999 rezultate për

festonin

Po festonin ditëlindjen në restorant, gruaja helmohet dhe vdes Hëngri një pjatë me kërpudha në një restorant me yje dhe vdiq. Ngjarja ndodhi në Valencia dhe Maria Jesus Fernandez Calv
Duhej të festonin, të moshuarit gjenden të dy të vdekur në krahët e njeri-tjetrit Ai ishte 68 vjeç, kurse ajo 74. Pritej që të festonin Krishtlindjet, por për ta ishte shkruar një tjetër fat. Çifti j
Sot nuk flasin, si festonin sëbashku dikur Tuna dhe Nora Tashmë tema e zënkës mes tyre është bërë bajat. Kjo pasi të gjithë e dimë se Tuna dhe Nora sot e kësaj dite nuk flasi
Festonin "beqarinë" një shqiptar dhe një rumun i masakrojnë me thika Karabinierët italian kanë mundur të arrestojnë mbrëmjen e djeshme një shqiptar dhe një rumun mbi të cilët rëndon akuza e
Kërkuan të festonin “Ditën e të Vdekurve”, por komunistat e Rusisë nuk i lejuan Meksika po zhvillon një botëror relativisht të shkëlqyer. Ata kanë arritur të mundin Kampionët e Botës në fuqi, Gjermani
NGJARJA/ Të gjithë festonin por një i ri u rrah nga serbët në Mitrovicë Ndërkohë që shqiptarët, kudo nëpër botë, po vazhdonin të ekzaltoheshin pas golave të fitores së Xhakës dhe Shaqirit ndaj
Kur të gjithë po festonin triumfin e shqiptarëve, RTSH angazhohet për PR ndaj Metës (FOTO LAJM) Ndeshja e mbrëmshme i bëri të gjithë shqiptarët të ndihen sikur ishin pjesë e Botërorit. Granit Xhaka dhe Xherdan Sha
Të gjithë po festonin super golin e Ronaldos, vetëm ai jo: Sekreti u zbulua më vonë (VIDEO) Asnjëri nuk e vuri re pasi të gjithë ishin fiksuar tek Ronaldo dhe goli i tij spektakolar, por veprimi i Moutinhos gjatë
Lojtarët po festonin titullin, por të gjithë i kanë sytë tek vajza prapa xhamit (VIDEO) Teksa lojtarët e Washington Capitals po festonin truimfun e tyre në hockej mbi akull, aty u pa një ngjarje mjaft interes
Teksa të gjithë po festonin dasmën, dikush bën kërdinë (VIDEO) Dasma e tyre duhet të ketë qenë një nga ditët më të lumtura të jetës së tyre. Por ajo përfundoi me grabitje, lot dhe
Pas humbjes, ja kush feston në Liverpool Liverpool u mund me një rezultat 3 me 1 nga skuadra e Real Madrid-it, duke i mohuar trofeun e Champions Leagues. Një
Tragjike, autobusi i kampionëve serb shpërthen në flakë Skuadra Serbe, Crevena Zvezdas nuk arrit ti gëzohet për shumë gjatë titullit kampion, pasi një incident ka ndodhur në au
U nisën të festonin, familjarët prekin me dedikimet për 3 të rinjtë nga Laçi (FOTO LAJM) Ka qenë fatal udhëtimi në drejtim të Tiranës për tre të rinj, ku makina me të cilën udhëtonin ra në kanal në fshatin Adr
Mançveski: Pasi e shpallën Selën të vdekur filluan të festonin mbi trupin e tij Për dallim prej kryeprlamentarit Talat Xhaferi, i cili ka njohur vetëm pesë prej 10 sulmuesve të akuzuar, ministri për s
U mungonte kapiteni që ta festonin fitoren, lojtarët e Fiorentinës shtrihen duke qarë (FOTO LAJM) Fiorentina ka fituar ndeshjen e javës së 28-të të Serie A ndaj Beneventos me rezultat minimal 1-0. Goli i vetëm i nde
Po festonin fitoren, Muo shkon në dhomat e zhveshjes dhe bën sherr me lojtarët e City-t Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, është përfshirë në një konfrontim fizik me lojtarët e Manchester Cityt, pas
Kështu e festonin ushtarët e UÇK-së festën e Bajramit në vitin 1999 (FOTO) Vitet e luftës në Kosovë, kanë qenë të vështira, por festat edhe pse në situata të jashtëzakonshme janë festuar. Fest
Angli, një grua shtyp me makinë turmën e njerëzve që po festonin Fitër Bajramin (FOTO) Gjashtë persona janë lënduar sot pasi një grua ka shtypur me makinë turmën e njerëzve që po e festonin Bajramin pranë nj
Të gjithë festonin, por ylli i Realit "injoroi" Zidane (VIDEO) Te Reali ka pasur edhe të pakënaqur në përfundim të suksesit të madh ndaj Juventusit. Këtë gjë e tregon kjo video e publ
Dasma që për pak u kthye në tragjedi, shembet ballkoni i mbushur me dasmorë (VIDEO) Një çift i ri kishin ftuar miqtë dhe të afërmit që të festonin martesën e tyre në Kinë, por ky gëzim për pak sa nuk u sh