999 rezultate për

festoj

Çfarë është "Dita Ndërkombëtare e Grave" dhe pse e festojmë në 8 Mars (FOTO LAJM) Sot, në gjithë botën festohet Dita Ndërkombëtare e Gruas. Jo vetëm që do të kremtohen arritjet e grave, por edhe do të v
Lum si Georgina, partnerja e Ronaldos zbulon çfarë bëhet çdo ditë në shtëpinë e tyre (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të famshme në botë. Ata ndajnë shpeshherë momente n
Fjolla dhe Fisniku nuk pyesin për shtet, festojnë Shën Valentinin nga arratia (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të jetë në kërkim nga policia. Pasi ajo u arratis ndërkohë që ishte në arrest
Festojnë 6-vjetorin e lidhjes, Blero surprizon Afrona Dikën (FOTO LAJM) Sot është një ditë shumë e veçantë për çiftin e njohur të showbizit shqiptar, Bleron dhe Afronën. Dyshja festojnë 6-vjet
Beqaj publikon videon e të rinjve që festojnë në club: Shkelje ligji, ofenduese! (VIDEO) Ish- ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj ka publikuar video nga një nga clubet e natën në Tiranë, ku ajo që vihet re ësh
Me vjehrrën dhe kunatën, Andi dhe Tea festojnë bashkë natën e ndërrimit të viteve (FOTO LAJM) Puntatën e djeshme dhe të fundit të vitit që lamë pas në "Përputhen" ishte e ftuar mamaja e Andit. Patjetër që në stu
Ndryshe nga bota, të rinjtë në Wuhan festojnë në klube për të mirëpritur 2021 (FOTO LAJM) Ndryshe nga shumë vende të cilët kanë kufzuar festimet e funvitit si pasojë e koronavrusit, në Wuhan, aty nga ku nisi e
61 ditë në luftë me koronavirusin, deputeti bën dedikimin emocionues për bashkëshorten (FOTO LAJM) Deputeti Andi Përmeti, ka arritur të mposhtë koronavirusin pas 61 ditësh të vështira. Së fundm, deputeti shkruan në prof
Muzikë, kërcim e alkool: Të burgosurit shqiptarë në Greqi bëjnë xhiron e rrjetit Shqiptarët që festojnë në një burg në Greqi janë bërë viral në rrjet. Videoja është regjistruar në burgun Koridhalos
Krishtlindje dhe bikini, në këtë plazh festojnë babagjyshet më joshëse (FOTO LAJM) Duhet thënë se të festosh Krishtlindjet në plazh duket ca e cuditshme. Por në Australi cdo vit ndodh dicka e tillë dh
Krishtlindje në kohë covidiane, besimtarët katolikë e ortodoksë festojnë sot me masa kufizuese Edhe pse jemi në pandemi, besimtarët katolikë dhe ortodokse në Shqipëri dhe të gjithë botën këtë 25 dhjetor festojnë dit
Nuk mjaftojnë rrugët plot, britanikët festojnë me pasion në kohë covidiane (FOTO LAJM) Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të res
Tifozët kthehen në stadiumet e Anglisë, por nuk guxojnë të festojnë shumë për gola Tifozët do të kthehen në stadiumet e futbollit anglez të mërkurën, me disa klube që hapin dyert për një numër të kufizua
Nga makinat luksoze tek avionët privatë, si festojnë vajzat miliardere pas izolimit (FOTO LAJM) Izolimi në Britaninë e Madhe përfundoi dhe disa të rinj nisën menjëherë që të festojnë këtë fakt. Fëmijët e pasur të “In
Telefonata me Piolin, shikoni se si festojnë kuqezinjtë fitoren dhe kreun, Ibra bën rolin e trajnerit (FOTO+VIDEO) Ndërkohë, lumturia e tij është e madhe për një Milan që sot zbriti në fushë pa Ibrahimovic, Leao, Bennacer dhe Castillej
Humbën zgjedhjet, por republikanët festojnë me shampanjë në hotelin e Trump (FOTO LAJM) Udhëheqësit kryesorë legjislativë republikanë të Miçiganit janë fotografuar duke pirë shampanjë në hotelin e Donald Trum
Këngëtar live dhe të ftuar VIP, Lori Hoxha organizon super ditëlindjen (FOTO LAJM) Lori Hoxha feston sot 27 vite jetë dhe në këtë ditë të rëndësishme ka marrë qindra urime nga të afërmit, miqtë e fansat
Suarez: Te Reali kurrë, nëse i shënoj Barçës nuk festoj Luis Suarez nisi një etapë të re në karrierë përpara disa javësh me transferimin te Atletico Madrid. El Pistolero u larg
Vëllezërit Veshaj festojnë ditëlindjen, Jonida u bën urimin më special (FOTO LAJM) Vëllezërit Veshaj kanë qënë prej kohësh mjaft të komentuar në media dhe lidhja e tyre me vajzat e njohura të ekranit i k
Nuk mjaftojnë rrugët plot, britanikët festojnë me pasion në kohë covidiane (FOTO LAJM) Fundjava ka rikthyer edhe festat e të rinjve në Britani. Pavarësisht paralajmërimeve të shumta të qeverisë për të res