999 rezultate për

festa

Nga flirtet tek veshja, çfarë duhet patur parasysh gjatë festave të punës në fundviti Fundi i vitit shoqërohet nga festa të ndryshme, jo vetëm familjare por edhe me kolegët e punës. E në këtë rast, për
A do të ketë më fishekzjarrë? Policia e Shtetit zbulon planin e masave për festat Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për të siguruar mbarëvajtjen e festave të fundvitit që ka të bëjë me akse
Festa kthehet në tragjedi, babai i dy fëmijëve vritet me plumb në gjoks (VIDEO) Kthehet ne tragjedi nje feste mes miqsh ne SHBA. Babai i dy femijeve, Yemil Arguelles, ishte duke festuar, qeshur egezua
Recetat e festave përgatitur nga shefat e kuzhinës së Hilton Garden Inn Tirana (FOTO LAJM) Në përmbyllje të vitit 2018, si viti i parë i markës Hilton në Shqipëri nëpërmjet hotelit Hilton Garden Inn Tirana, si d
Afrohen festat pakësohen blerësit Ashtu si në çdo fundvit, një nga shqetësimet e konsumatorëve shqiptarë është rritja e çmimeve, kryesisht e produkteve us
Plot me ngjyra, atmosfera e festave në Tiranë (FOTO LAJM) Tirana po përgatitet për natën më të gjatë të vitit, atë të ndërrimit të viteve dhe atmosfera festive ndjehet kudo në kr
Kartolina e fundvitit për festa? Meghan dhe Harry sjellin foton e papublikuar nga dasma Një kartolinë nga familja mbretërore. Jo se do na mbërrijë ndonjë ditë në derë, por pse të mos e shohim? Në këtë kohë
Këngëtarja shqiptare tregon pamjet nga shtëpia super luksoze për festa Në qershor të këtij viti, modelja e njohur Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me sportistin çek Jakub
"Yjet" e Juventusit, darkojnë bashkë në prag të festave të fundvitit (FOTO LAJM) Juventusi e ka nisur majft mirë Serinë A këtë sezon teksa ka regjistruar 14 fitore dhe një barazim duke ecur të qetë dre
Erdhën festat, fshati në Kosovë sërish magjeps me bukurinë e tij (FOTO LAJM) Në shumë vende kanë filluar dekorimet në prag të festave të fundvitit. E për çdo fundvit është edhe një fshat në Koso
Yjet e Bayern Munich, sjellin festat para kohe (FOTO LAJM) Muaji dhjetor në fakt është muajit festave si krishtlindjet dhe viti i ri. Megjithatë është ende herët për të festuar po
Prishtina ende pa zbukurime për festa, ngjason si një qytet lindor Edhe pse festat e fundvitit po ofrohen, Prishtina ende nuk është dekoruar. Adonis Tahiri, zëdhënës i komunës së Prish
Si të realizoni foton perfekte në këto festa Sezoni i festave të fundvitit deklarohet i hapur dhe po ashtu edhe sezoni i fotove plot drita dhe gjallëri. Nëse jeni lo
Festa e Ermali dhe Amit, shikoni si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë organizuar mbrëmjen e djeshme një mbrëmje për Ami Event. Disa nga veshjet e VIP_av
Si në Monte Carlo, "shqipet" skuqin Tiranën për festat e Nëntorit (FOTO & VIDEO) Festat e Nëntorit janë festuar nga të gjithë shqiptarët në mbarë botën. Këto ditë në Shqipëri janë kthyer edhe emigr
E sulmuan për pemën e festave në Shtëpinë e Bardhë, përgjigjet Melania Pak ditë më parë, Shtëpia e Bardhë filloi përgatitjen për festat e fundvitit. Zonja e Parë, Melania Trump, postoi në Tëi
Festat kuqezi festohen edhe në Greqi, shqiptarët ndezin Kretën (FOTO & VIDEO) Festa e Pavarësisë nuk është festuar vetëm në Shqipëri, por nga gjithë shqiptarët nëpër botë. Kështu këto dy ditë të
Thaçi uron festat duke përmendur heronjtë shqiptarë Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka uruar shqiptarët për 28 Nëntorin, që, sipas tij, është dita më e madhe dhe më e r
Shpresë për 28 familje shqiptare, kjo është shqiponja më e veçantë që do të shihni për festa Halil Katrati, një humanist nga Kosova është kthyer padyshim në një frymëzim për të gjithë me veprën më të fundit. Në
Melania dekoron Shtëpinë e Bardhë për festat, duket magjike (VIDEO) Shtëpia e Bardhë ka pësuar transformimin e mrekullueshëm vjetor – duke i vënë theksin e veçantë të “Thesarit Amerikan”.