999 rezultate për

feste

SHBA shënon rekord viktimash nga koronavirusi Koronavirusi vijon të përhapet me ritme të shpejta në SHBA. Mësohet se në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 2,733 perso
Festën e golit ia dedikoi Maradonës, ky është dënimi i Komisionit për Leo Messin Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi u dënua me 600 euro nga Komisioni për kartonin e verdhë që mori në ndeshjen e fundit
Kush është miku që spiunoi për festën? Rita Ora merr vendimin e papritur (FOTO LAJM) Rita Ora ka nisur një hetim për të zbuluar kush e “spiunoi” për festën e saj të 30-vjetorit, të cilën e organizoi gjatë
"Ndihem shumë keq", Rita Ora gjobitet me 10 mijë paund pas festës së ditëlindjes (FOTO LAJM) Rita Ora është gjobitur me 10 mijë paund pasi zhvilloi një festë të 30-vjetorit me 30 të ftuar. Ylli i popit i tha Th
Postimi emocionues nga Newell's Old Boys që bëhet viral në rrjetet sociale pas festës së Messit (VIDEO) Lionel Messi ka shënuar një gol të bukur ndaj Osassunës, por festa e tij ishte madhështore. Argjentinasi e hoqi fanel
Turqia nderon Shqipërinë në festën e Pavarësisë, Ura e Bosforit ndriçohet kuq e zi Turqia ka uruar Shqiptarwt pwr festwn e Pavarwsisw. Dy ura nw Stamboll do tw ndricohen nga drita kuq e zi nw nder tw
Kulla më e lartë në botë valvit flamurin Kuq e Zi: Urime shqiptarë! (VIDEO) Ditën e sotme shqiptarët kudo që ndodhen festuan festën Pavarësisë. Kulla më e lartë në botë, Burj Dubai, në Emirat
Spahiu: Kapitullimi i Gjermanisë s’duhet të jetë festë kombëtare e Shqipërisë Nga Kreshnik Spahiu: Debati nëse Shqipëria është çliruar më 28 apo 29 nëntor tashmë është shndëruar jo veçse a
Kapiteni legjendar, Lorik Cana uron për festën e 28 Nëntorit (FOTO LAJM) Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana ka uruar për festën e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarët. Sot, 108 vjet më
Rama: I uroj festën Thaçit dhe bashkëluftëtarëve të tij që sot nuk gjenden në shtëpi Pas mbajtjes në Vlorë të ceremonisë së ngritjes së flamurit, ku presidenti i Republikës, kryeministri dhe kreu i Kuvendi
Kryeministri Hoti: Sot është ditë feste për çdo shqiptar Kryeministri Avdullah Hoti, i shoqëruar nga zëvendëskryeministrat Tahiri e Selmanaj, ka bërë homazhe te monumenti i hero
Kryemadhi për ditëlindjen e Besit: Mos u merrni vetëm me ne, ka qenë edhe Arbana (FOTO LAJM) Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në “Open” ku ka treguar se e ka kaluar Cov
"Kujt i plasi për Krishtlindjen", Melania Trump festë në "morg" (FOTO LAJM) Ditën që Donald Trump i hapi rrugën kalimit të pushtetit tek Joe Biden, e shoqja e tij, Melania, u me buzën në gaz para
Super festë në fshat, brenda ditëlindjes speciale të Bes Kallakut (FOTO LAJM) Bes Kallaku ka festuar 35-vjetorin e tij. Në një ditë speciale nuk kanë munguar urimet nga miqtë e tij, ndjekësit por dh
Kuqezinjtë shpërthejnë në festë në dhomat e zhveshjes (VIDEO) Nëntori mbyllet me 3 fitore radhazi, ndërsa Liga e Kombeve me vendin e parë në grup. Objektivi i kuqezinjve për këtë
Sonida e thotë troç: Dua burrë, në 2021 dua të martohem! (FOTO LAJM) Vëlla e motër, Genardi dhe Sonida Hajdini, janë tepër të njohur në rrejte sociale. Videot e tyre gazmore, ku shpesh p
Bjellorusët nuk e kapërdijnë lehtë festën e kuqezinjve, tensione në fushë pas ndeshjes (VIDEO) Shqipëria e ka mbyllur në mënyrë më të mirë këtë sezon të Ligës së Kombeve, teska ka mposhtur Bjellorusinë në "Air Alban
Pas super festës në shtëpinë e Ledrit, Sara surprizohet edhe në Gjermani (FOTO LAJM) Sara Hoxha është tashmë është një nga emrat më të lakuar dhe me të komentuar në shoëbizin shqiptar. E dashura e reper
Një super festë ditëlindje, por Soni Malaj "zhgënjehet" nga dhurata e partnerit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar këngëtarja e njohur shqiptare, Soni Malaj festoi ditëlindjen e saj në një super festë. Pamjet nga festa
Koronavirusi i vrau prindërit, gjyshja e 5 vjeçarit organizon festën e madhe për ditëlindje Raiden Gonzalez do të mbushë 5 vjeç këtë muaj, por prindrit e tij nuk do të jenë me të për të festuar për shkak se kanë