999 rezultate për

festen

E bija feston 5-vjetorin, Lyrical Son i organizon festën e veçantë (FOTO LAJM) Reperi i njohur Lyrical Son është baba i dy vajzave, me të shoqen Gresa. Dyshja gëzojnë një martesë shumë të lumtur dhe
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
Aurela zbulon si po e feston Basha festën, poston foton familjare (FOTO LAJM) Bashkëshortja e kreut të Partisë Demokratike, Aurela Basha uron gjithë shqiptarët me rastin e festës së ndërrimit të vit
Shpërthen Vllaznia, ndëshkohet Partizani (VIDEO) Vllaznia ka gjetur golin ndaj Partizanit në “Loro Boriçi”, në një ndeshje të mbyllur, jo me shumë raste, po ku kuqeblutë
SHBA shënon rekord viktimash nga koronavirusi Koronavirusi vijon të përhapet me ritme të shpejta në SHBA. Mësohet se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 2,733 perso
Festën e golit ia dedikoi Maradonës, ky është dënimi i Komisionit për Leo Messin Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi u dënua me 600 euro nga Komisioni për kartonin e verdhë që mori në ndeshjen e fundit
Kush është miku që spiunoi për festën? Rita Ora merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar kush e “spiunoi” për festën e saj të 30-vjetorit, të cilën e organizoi gjatë
Turqia nderon Shqipërinë në festën e Pavarësisë, Ura e Bosforit ndriçohet kuq e zi Turqia ka uruar Shqiptarwt pwr festwn e Pavarwsisw. Dy ura nw Stamboll do tw ndricohen nga drita kuq e zi nw nder tw
Kulla më e lartë në botë valvit flamurin Kuq e Zi: Urime shqiptarë! (VIDEO) Ditën e sotme shqiptarët kudo që ndodhen festuan festën Pavarësisë. Kulla më e lartë në botë, Burj Dubai, në Emirat
Kapiteni legjendar, Lorik Cana uron për festën e 28 Nëntorit (FOTO LAJM) Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana ka uruar për festën e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarët. Sot, 108 vjet më
Rama: I uroj festën Thaçit dhe bashkëluftëtarëve të tij që sot nuk gjenden në shtëpi Pas mbajtjes në Vlorë të ceremonisë së ngritjes së flamurit, ku presidenti i Republikës, kryeministri dhe kreu i Kuvendi
Bjellorusët nuk e kapërdijnë lehtë festën e kuqezinjve, tensione në fushë pas ndeshjes (VIDEO) Shqipëria e ka mbyllur në mënyrë më të mirë këtë sezon të Ligës së Kombeve, teska ka mposhtur Bjellorusinë në "Air Alban
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë
Italia ndalon festën e Krishtlindjeve, lejohet vetëm me prindër, vëllezër e motra Krishtlindjet në Itali në vitin 2020 do të jenë më ndryshe se zakonisht. Qeveria Italiane po përgatit masa mbrojtëse për
S'mund të ishte ndryshe, brenda festës së "çmendur" të 40-vjetorit të Kim Kardashian (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Kim Kardashian mbushi plot 40 vjeçe dhe familja e saj i bëri një festë të paharrueshme. Dhe duket se
Aktorja shqiptare e "djeg" në festën e ditëlindjes, kërcen mbi tavolina (FOTO LAJM) Aktorja e njohur kosovare, Arta Nitaj ka festuar ditëlindjen e 23-të. Me këtë rast, nuk munguan as befasitë për të,
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar
Brenda festës babyshower të Ledrit dhe Sarës (VIDEO) Çifti i njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë. Dyshja ka zbuluar se shumë shpejt familj
Konfirmoi se është me COVID-19, Stresi thyen rregullat në festën me miqtë (FOTO LAJM) Dy ditë më parë reperi Arkimed Lushaj që njihet me pseudonimin Stresi lajmëroi nëpërmjet Instagramit të tij se ka rezult
Siguruan dy mandate, shqiptarët nisin festën në Mal të Zi Pas zgjedhjeve, në komunën shqiptare të Tuzit, në Mal të Zi, ka nisur festa. Kjo pasi koalicioni shqiptar ka arritur