999 rezultate për

fier

Impianti i plehrave në Fier, banorë të tri fshatrave dalin kundër Tre fshatra në Fier janë ngritur në protestë për shkak të vendosjes së makinerive për fillimin e punimeve të impiantit t
FIER/ Adoleshentja sheh babanë që tenton t’i vrasë mamanë me kaçavidë Një tjetër rast dhunë është shënuar në Fier ku një burrë pasi ka dhunuar gruan ka tentuar ta vrasë atë me kaçavidë.
Jep dorëheqjen deputeti i PS, ja detyra e tij e re Deputeti i Partisë Socialiste Ervin Koçi ka hequr dorë nga mandati i deputetit. Lajmin deputeti e ka bërë të ditur me
Peshqit e ngordhur në liqenin e Fierzës, ja çfarë deklaron Inspektoriati i Peshkimit Ditën e djeshme u bë me dije zbulimi i një sasie të madhe me peshk Gjucë të cilët gjendeshin të ngordhur në ujrat e liqe
Ushtron dhunë ndaj nënës e babait, arrestohet 30-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një 30 vjeçar pasi akuzohet për dhunë në familje. Burime zyrtare bëjnë me dije se
20 ton peshk vritet me dinamit, masakër ekologjike në liqenin e Fierzës (FOTO LAJM) Në liqenin e Fierzës ka ndodhur një masakër e vërtetë ndaj peshkut. Specialistët e zonës denoncojnë në media se janë të
Rama me dhimbje koke në Tiranë, Meta ia merr valles në Fier (FOTO LAJM) Kreu i LSI-së, Ilir Meta ishte sot në një takim të të rinjve të LSI-së në Fier duke iu bashkuar edhe valles së tyre pas
Meta në Fier: Të rinjtë janë të parët në politikë dhe vendimmarrje Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta, i cili ka qenë i pranishëm në një aktivitet të organizuar nga të rin
Meta, sërish akuza mbi qeverisjen Rama: Turizmi i keqshfrytëzuar Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, z. Ilir Meta, mori pjesë në takimin e organizuar në Parkun Arkeologjik të A
Përplas me autobuz 6-vjeçaren, largohet dhe e lë të lënduar në mes të rrugës Policia e Fierit ka bërë me dije se ka vënë në pranga një 34-vjeçar i cili ka përplasur me autobus një fëmijë të mitur v
Sekuestrohen 300 mijë euro në Fier, pastrim parash nga dy biznesmenë Policia e Fierit bën me dije se ka sekuestruar llogaritë bankare të një firme të depozituara në tre banka të nivelit të
Qëlloi me grusht laborantin, arrestohet 39-vjeçari në Fier Policia e Fierit ka vënë në pranga një shtetas pasi ka qëlluar me gruashte specialistin e laboratorit Mikrobiologjik.
FIER/ Burri godet me thikë gruan: Nuk po kujdesesh për mua Një krim në familje ka ndodhur paraditen e së enjtes në qytetin e Patosit, ku një burrë ka plagosur me thikë bashkëshort
Arrestohet 28-vjeçari në Fier, aksidentoi kalimtaren pranë hipotekës Policia e Fierit ka vënë në pranga një të ri nga Fieri pasi ka aksidentuar një kalimtare në afërsi të hipotekës. Bur
Meta takohet me Kryeministrin e Landit gjerman: Shqipëria e ka vendin në BE Kreu i Kuvendit të Shqipërisë, Ilri Meta ditën e sotme priti në një takim Kryeministrin e Landit Gjerman Hessen, Volker
Dështon plani djallëzor i fierakut, policia i kap 3 kg heroinë në makinë (FOTO & VIDEO) Policia e Kakavijës arrestoi gjatë mesditës së sotme Endrit Zeqon, të cilit iu kapën plot 3 kilogramë heroinë në makinë.
EMRAT/ Arrestohen 3 policë privatë në Fier, vodhën objektin që duhej t’a ruanin Ishin në detyrë për të ruajtur një objekt,3 punonjës të një kompanie sigurie private kanë vjedhur 400 litra naftë. Polic
U dhunuan mes qytetit se morën pjesë në protestë, ja kush janë dy binjaket nga Fieri (FOTO LAJM) Vajzat në foton më sipër janë dy të rejat nga qyteti i Fierit të cilat u dhunuan barbarisht mes qytetit për shkak se mor
Arrestohet i shumë kërkuari në Fier, i dënuar me 13 vite burg për trafik të miturish Policia e Fierit ka vënë në pranga një 37-vjeçar i cili akuzohet për trafikim të të miturve dhe faslifikim të pasaportav
Basha sqaron ultimatumin për policinë e Fierit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në ditën e dhjetë të protestës nga çadra e ngritur përpara Kryeministrisë,
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}