999 rezultate për

festĂs

5 sugjerime se si të dekoroni dhomën e fëmijëve në prag të festave (FOTO LAJM) Festat e fundvitit janë më pranë se kurrë e me siguri shumica prej jush e kanë zbukuruar bredhin e Vitit të Ri. Zakonish
Dhurata ideale! 10 librat që duhen lexuar këtë prag festash Libri mbetet një prej atyre dhuratave të paçmuara, që i bën ballë kohës dhe hapësirës dhe për festat e fundvitit është i
Atmosferë magjike festash, brenda shtëpisë së Ronaldos dhe Georginës (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë kemi nevojë për festë, drita e ngjyrë, pas një periudhe të vështirë që po kalon gjithë bota. Tashm
Atmosferë festash, brenda super rezidencës së miliarderes Kiley Jenner (FOTO LAJM) Në çdo rast feste, Kylie Jenner, vjen me diçka të veçantë dhe shumë kreative. Ndërkohë për miliarderen e re, kjo është p
Atmosferë festash, brenda shtëpisë së Irës dhe Gaz Pajës (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e çiftit të njohur të showbiz-it, aktorit Gaz Paja dhe partneres së tij Ira Seferi
Atmosferë festash, Kida zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Festat kanë trokitur edhe në shtëpinë e këngëtares së njohur Kida, e cila së fundmi ka ndarë me ndjekësit atmosferën e s
Atmosferë festash, Nora Istrefi zbulon pamje nga shtëpia e saj moderne (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi i është bashkuar listës së personazheve “të paduruar”, të cilët e kanë nxjerrë më herët pemën e
E kuqe festash, si të visheni me këtë ngjyrë sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Në fundvit ngjyra e kuqe ka një tjetër rëndësi. Ajo na bën të ndjejmë festën, dritat dhe emocionin e fundvitit. P
Rriten çmimet në prag festash, pensionistët: Të papërballueshme (VIDEO) Qytetarët e Tiranës ditët e fundit kanë shpenzuar më shumë lekë për blerjen e të njëtave produkte të shportës. Nga një v
Cilat ngjyra për thonjtë mund të përdorim në këtë sezon festash? (FOTO LAJM) Edhe pse i ftohti ka ardhur jemi akoma pak larg të kuqes së gjakut, tipike për festa. Trendet e momentit janë të larm
Ngrohtësi dhe atmosferë festash, brenda shtëpisë së Besit dhe Xhensilës (VIDEO) Atmosfera e festave po ndihet kudo dhe rrjetet sociale janë mbushur me foto dhe video që të kënaqin shpirtin. Drita,
Këto festa ju duhet vetëm ky aksesor për flokët (FOTO LAJM) Në periudhë festash të gjithë mund t’ia lejojmë vetes pak ekzagjerim në stil, aksesorë apo ngjyra. Është shumë e vërtetë
Në ditë festash u gjunjëzuam në zi, 7 familjet që u shuan nga tërmeti Tërmeti i fuqishëm i 26 nëntorit u kthye në një tragjedi për Shqipërinë. Në ditë që duhet të festonte, vendi u gjunjë
Kjo pemë festash, fsheh pas vetes një histori frymëzuese Tashmë kanë nisur festat në të gjithë botën, edhe pse është akoma nëntor. Por kjo pemë Krishtlindjesh në Gjermani th
Prag festash, 8-vjeçari nga Burreli do t’ju përlotë me letrën për Babagjyshin Muaji i dhjetorit është muaji i magjishëm për fëmijë e të rritur të cilët marrin dhurata, dashuri e shumë përqafime.
Atmosferë festash në familjen Hoxha (FOTO LAJM) Nuk ka nevojë që të shkojmë shumë larg, por mjaftojmë që të hapim profilin e një prej fashion blogereve më të njohura në
Bashkëshortja kujton Florin në prag festash: Falni dashuri si të ishte hera e fundit Megjithëse këto ditë festash kanë qenë mjaft të gëzuara për bashkëshorten e Dr. Florit, Blerina edhe prej ditëlindjeve t
Atmosferë festash në Tiranë, ndizen dritat e pemës në qendër (VIDEO) Zbukurimet e kryeqytetit në prag të festave të fundvitit u finalizuan me ndezjen e dritave të pemës së Krishtlindjes në
3 mënyra kreative për të rregulluar pecetën e tryezës në kohë festash (VIDEO) Festat janë më afer se kurrë dhe shumica prej nesh po planifikojnë dhe ku do i kalojnë ato. Dhe duke qënë se jemi në
Atmosferë festash në shtëpinë e Inva Mulës (FOTO LAJM) U përfol se ajo i kishte dhënë fund martesës, e më pas u desh që Inva Mula të hidhte poshtë të gjitha këto thashetheme,