999 rezultate për

festoi

Lichtsteiner festoi me shqiponjë, ja çfarë shkruan Mavraj (FOTO LAJM) Përveç Xherdan Shaqirit dhe Granit Xhakës të cilët festuan me simbolin e “Shqiponjës” të njëjtën gjë ka bërë dhe futboll
Festoi me shqiponjë, Shaqiri ka një mesazh edhe për tifozët serb që e fërshëllyen Xherdan Shaqiri, i cili ishte padyshim protagonsti kryesor i sfidës së sotme, foli me pjekuri të madhe në fundin e ndesh
Dalin pamjet: Ja me kë festoi mbrëmë Rama (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Partia Socialiste festoi 27 vjetorin e themelimit të saj. Por si rrallë herë më parë, Edi Rama zgjod
Fitoi lirinë, si e festoi Tahiri sot në shtëpi Ditën e sotme Saimir Tahiri ka fituar lirinë nga Gjyakata e Apelit të Krimeve të Rënda. Duket se ai ka vendosur që ta
Festoi ditëlindjen pa Gënarin, shtohen dyshimet për ndarjen e Eva Muratit Javën e kaluar lajmi se Eva Murati është ndarë nga Genari, djali i Jozefina Topallit, bëri namin në rrjete sociale dhe n
I gjithë Bernabeu e duartrokiti Jamesin kur ai la fushën (VIDEO) James Rodriguez u rikthye në Bernabeu si një kundërshtar i ish-ekipit të tij por duke treguar resekt maksimal për gjithç
James festoi si i çmendur golin kundër Realit, por lojtarët madrilen i hakmerren (FOTO LAJM) James Rodriguez festoi golin e avantazhit për Bayernin me anë të Kimmich në mënyrë të cmendur ndaj ish ekipit të tij.
Jahjaga dje festoi ditëlindjen, gjejeni sa vjeç i mbushi Ish- Presidentja e Kosovës ishte ajo e cila shkroi histori duke u shpallur presidentja e parë femër e Republikës së Koso
Festoi duke u hedhur në shatërvan, por Presidenti i Romës tregon gjobën që mori nga ky gjest (VIDEO) Pronari amerikan i Romës, Jim Pallotta i dehur nga gëzimi pas fitores ndaj Barcelonës në Ligën e Kampionëve, gëzimin e t
Bayern festoi titullin me alkool, por aty nuk shkon Ribery (VIDEO) Të jesh një besimtar i mirë ëshët më e veshtirë se të jesh një sportist i mirë. Vështirësia nuk vjen nga besimi fetar, p
Me top e tullumbace, si e festoi Zaho i Ramës Ditën e Verës (FOTO&VIDEO) Kryeministri Edi Rama dhe Linda Rama kanë vendosur t'a festojnë Ditën e Verës pranë familjes së tyre. Pas videos ku R
Gennaro Gatusso ndihmon edher arbitrin anësor (FOTO LAJM) Pjesa e dytë mes Milanit dhe Sampdorias nisi me disa minuta vonesë, për shkak të një episodi interesant: gjyqtari anësor
Klaudia e zhveshur në vaskë tregon si festoi e vetme, fansat e nxjerrin bllof Që prej ndarjes nga bashkëshorti Albi Nako, Klaudia Pepa është në qendër të vëmendjes nga ana e mediave rozë. Ajo ësh
Ekipi olimpik i Norvegjisë festoi Shën Valentinin më së miri! (FOTO LAJM) Ekipi olimpik i Norvegjisë për sportin e curling është i njohur për stilin e guximshëm. Megjithatë kjo nuk i ndaloi s
Shën Valentini i parë pa bashkëshortin e ndjerë, si e festoi Irma Libohova (VIDEO) Tashmë prej disa kohësh bashkëshorti i këngëtares shumë të dashur për publikun rma Libohova është ndarë nga jeta. Për
Vajza e vogël e familjes Hoxha, Redia festoi ditëlindjen me një super festë (FOTO LAJM) Lori dhe Sara Hoxha kanë edhe një motër tjetër më të vogël, përveç vëllait Itan. Redia ka preferuar të ketë një jetë më
Samoa festoi Vitin e Ri 2018 Viti i ri zyrtarisht ka mbërritur në Tokë, ndërsa mesnata ka kaluar në Samoa, Tonga dhe Ishullin e Kiribatit, vendet e p
I shijon shumë kur humb Reali, ja si e festoi Pique triumfin (FOTO LAJM) Gjenden shumw arsye qw w çojnw nw njw festw tw çmendur pasi tw fitosh kundwr Real Madridin me rezultat 3-0. Mwnyrwn m
Vasquez tregon arsyen pse Ronaldo festoi me të pas golit Cristiano Ronaldo festoi me Lucas Vazquez golin që i fitoi Real Madridit trofeun e 6-të në kompeticionin prestigjioz kup
Benzema tregon arsyen pse vrapoi tek Mayoral që të festonte golin Karim Benzema shënoi dy gola në fitoren e mbrëmshme të Real Madridit ndaj Apoelit në Champions League. Sulmuesi Madri