999 rezultate për

festuar

Banega shkakton skandal duke festuar pa maskë në klub, në një vend ku ka shumë raste me COVID-19 (VIDEO) Mesfushori i Sevillas, Ever Banega, ka shkaktuar skandal vetëm pak ditë para ndeshjes së Ligës së Evropës kundër Romës.
Tifozët e Tiranës dhurojnë spektakël, policia bën namin me gjoba (FOTO & VIDEO) Atmosferë elektrizuese në sheshin “Nënë Tereza”. Një numër i konsiderueshëm tifozësh bardheblu kanë dalë për të festuar
Fotografia e Shaqirit duke festuar titullin që u bë virale Xherdan Shaqiri së bashku me lojtarët e tjerë të Liverpoolit, mbrëmjen e kaluar festuan titullin e parë në histori të Pr
Tifozi më i çmendur i Napolit, shikoni si feston pas triumfit në Kupën e Italisë (VIDEO) Një festë e jashtëzakonshme për t’i dhënë fund një dite të paharruar. Në fillim rinovimi i kontratës me Napolin e më
Festoi si kurrë më parë, Messi zbulon kuptimin Messi i shkaktoi kokëçarje Barçës dhe tifozëve katalonas para asaj ndeshjeje, pasi pati druajtje se nuk ishte riaftësuar
Victoria paska një arsye për të "festuar" rënien e flokëve të David Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckham është shumë ‘e kënaqur’ me rënien e flokëve të bashkëshortit David pasi ylli i futbollit u vu re së fun
VIP-at shkelin rregullat me "të dyja këmbët": Shkojnë në plazh për të festuar (FOTO LAJM) Koronavirusi COVID-19 ka shkaktuar pandemi në të gjithë botën. Në ditën e sotme qeveria nuk e ka lejuar ende frekuen
Hipi mbi shkëmb për të festuar fundin e izolimit, 31-vjeçarja bie në humnerë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një vajzë e re ka humbur jetën majë shkëmbinjve. E reja po tentonte të bë
Një ditëlindje në karantinë si e Victoria Beckham, gjen mënyrën ideale për të festuar (FOTO LAJM) Edhe Victoria Beckham, si shumë të tjerë, ka festuar ditëlindjen e saj në kushtet e karantinës. Ajo ka mbushur 46-vj
Gjetja "unike" e Sami Khediras për të festuar ditëlindjen (FOTO LAJM) Izolimi për shkak të emergjencës së koronavirusit në Europë po vazhdon të zgjasë dhe shume njerëz që kanë ditëlindjen gj
Duke e tundur mbi tavolinë, Morena zbulon si e priti 27-vjetorin (VIDEO) Morena Taraku ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të në formën më të mirë të mundshme. Këngëtarja ka publikuar së fundmi
Thyen rregullat e koronavirusit, lojtari i PSG bën veprimin e çmendur pas kualifikimit (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në çerekfinale të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundin n
Eleminuan Dortmundin, futbollistët e PSG-së ironizojnë Haaland (VIDEO) Paris Saint Germain ka siguruar kualifikimin në raundin tjetër të Champions Leagues. Francezët mposhtën 2-0 Dortmundi
Tifozët "sfidojnë" koronavirusin, futen në fushë për të festuar kualifikimin në finale (VIDEO) Si është e mundur? Kështu i komentuan në Francë imazhet e fundit të sfidës mes Saint Etienne dhe Rennes (2-1), me vendës
E zbulon Vinicius, Ronaldo motivoi lojtarët e Realit në dhomat e zhveshjes gjatë pushimit Prania e Cristiano Ronaldos në shkallët e "Santiago Bernabeu" padyshim i gëzoi shumë tifozët por edhe lojtarët aktual të
Festë e "çmendur" për ditëlindje, me kë e kaloi mbrëmjen Capital T (FOTO&VIDEO) Ditën e djeshme, reperi i njohur, Capital T ka festuar ditëlindjen. Ai ka mbushur 28 vjeç dhe ka zgjedhur që këtë ditë s
Shqiptarët e Kosovës vijnë në Shqipëri për të festuar 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës Shqiptarët e Kosovës kanë vendosur që 12-vjetorin e Pavarësisë kanë zgjedhur ta festojnë në Shqipëri. Ka nga ana që
Çifti shqiptar kapet në Greqi, si po e "festonin" Shën Valentinin Dita e djershme e cila është festuar edhe si dita e dashurisë, nuk ka qenë vaj për të gjithë. Një çift shqiptar janë
Shoqet e klasës së Tahirit, ministret e Ramës i bashkon festa e maturës '98 (FOTO LAJM) Matura e vitit 1998 e gjimnazit "Sami Frashëri" është mbledhur pas shumë vitesh duke festuar së bashku, nnë një hotel të
U arratis nga burgu si në filma, i riu shqiptar kapet duke festuar ditëlindjen e të dashurës Nuk i ka zgjatur shumë liria 26 vjeçarit shqiptar Ervis Markja. Ky i fundit u arratis në maj të vitit të shkuar nga burg