999 rezultate për

fiat

Përzgjidhet një shqiptare për të përfaqësuar Fiat-in, do promovojë modelin më të ri (FOTO LAJM) Një shqiptare do të përfaqësojë Fiat-in! Kompania gjigante ka zgjedhur këngëtaren e talentuar, me origjinë shqiptare, Av
Kjo është vajza shqiptare që vdiq në Itali (FOTO LAJM) Një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në veri të Italisë, përkatësisht në G
Aksident i rëndë në Itali, humb jetën studentja shqiptare Një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën gjatë një aksidenti trafiku dje rreth orës 18 në veri të Italisë, përkatësisht në G
Aksidenti i rëndë i merr jetën 40 vjeçarit në Kavajë, dy të tjerë plagosen Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Xhengë. Një aksident i rënd ëi ka marrë jetën një personi dhe
Ferrari dhe bota e Formula 1 në zi, ndahet nga jeta Marchionne Ferrari dhe bota e Formula 1 në zi. Ndahet nga jeta në moshën 66- vjeçare Sergio Marchionne. Bota e motorave qan
Kjo është arsyeja pse Ronaldo nuk do prezantohet para tifozëve Transferimi i Ronaldos te klubi i Juventus duket se nuk i ka gëzuar të gjithë në Itali. Madje paralajmërime për të m
Plas tek Juventusi, priten protesta të mëdha pas transferimit të Ronaldos Transferimi i Cristiano Ronaldos tek Juventusi është pritur me mjaft optimizëm nga tifozët e bardhezinjve, por jo nga i
Transferimi i Ronaldos te Juventus mërzit punëtorët e FIAT-it Po flitet shumë për një transferim të Ronaldos te Juventus por kjo nuk duket se ju ka pëlqyer të gjithëve në itali.
Shmanget tragjedia, makina shpërthen në flakë në ecje e sipër Një makinë ka shpërthyer në flakë gjatë ecjes në autostradë pranë urës së Mifolit. Ngjarja ka ndodhur në orët e para
Njihuni me “Vori-t” e Putinit, mafia mbi të gjitha mafiat (FOTO LAJM) Rusinë e Vladimir Putinit e kanë quajtur shumë gjëra: kleptokraci, shtet me autoritarizëm post-modern, dhe, përshkrimi j
Aksident i rëndë në aksin rrugor Shkodër-Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Shkodër-Lezhë. Aksidenti ka ndodhur në vendim e quajtu
Fiat-Chrysler ndalon prodhimin e automjeteve me naftë Gjiganti italian i automjeteve, “Fiat-Chrysler” (FCA) nuk do të tregtojë më makina me motorë nafte duke filluar nga viti
Rama për shqipërinë: Nuk është Ferrari, është Fiat Punto Kryeministri Rama teksa ka shkuar në Berat për të inspektuar nga afër dëmët që ka shkkatuar përmbytja në Berat, ka ndalu
I riu nga Bullgaria vjen për “qejf” në Shqipëri, por e pëson keq Një 19 vjeçar me inicialet A.D, ka udhëtuar nga Bullgaria drejt Shqipërisë për pushimet e tij verore, por udhëtimi i “qe
Zbulohet Fiat 500L me pamje e teknologji të re Fiat pas përditësimit të veturës së qytetit, model 500 disa vite më parë, tani ka kthyer vëmendjen te ‘vëllai i madh’ i
U kapën me 80 mijë euro kokainë, arrestohen shqiptari dhe gruaja e tij Një shqiptar rreth një 38-vjeçar dhe një grua nga Breshia, 50 vjeçe, janë vënë në pranga pasi do të fitonin një shumë pr
Do t'a trafikonte në Itali, kapet fieraku me furgonin plot me drogë (VIDEO) Policia e Fierit ka sekuestruar 78 kg lëndë narkotike kanabis, si dhe ka vënë në pranga një shtetas. “Në dalje të qyt
VORË/ I riu bën autostop, por shikoni si e pëson Një i ri ka përjetuar një moment të rëndë teksa ka bërë autostop në Vorë ditën e djeshme. Një automjet tip “Fiat Panda”
Aksidentohet ambulanca në Ballsh, transportonte 3 pacientë Një aksident ka ndodhur sot në Ballsh ku një ambulancë e spitalit të Fierit është përplasur me një makinë tip “Fiat”.
Ja si rrotullohet makina te bulevardi "Dëshmorët e Kombit" (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm ka ndodhur një aksident i rëndë në bulevardin "Dëshmorët e Kombit". Mësohet se aksidenti ka ndodhur rr