999 rezultate për

fevziu

Blendi Fevziu: Meta në krye të shtetit, nëse është e vërtetë... Gazetari i njohur, Blendi Fevziu së fundmi ka publikuar një shkrim të titulluar “ǒpo ndodh me zgjedhjen e Presidentit”.
Atenati ndaj Lulzim Bashës, Nano kundërshton Fevziun: Lajm i shkollës së Ylli Rakipit dhe Nikollë Lesit Analisti Mustafa Nano ka dalë kundër versionit të Blendi Fevziut se dikush ka tentuar të vrasë Lulzim Bashën duke theksu
Intervista e pazakontë e Muç Nanos, flet për Ballën, Fevziun e Krastën Gazetari dhe analisti, Mustafa Nano ka dhene nje interviste te pazakonte per Konica.al. Ai ka treguar per profesionin e
Një diplomat i huaj i kërkoi Dules të braktiste bojkotin e Bashës, Fevziu: Nishani të marrë masa! Një ditë më parë, kreu i PBDNJ-së Vangjel Duke deklaroi se diplomati i një vendi të BE-së i kishte kërkuar atij dhe disa
Një fëmijë tjetër për familjen Fevziu? Ja çfarë thotë Blendi (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të suksesshëm të televizionit shqiptar, por përveç anës profesionele, Blendi
Basha, Meta, Blushi dhe Idrizi të rrëzojnë Ramën në Kuvend? Fevziu është kundër Duke parë kalkulimet që janë në Kuvend tashmë, me një LSI që kërkon qeveri besimi dhe një besnikëri të munguar të PDIU-s
Mesila Doda bën një super-gafë në emision, Blendi Fevziu habitet: Ai ka vdekur... Mesila Doda ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut për të folur për zhvillimet më të fundit polit
Plas sherri në “Opinion”, akuza e ironi therëse mes Rakipit dhe Vangjelit (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme studioja e “Opinion” e Blendi Fevziut ka qënë e mbushur me debate, tensione dhe debate të cilat kanë
Fevziu: Koalicioni PS-LSI si ato çiftet e dashuruar të showbizit që... Teksa në emisioni ‘Opinion’ është duke u diskutuar mes gazetarëve dhe analistëve për koalicionin PS-LSI dhe marrëdhëniet
"Pajtohen" pas 4 vitesh Sali Berisha dhe Blendi Fevziu, ja çfarë do ndodhë sonte Prej më shumë se 4 vitesh, më në fund “akujt” mes tyre janë shkrirë dhe që të dy janë rikthyer sërish në një përballje t
A iu "pre koka" e Tahirit për shkak të rivalitetit me Veliajn? Ja si përgjigjet kryebashkiaku Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ftuar sot në emisionin “Opinion” në TV Klan, ka folur edhe për marrëdhënien e ti
"Pasanikja" Enca, komshije me Fatos Nanon, Fevziun, Çanin dhe Mamaqin (FOTO LAJM) Këngëtarja Enca Haxhia ka postuar foto nga shtëpia e saj më e re që ndodhet në bllokun e vilave luksoze në periferi të k
Blendi Fevziu rrëfen kujtimet rinisë në "Pazarin e Ri" Nga Blendi Fevziu – Për fëmijët e lagjes ajo ishte zemra e vërtetë e qytetit. As Sheshi Skënderbej me policin që rrin
Fevziu zbulon prapaskenat e shkarkimit të Sajmir Tahirit Kabinetit të qeverisë Rama ditën e sotme i mungojnë 4 ministra, të cilët u shkarkuan pas mbledhjes me kordinatorët e zgj
Fevziu: Rama sakrifikoi Tahirin për të joshur Ilir Metën Blendi Fevziu e cilëson një ofertë të Ramës ndaj Metës largimin e Saimir Tahirit nga drejtimi i Ministrisë së Brendshme.
Blendi Fevziu rrëfen "fiksimin" për deputeten: I rrija poshtë dritares... (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar emisioni “Opinion” i Blendi Fevziut është fokusuar mbi gratë e pushtetshme në politike dhe pikërisht g
Blendi Fevziu prezanton prindërit, ja çfarë ju uron! (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Blendi Fevziu ka postuar një fotografi në Instagram ku duket ende fëmijë pranë prindërve të tij.
Deputetja e PD-së kritikon Fevziun: Po bojkoton qëllimisht deputetët e PD-së, ja emrat Emisioni Opinion i Blendi Fevziut është një ndër emisionet politike më të ndjekura në Shqipëri dhe për shkak të kësaj de
EKSKLUZIVE/ Flet personazhi që futi mbrëmë në sherr Bashën me Fevziun: Rama i urren veriorët...(FOTO LAJM) Ai quhet Leonardo Nika dhe pretendon se ka qenë anëtar i Partisë Socialiste prej 17 vitesh, por tashmë është shkëputur p
Fevziu tregon përplasjen me Bashën: Shkeli paktin, ja pse nuk e lashë t’i jepte fjalën qytetarit Drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu ka rrëfyer incidentin e një dite me parë kur kishte të ftuar kryetarin e PD
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.