999 rezultate për

festes

Brenda festës së madhe të McGregor pas fitores ndaj Donald Cerrone (VIDEO) Conor McGregorit i kanë mjaftuar vetëm 40 sekonda që të fitonte ndaj Donald Cerrones në duelin e zhvilluar në kuadër të
Pas festës, sa gjatë mund ta ruani gjelin e detit dhe mishin në frigorifer? Pas festës së Vitit të Ri ka shumë mundësi që ushqimet e mbetura nga festa, ende qëndrojnë në frigoriferin tuaj. Por,
Thirrja e Kryemadhit: Konsumoni shqip! Tavolina e festës të jetë me prodhime vendase "Konsumoni shqip, konsumoni frutat, zarzavatet, bulmetrat, verën, birrën, miellin shqiptar, në ndihmë të gjithë fermerëv
Pemë krishtlindjesh edhe në flokë, modeli tipik për festat e fundvitit (VIDEO) Festat po afrojnë dhe shumë njerëz provojnë forma nga më të ndryshmet për t’i bërë ato sa më unike dhe të veçanta. Të ti
Brenda festës së "Kënga Magjike", Flor Mumajesi puth e përqafon të gjitha vajzat e showbizit (FOTO LAJM) Nuk e ka fshehur kënaqësinë e të qenit edhe këtë vit fitues, por si kompozitor. Flori Mumajesi ka qenë ai që e ka shijua
Përleshje mes tifozëve të Flamengos dhe policisë gjatë festës (VIDEO) Festimet e triumfit të Flamengos në Copa Libertadores erdhën në një fund të papritur në Rio de Janeiro të dielën, kur sh
Nuk do ta besoni, "perandori" Adriano bashkohet festës së tifozëve të Flamengos (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Rreth 10 mijë tifozë të Flameng
Pas festës sëbashku në Paris, ylli francez vjen në Shqipëri dhe "surprizon" Beatrix (FOTO LAJM) Të gjithë u habitëm kur dy kushërirat, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj e festuan Halloëeen-in në Paris me dy f
Ditëlindja super luksoze e Alesia Bamit, modelja rrëfen prapaskenat e festës (FOTO LAJM) Alesia Bami tashmë është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbizit dhe sigurisht ndër vajzat më të bukura
Police dhe lepurushe joshëse, si u festua Halloween në Tiranë (FOTO LAJM) Mbrëmë kryeqyteti kishte marrë ngjyrat e një qyteti fantazmë, për shkak të festës së Halloëeen. Atmosfera e festës fi
Dhurata të shtrenjta, shtrat me petale, kush fshihet pas festës së ditëlindjes së Encës (FOTO LAJM) Ajo ka pak ditë që ka festuar ditëlindjen. Por dhuratat ende nuk kanë mbaruar për Encën. Këngëtarja ka zbuluar përmes
Fermeri transformon kungullin në barkë (VIDEO) Një fermer transformoi një kungull të madh në një barkë për të kaluar një përrua. Justin Ownby nga Tennessee kishte k
Pas festës së 23-vjetorit, Bella Hadid konfirmon rikthimin me The Weeknd (FOTO LAJM) Dy muaj më parë, modelja e njohur, Bella Hadid i dha fund marrëdhënies shumë vjeçare me këngëtarin e njohur The Weeknd.
Brenda festës së ditëlindjes, vajza e Blendi Fevziut mbush katër vjeç (FOTO LAJM) Blendi Fevziu është një ndër moderatorët më të pëlqyer në Shqipëri. Prej më shumë se 10 vitesh ai drejton "Opinion" n
Brenda festës së çmendur të beqarisë së Hailey Bieber (FOTO LAJM) Ajo do të martohet me partnerin e saj muzikant Justin Bieber për të dytën herë në një ceremoni intime në kishë këtë fund
Tifozi bie nga tribuna gjatë festës, 12 metra lartësi por i ndodh.. (VIDEO) Tifozi i Sao Paulos, Lago de Melo Rios, është shumë me fat pasi ka shpëtuar për mrekulli nga rënia që i ndodhi në stadiu
Marramendëse, kaq i kushtoi fustani minimalist Dua Lipës për ditëlindje (FOTO LAJM) Dua Lipa dy ditë më parë festoi ditëlindjen, më 22 gusht ajo mbushi 24 vjet jetë. Këngëtarja për ditëlindje udhëtoi m
Hapet sezoni turistik në qytetin e Vlorës, Rama shpërndan videon e festës (VIDEO) Edhe pse moti nuk ka rezervuar kohë me diell, qyteti i Vlorës ka hapur sezonin turistik për turistët e huaj dhe ato vend
Pas festës së titullit, Rakitic flet për të ardhmen Pas fitimit të titullit kampion në La Liga, kroati i Barcelonës, Ivan Rakitic ka folur në lidhje me të ardhmen e tij: "D
Fanella e fishekzjarrë, zbulohen detajet e festës së titullit të Barcelonës Nuk mund të mohohet, Barcelona e ndien veten kampione në Spanjë. Klubi e mendon të sigurt që mbrëmjen e sotme në “Camp N