999 rezultate për

festimin

Ish-trajneri i Zvicrës flet për festimin me "shqiponjë" të Xhakës dhe Shaqirit Ish-trajneri i Kombëtares së Zvicrës, Ottmar Hitzfeld, ka mbrojtur futbollistët me origjinë shqiptare, Granit Xhakën dhe
Sulmuesi i habit të gjithë, shikoni festimin e tij të çmendur (VIDEO) Ndoshta kemi parë nga festimet më të bukura dhe të çuditshme, por festimi më unik duket se vjen nga Kolumbia. Në një
Ish-lojtari i Lazios: Ronaldo më vodhi festimin Ish-mesfushori i Parmës, Lazios dhe Palermos, Mark Bresciano, ka thënë se ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, feston g
Ofendoi gjyqtarët? Spalletti shpjegon festimin e tij Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, u përjashtua në ndeshjen kundër Sampdorias pas fetimit si i "çmendur" për golin e
Ramos ndërpret festimin pas "sherrit" me Ronaldon (VIDEO) Sergio Ramos ka arritur të lërë gjurmë në fitoren e thellë kundër Kroacisë ditën e djeshme. Kapiteni i Spanjës, 57 k
Mane shënoi golin e dytë, Jurgen KloPp bën festimin “vrasës” (VIDEO) Sadio Mane ishte lojtari që shënoi golin e dytë për skuadrën e Liverpoolit, në ndeshjen përballë West Ham United. Po
Shqiponja në Kupën e Botës, fjalët e Lorik Canës për festimin e Xhakës dhe Shaqirit I ftuar në një emision francez për radion “Tv Spirite”, ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana, ka folur për fe
Gazeta zvicerane: FIFA nuk e cilësoi të qëllimshëm dhe politike festimin e Xhakës dhe Shaqirit Pas marrjes se vendimit të FIFA’s, gazeta zvicerane ka zbuluar edhe një gjë interesante nga vendimi i FIFA. Komisioni
Xhaka: Ja kujt ia dedikoj festimin me shqiponjë Granit Xhaka festën me shqiponjë u ka kushtuar gjithë shqiptarëve. Mesfushori me prejardhje nga Kosova ka shënuar një
Graniti shënon super gol dhe feston me shqiponjë, ja çfarë bëri Taulanti (VIDEO) Granit Xhaka ka shënaur një super gol në fitoren ndaj Serbisë dhe festoji me shqiponjë. Në videon e mëposhtme keni fe
Festimi i Xhakës me shqiponjë tërbon Serbët, ja çfarë shkruajnë (FOTO LAJM) Mediat Serbe kanë shpërthyer pas golit të Granit Xhakës, më tepër me festimin e tij. Blic ka shkruar se Xhaka ka fest
Xhaka shënon super gol, çmend serbët me festimin e tij (FOTO VIDEO) Granit Xhaka ka shënaur një gol spektakolar, kundër Serbisë dhe më pas ka festuar me shqiponjë. Goli barazimit u shën
Tatuazhi i veçantë i kapitenit të Islandës (FOTO-LAJM) Kapiteni i Islandës, Aron Gunnarsson bashkë më skuadrën e tij do të mbahen mend gjatë për debutimin e tyre dhe për festi
Gucci dhuron 500 000 dollarë për manifestimin kundër armëve Pas çiftit Clooney dhe Oprah Winfrey, shtëpia e modës italiane “Gucci” njoftoi se do të japë 500 000 dollarë për të ndih
Pas paktit me Shkupin dhe Tiranën, qeveria e Tsipras në vështirësi politike Kryeministri grek Alexis Tsipras ndodhet në vështirësi politike për qeverinë e tij pas manifestimit gjigand në Athinë ku
Shënoi gol në minutën e fundit, shikoni festimin e çmendur të lojtarit (VIDEO) Një gol në minutat e fundit në Kupën Libertadores, gjatë takimit Oriente Petrolero-Universitario de Deportes, u bë shkas
Casemiro shpëton në fije të perit gjatë festimin e golit (VIDEO) Real Madridi arriti që ta mposht Gremio në finalen e Kupës së botës për Klube me anë të një goli nga Cristiano Ronaldo.
Shikoni festimin e çmendur të Guardiolës tek goli i Sterling (VIDEO) Manchester City mori një fitore të vështirë kundër Southamptonit me rezultatin 2-1 t, me golin e Raheem Sterling të shën
Zaev në manifestimin e Ditës së Alfabetit: Unifikimi i gjuhës shqipe pasuri e Maqedonisë Modeli për të ardhmen fillon me respektimin e të gjithë komuniteteve. Ky model na bën thirrje që të ndërtojmë një vend
Kush ishte në manifestimin e Ditës së Pavarësisë (FOTO LAJM) Ministra dhe funksionarë të tjerë nga shumica parlamentare, kryetari i Kuvendit, përfaqësues të korit diplomatik si dhe