999 rezultate për

festave

Për t’u marrë shembull! Zaimina heq pemën e festave me vajzën e bashkëshortit (VIDEO) Këngëtarja e njohur shqiptare Zaimina Vasjari rreth një vit më parë përjetoi një nga gëzimet më të mëdha në jetë. Ajo
WhatsApp shënon rekord të ri, sa mesazhe u dërguan gjatë festave WhatsApp ka thyer rekordin! Ai është tashmë një nga aplikacionet më të shkarkuara në botë, dhe sikur të mos mjaftonte
Dy çajrat që pastrojnë trupin pas festave Ushqimet e rënda pas festave të fundvitit e rëndojnë trupin së tepërmi me toksina dhe përtej shijes që tundon, krijojnë
Kur është data e duhur për të hequr dekorimet e festave nga shtëpia A kani dëgjuar që shumë njerëz nuk i heqin fare, gjatë gjithë vitit, zbukurimet e festave të Krishtlinjdes dhe Vitit të
Dieta 3-ditore pas festave që ju rikthen në formë Nuk duam t’ju pyesim sa keni ngrënë për festa, mjafton të spiunojmë pak frigoriferin për ta marrë vesh. Nata e Vitit të
Fluks në pikat kufitare, emigrantët largohen nga vendi pas festave Pasi kaluan festat e fundvitit pranë familjarëve, emigrantët po kthehehn në vendet e tyre ku punojnë dhe jetojnë. Sip
Dieta e Ushtrisë pas festave të fundvitit: Humbisni 5 kg për 3 ditë! Deri më sot, mund të keni dëgjuar rreth shumë dietave e mund të keni ndjekur shumë të tilla, por e sigurt që për Dietën
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
E kuqe dhe jeshile? Historia që fshihet pas ngjyrës së festave Nuk është se një ditë, ngjyra e kuqe dhe e gjelbër u shpallën ngjyrat e Krishtlindjeve. Ka një histori të gjatë dhe
Këngëtarja shqiptare e surprizuar, Kim Kardashian i bën dhuratë me rastin e festave (FOTO LAJM) Me rastin e festave të fundvitit, Kim Kardashian ka shpërndarë dhurata për VIP-at e një prej këngëtareve që mori dhuratë
Si të jemi në formë perfekte trupore edhe gjatë festave! Nga një mëngjes i shëndetshëm dhe i lehtë në mëngjes festash gjatë Krishtlindjeve apo Vitit të Ri! E pamundur që të jesh
Si të visheni për natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Nata e Vitit të Ri padyshim që është një nga netët që njerëzit e presin me shumë gëzim. Ama dilema e përzgjedhjes së
Njëjtë si Meghan dhe Harry, Armina publikon kartolinën e festave me Shkëlzenin (FOTO LAJM) Kartolina e Krishtlindjeve është një traditë, të cilën e kemi parë se e respekton rregullisht familja mbretërore. Megjit
Ju trembin kilet që mund të shtoni gjatë festave? Si të mos merrni shumë kalori ǒkuptim do kishin festat po të vazhdonim me të njëjtat shqetësime dhe rregulla, për të mos e tepruar me ushqimin? Në fe
Emrat më të bukur për bebet që lindin në periudhën e festave Nqs bebi juaj do të vijë në këtë periudhë të bukur festash, ne ju sugjerojmë disa emra të cilët kanë një kuptim të vecan
Në muajin e festave, duhet të shihni këto 10 filma Dhjetori është muaji më festiv i vitit dhe shumë persona e shijojnë këtë muaj edhe thjesht duke parë filma. Filmat e Kri
Kujdes me ëmbëlsirat gjatë festave, si të kuptoni a vuani nga diabeti Diabeti është një nga sëmundjet nga e cila preket një pjesë e mirë e popullsisë sonë. Në fakt ka disa lloje diabeti: tip
Receta e preferuar e festave, si të gatuajmë panetone Gjithnjë e më tepër, festat e fundvitit nuk mund mendohen pa një copë panetone (nga italishtja panettone). Meqë jemi në
Dilni nga rutina e "I vetëm në shtëpi", këto janë filmat që mund të shihni gjatë festave (FOTO LAJM) Pasi të kemi rendur për 12 muajt e fundit, më në fund kemi një shans të ngadalësojmë, të kalojmë kohën me të dashurit ta
"Këputet" qeveria, kaq para do të jepen për pensionistët me rastin e festave Ministrja e Financave Anila Denaj njoftoi sot përmes një konference për shtyp se qeveria ka miratuar një bonus prej 3 mi