999 rezultate për

festat

Mos i ftoni! Këto shenja të horoskopit nuk i shijojnë fare festat Ka disa persona që nuk i pëlqejnë festat dhe nuk i shohin si aspak argëtaue. Edhe astrologët kanë zbuluar se ka disa she
E doni kuletën plot gjatë 2021? Dhuroni dhe merrni këtë produkt natën e Vitit të Ri Në festat e fundvitit, gatuhet edhe një pjatë që përmban thjerrëza. Se me ç’recetë, nuk është shumë e rëndësishme! Po
Dekorimet më qesharake për festat e fundvitit (FOTO LAJM) Dekorimi i pemës së Vitit të Ri është traditë që sjell gëzim për fëmijët, si dhe e ndryshme në shtëpitë e njerëzve. T
Të lumtur nga shtëpia moderne, kështu i uruan festat Orinda dhe Turi (FOTO LAJM) Krishtlindjet në shtëpinë e Turjanit dhe Orindës janë pritur ashtu siç e do zakoni, mes shumë njerëzish të dashur. Megji
Zoom ofron thirrje pa limit për festat e fundvitit Platforma e video konferencave Zoom ka njoftuar se pērkohēsisht nuk do të ketë kufizim prej 40 minutash në bis
Me Afronën dhe të bijën, Blero uron me kartolinën familjare festat e fundviti (FOTO LAJM) Blero uron festat e fundvitit me një set të veçantë fotografik. Këngëtari ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale fotogr
Festat, emigrantëve kthehen në Shqipëri përmes Kapshticës Ditën e djeshme, para kremtimit të Krishtlindjes përmes pikës kufitare të Kapshticës kanë hyrë 1024 persona dhe 271 auto
Festat, komuna e Ferizajt ndalon përdorimin e mjeteve piroteknike Komuna e Ferizajt ndalon përdorimin e mjeteve piroteknike Me urdhëresën e nxjerr nga Kryetari i Komunës së Ferizajt,
Spasovski paralajmëron plan të posaçëm për natën e 31 dhjetorit Ministri i MPB-së në ‘Studio 10’ u bëri thirrje qytetarëve që të festojnë festat e fundvitet në mënyrë të përgjegjshme p
Ozil shfaq sërish zemrën e madhe për festat e fundvitit Mesut Ozil përveçse që është njëri ndër futbollistët më të pasur në botë, ai gjithashtu është njëri nga më bujarët. A
Vijojnë hyrjet nga Kapshtica në Shqipëri për festat, daljet të ndaluara deri më 7 janar Vijojnë hyrjet e emigrantëve shqiptarë në vendin tonë për festat. Sipas burimeve mësohet se një ditë më parë në vendin t
Mposhti Covid-19, Lei Kraja shndërrohet në ikonën seksi të festat të fundvitit (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Lei Kraja, zbuloi disa javë më parë se ishte infektuar me Covid-19 dhe për këtë arsye u detyrua ta
Festat erdhën herët, i dashuri 19 vite më i ri zbulon dhuratën nga Adriana Matoshi (FOTO LAJM) Para disa javësh u zbulua lidhja e aktores shqiptare, Adriana Matoshi, me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Adrian
Shpërblimi i pensionistëve për festat e fundvitit, cilat kategori përfitojnë Pas miratimit të shpërblimit të pensionistëve nga ana e qeverisë, drejtori i Institutit të Sigurimeve Shoqërore Astrit H
Brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës, festat nuk mund të ishin më perfekte (FOTO&VIDEO) Festat kanë ardhur në shtëpinë e Besit, Xhensilës dhe Ajkës dhe ambienti i tyre është mbushur me drita e ngrohtësi! E
U ekzekutua sot, nipi i ushtarit të Met Kananit erdhi për festat të takonte nënën Ende nuk ka asnjë të arrestuar për vrasjen e Anton Kelit mbrëmjen e sotme në Rrëshen. Policia ka rrethuar vendin e ngjar
Festat dhe Covid-19: A rrezikojmë një shtim infeksionesh pas përfundimit të tyre? Duke qenë se festat janë në prag dhe grumbullimi i njerëzve deri diku është i pamundur, frika e radhës është: "Ç'do të n
Festat mbërritën edhe te modelja, Kendall Jenner zbuloi pamje nga super shtëpia (FOTO LAJM) Tashmë në prag të Krishtlindjes, shumë njerëz kanë zbukuruar shtëpitë në mënyrë që të ndjejnë atmosferën festive në këtë
Jetoni larg njerëzve që doni? Disa këshilla për të mos i përjetuar keq festat Bota është ende para një pasigurie të madhe dhe pritja bëhet më e madhe. Biletat e avionit janë gjëja më e rrallë që mun
Melania "sjell festat" në Shtëpinë e Bardhë, ndez dritat e pemës Melania Trump ka ndezur dritat e pemës së Krishtlindjes në Shtëpinë e Bardhë. “Faleminderit shumë të gjithëve dhe Kri