sotme mes zonës së Vlorës dhe Fierit. Të shtënat janë raportuar në dalje të
E rëndë në Fier, 46 vjeçari arrestohet pasi përndiqte 15 vjeçaren Një 46-vjeçar nga Fieri me inicialet V.M., ka rënë në prangat e Policisë pasi për 2 muaj kanë përndjekur një minorene 15
Aktori i njohur i Fierit humb betejën me COVID-19 Aktori i madh i teatrit dhe estradës së Fierit, Fatmir Xhelili ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. M
Makina e policisë përplaset me pemën, çfarë ndodhi në rrugë Një automjet tip “Golf” i ka prerë rrugën automjetit të policisë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sheq i madh” në Fier.
Abuzoi s*ksualisht me vajzën e mitur, arrestohet 21 vjeçari Një 21 vjeçar është arrestuar nga policia e Fierit pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur. I riu, M.
"S’ka prova që e vrava unë", lihet në burg autori i dyshuar i vrasjes së 50 vjeçarit në Fier Fatmir Hoxhaj i dyshuar si autor i vrasjes së Ahmet Toskës në qytetin e Fierit në muajin tetor është lënë në burg. Gj
"Në morg na thanë ky trup ka ardhur dje", vajza e pacientit që u hodh nga Infektivi bën deklaratën e fortë 69-vjeçari Reshat Grembi nga qyteti i Fierit, i cili humbi jetën pasi u hodh nga spitali Infektiv, sipas të bijës ka ndë
P*rostitucion dhe vrasje, OFL i dërgon formularin katër të dënuarëve të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: F. K.,
Në qiell të hapur, nxënësit në Fier zhvillojnë mësimin në oborr për tu ngrohur në diell Nxënësit në shkollën “Sotir Çapo” në Zharrez në bashkinë e Patosit, janë rikthyer përsëri këtë të hënë për të zhvilluar
I dyshuari jeton 3 km larg, pse u ekzekutua 50 vjeçari në Fier para syve të gruas Teksa arsyet e krimit të rëndë mbeten ende mister, autori i dyshuar, Fatmir Hoxhaj i cili qëlloi për vdekje shtetasin Ah
E eliminuan në sy të së shoqes, arrestohet autori i dyshuar për vrasjen e Ahmet Toskës Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së Ahmet Toskës, ngjarje e ndodhur kjo në Fier, në 26 Tetor të këtij v
Mes tyre një grua, arrestohen tre persona që shpërndanin kokainë në Fier Policia e Elbasanit ka arrestuar tre shtetas pasi mbi bazën e informacioneve të siguruara, ata merreshin me shpërndarjen
Shifrat e dhimbshme, COVID-19 i ka marrë jetën 7 mësuesve Ditën e djeshme viktima të Covid dje u shënuan shtatë, nga mosha 47 deri në 83- vjeçare. Ndonëse nuk përfshihet në l
Rama nga Fieri: Basha hoqi djalin e Fahriut për t'ia ngulur thikën Babales Kryeministri Edi Rama sot është ndalur në Fier me nismën “Deputeti që Duam”, nga ku u shpreh se partia që ai drejton ësh
Mësuesi në Fier humb betejën me COVID-19 Një mësues nga Fieri ka ndërruar jetë pas betejës së humbur me Covid-19. Lajmi i hidhur është bërë me dije nga minist
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
FNSH blindon Fierin, Rama shkon për të takuar naftëtarët Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një takim me naftëtarët e Ballshit. Takimi është organizua