999 rezultate për

feston

Melania feston sot 47 vjetorin, ja disa fakte që nuk i keni ditur më kurrë më parë (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melanie Trump, mbush sot 47 vjeç. Ajo është njohur me presidentin Trum
Andrra feston ditëlindjen, ja surpriza romantike e Sinanit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Andrra Destani ka festuar ditën e saj të lindjes. Sigurisht këtë ditë të vecantë ia ka bërë më të bukur
Ja si e feston këngëtarja shqiptare ditën e kanabisit (FOTO) 20 Prilli është Dita Ndërkombëtare e Kanabisit. Këtë ditë nuk ka ngurruar ta “festojë” edhe këngëtarja e njohur shqip
Ky është polici i vrarë në sulmin terrorist në Francë Polici francez që mbeti i vrarë në sulmin terrorist të së enjtes, është 37-vjeçari Havier Zhugelë, i cili do të festonte
Përse mbretëresha Elisabet feston dy herë ditëlindjen E lindur më 21 prill 1926, Elizabeth Alexandra Mary, mbretëresha aktuale e Anglisë është një ndër personazhet më të dash
Andrra feston ditëlindjen, zbulohet diferenca e moshës me Sinanin (FOTO LAJM) Bahskështorja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha feston sot ditëlindjen. Vetë Andrra ka postuar në rrjetet sociale n
Albani feston sot ditëlindjen, Miriami i bën dedikim emocionues (FOTO LAJM) Këngëtari Alban Skënderaj feston sot ditëlindjen. Ai dhe bashkëshortja Miriam Cani janë një nga çiftet më të dashur
Neymar shpërthen në lot pas ndeshjes, Juve feston (FOTO LAJM) Barcelona nuk mundi që mbrëmë të përsëriste "remuntada"-n ashtu si ndaj PSG-së. Bardhezinjtë ishte një "mur" i vërtet në
Rama tepër i lumtur për fitoren e Juves, ja si feston (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, i njohur si tifoz i flaktë i Juventusit, ka publikuar në llogarinë e tij personale në Faceboo
Zhbllokohet derbi i Madoninës, Inter kalon në avantazh (VIDEO) Zhbllokohet Derbi i Madoninës. Interi ka kaluar në avantazh në sfidën e shumëpritur në Seria A. Antonio Candreva ka mar
Dybala rinovon me Juven, Edi Rama e feston në këtë mënyrë (FOTO) Paulo Dybala sot ka rinovuar kontraën me Juventusin deri në vitin 2022, duke i dhënë fund zërave për një largim të munds
Genta Ismaili feston ditëlindjen, miqtë e gjuajnë me tortë në fytyrë (VIDEO) Këngëtarja Genta Ismajli sot feston ditëlindjen. E lindur në vitin 1984, ajo mbushë plot 33 vite ditën e sotme. Këng
Ja si e feston Edi Rama fitoren e Juventusit (FOTO LAJM) Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tashmë dihet që është tifoz i flaktë i Juventusit. Ai mbrëmjen e sotme ka postu
Monika Kryemadhi feston ditëlindjen, Ilir Meta "e djeg" me të rinjtë (VIDEO) Ilir Metën rrallë e keni parë kaq në qejf. Në ditëlindjen e 43-të të bashkëshortes, nuk është përmbajtur, por ka hequr k
Vdiq në burgun e Shën Kollit, familjarët: Donte të festonte ditëlindjen në shtëpi Dy ditë më parë humbi jetën një 18-vjeçar në burgun e Shën Kollit. Familja e të ndjerit Albi Lukës në Fushë-Krujë ho
Turjan Hyska feston ditëlindjen, Orinda i bën një dedikim special (FOTO LAJM) Këngëtari dhe moderatori i njohur tTurjan Hyska feston sot ditëlindjen. Ai prej më shumë se 10 vitesh është në një m
Neymar feston kualifikimin me të dashurën seksi (FOTOLAJM) Brazili është skuadra e parë që ka siguruar kualifikimin në Kupën e Botës "Rusi 2018". Për ta festuar këtë sukses, ylli
Abrashi feston sot ditëlindjen, e uron edhe Duka Amir Abrashi feston ditëlindjen, një ditëlindje ndoshta ndryshe për të. 27-vjetori e gjen mesfushorin në një situatë dis
Po festonte fejesën e djalit, por grabitësit i bëjnë gjëmën në shtëpi Ai ishte duke festuar fejesën e djalit ndërkohë që nuk e dinte se çfarë ishte duke ndodhur në banesën e tij. Nizami
Marina Fara feston ditëlindjen, Eli ka një urim special (FOTO & VIDEO) Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina feston sot ditëlindjen. Këngëtarja e njohur i ka bërë vajzës së saj nj
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së