999 rezultate për

festuan

Si e festuan myslimanët Kurban Bajramin në mbarë botën (FOTO LAJM) Ditwn e sotme, myslimanwt nw tw gjithw botwn festojnw Kurban Bajramin. Kjo festë shënon gatishmërin e Ibrahimit, të
Natë romantike në Paris, Dorina Mema dhe partneri festuan ditëlindjen në një ditë Kampionia në bodybuilding, Dorina Mema është ndër femrat më të komentuara për trupin e palestruar dhe me forma bombastik
Festuan si të çmendur tek goli i përmbysjes, kroatët shtrijnë në tokë fotografin (FOTO LAJM) Lojtarët kroatë festuan si të çmendur tek goli i Mandzukic, që përmbysi gjithçka dhe i kualifikoi për në finale. I gjith
Shikoni si festuan tifozët anglez pas golit të Trippier (VIDEO) Në “Luzhniki Stadium” po luhet mbrëmjen e sotme gjysmëfinalja e dytë e Kupës së Botës “Rusi 2018”. Pjesa e parë u mby
Shqiptarët festuan për Kroacinë, por tifozi kroat ju hedh flamurin përtokë (VIDEO) Ndeshja Kroaci-Rusi është pritur me shumë emocione edhe nga shqiptarët ku kanë qënë të shumtë tifozët që mbështesin Komb
Çifti Beckham festuan 19-vjetorin, por ja sa kushtoni dollia e tyre Pasdyshim që ish-ylli i Manchetser United dhe Real Madrid, David Beckham, dhe gruaja e tij, Victoria, ish-këngëtare e “S
Zvicerjanët nuk njohin heronj, kërkojnë përjashtimin e Xhakës dhe Shaqirit (FOTO LAJM) Xherdan Shaqiri dhe Granit Xhaka kanë ngritur peshë zemrat e ç’do shqiptari mbrëmjen e djeshme pasi dy golat e fitores k
Të gjithë festuan në Prishtinë por askush nuk e vërejti këtë detaj (FOTO LAJM) Dje është festuar 1 Maji në Gërmi, ndryshe prej vendeve tjera të botës ku në këtë datë protestohet. Për kosovarët dje
Festë në frontin e luftës, shihni si festuan ushtarët mbrëmë në Kabul (FOTO LAJM) Anëtarët e ushtrisë amerikane u mblodhën në një darkë të Krishtlindjeve në Shtabin Mbështetës të Përhershëm në Kabul, Af
Genci e Eni mbrëmë festuan bashkë, këto foto e dëshmojnë (FOTO LAJM) Të dy janë emra shumë të njohur në estradën shqiptare. Bëhet fjalë për reperin e njohur Genc Prelvukaj e këngëtaren E
Zbulohet videoja e tre gazetareve të sportit që u pezulluan pasi festuan fitoren e Skënderbeut (VIDEO) Një video e xhiruar me futbollistët e Skënderbeut pas triumfit të korçarëve kundër Partizanit i ka kushtuar shtrenjtë 3
Spektakël fshekzjarresh dhe festivale, si e festuan amerikanët Ditën e Pavarësisë (VIDEO) Amerikanët festuan festën e pavarësisë me parada madhështore, konkurse për ngrënien e hot dog-ëve dhe hedhjen e fishekzj
Ja si e festuan yjet e Chelsea-t titullin kampion në Angli (VIDEO) Skuadra e Chelsea-t u shpall kampione e Anglisë për herë të 6-të në historinë e saj. Skuadra e drejtuar nga Antonio Cont
"Dita e Verës", ja si festuan Rama, Berisha, Tahiri dhe Basha (FOTO LAJM) “Dita e Verës” ka nxjerrë politikanët në shesh me njerëzit duke harruar për të paktën një ditë të vetme krizën politike
SKANDALI/ Yjet e PSG-së festuan me Rihannën në "club" disa orë para ndeshjes Yje e Paris Saint German kanë shkuar në party së bashku me popstaren e njohur, Rihanna vetëm dy ditë para ndeshjes ndaj
Festuan golin, por Kane-it i ndodhi diçka e papritur (FOTO) Ylli i Tottenhamit, Harry Kane mbrëmë dha kontributin e tij në fitoren ndaj Chelsea-t edhe pse nuk arriti që të shënonte
Atmosfera e ngrohtë e tryezës familjare, ja si festuan Enada me Gerd Vason Balerinët Gerd Vaso dhe Enada Hoxha kanë kaluar një festë tipike familjare. Mamaja e Gerdit, motra e tij me familjen
Ja si u festuan Krishtlindjet nëpër botë (FOTO LAJM) Sot, e gjithë bota e krishterë ka festuar Krishtlindjen. Njerëzit nëpër gjithë botën, nga Iraku në Australi, e kanë
Festuan si të çmendur kalimin në finale, por tragjedia iu preu ëndrrën në mes (VIDEO) Futbollistët e ekipit brazilian të Chapocoense kanë festuar kualifikimin për në finale, por gëzimi i tyre nuk ka zgjatu
Ja si e festuan fëmijët pavarësinë tek nisma "Dhuro Dashuri" (FOTO LAJM) Nisma "Dhuro Dashuri" ka vazhduar me aktivitetet humanitare edhe në ditën e Flamurit. Sot, klasa e tretë e shkollës "