999 rezultate për

ferri

Shorti i "EURO 2020" na rezervon grupin e "ferrit" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti për finalet e Kupës së Evropës që do të zhvillohet gjatë verës së ardhshme në një edicion special në
Rritet numri i viktimave të "ferrit" në Australi, zjarret përpijnë sërish jetë Ka shkuar në katër numri i personave që kanë gjetur vdekjen për shkak të zjarreve masive në Australi. Autoritetet ven
E çoi burri në kampin e ferrit në Siri, flet nëna e Ruzhdie Balliut Pas rastit të vogëlushit Alvin Berisha, i cili ndodhej prej pesë vitesh në kampin në Siri, bëri që të rikthehej vëmendj
Librat që Ismail Kadare rekomandon t’i lexoni patjetër "The Week" publikoi listën e gjashtë librave që Kadare propozon për lexuesit e tij, libra të autorëve tjerë të cilët duk
"Le Iene" nxjerr pamjet: Si e shpëtuam Alvinin nga ferri i Sirisë Drama e 11-vjeçarit shqiptar, Alvin Berisha në kampin e ISIS në Siri pushtoi mediat e huaja. 11-vjeçari shqiptar, u r
Fotoja, Alvin Berisha shpëtohet nga ferri sirian (FOTO LAJM) Alvin Berisha është nxjerrë më në fund nga kampi i Al Holit në Siri. Pritet që prej ditës së sotme 11 vjeçari të dërg
23 fëmijë, ish-ministri i Brendshëm tregon ferrin e shqiptarëve në kampin në Siri Ish-ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj, në një lidhje me skype nga SHBA për Ora News tregoi gjendjen që paraqitet në k
Publikohet letra nga "Ferri" i grave shqiptare: Dua të vdes në vendlindje, ju lutem na largoni nga Siria Lutjet e shqiptarëve për t’u kthyer nga Siria në vendlindjen e tyre kanë qenë në format nga më të ndryshme. Në këto dy l
Denoncimi: Plas mes bandave të PS-së në Durrës, qëllohet kreu i Këshillit bashkiak Kreu i PD-së së Durrësit, Ferdinand Xhaferri pretendon se është qëlluar me armë zjarri ndaj drejtorit të përgjithshëm të
“12 minutat e ferrit”, në këtë vend bëhet stërvitje ekstreme për t’u bërë roje burgu (FOTO LAJM) Nëse në shumë vende, duhet një CV e mirë dhe disa parametra fizike, në këtë vend të jesh roje burgu kërkon mund dhe një
"Kampi i ferrit", si po jetohet në ishullin grek (FOTO LAJM) Një grua dhe fëmija e saj raportohet të kenë ndërruar jetë si pasojë e revoltave që shpërthyen dje në ishullin grek të L
Realin e pret "ferri" në grupe, kundërshtarët e mundshëm në Champions! Sot në orën 18:00 në Monaco do të hidhet shorti që do të përcaktojë fazën e grupeve për sezonin e ri në Champions League
Shkrumbohet kamioni në autostradën "Arbën Xhaferri" Një kamion transportues është kapluar nga zjarri në autostradën “Arbën Xhaferi”. Nuk është raportuar për persona të l
Real-i e nis sot nga "ferri" pas zhgënjimit të Barcelonës Të premten zyrtarisht ka startuar La Liga. Surprizat nuk munguan me Athletic Bilbaon që shtangu në fund Barcelonën ka
Mos iu gëzoni ujljes së temperaturave, kur kthehet "ferri" Nga dita e djeshme tempeturat e ajrit kanë qenë më të ulta duke dalë kështu nga i nxehti i madh që shoqëroi javën e shku
Irani: Jemi gati për luftë me SHBA, një gabim sjell ferrin Një paralajmërim i fortë vjen nga Teherani për Shtetet e Bashkuara. “Çdo gabim i bërë nga armiqtë e Iranit – thotë zëdhë
Kanë aq bomba bërthamore sa mund të shkatërrohej toka disa herë! 9 vendet që kanë armën e ferrit Numri i mbushjeve bërthamore është zvogëluar gjatë vitit të kaluar, megjithëse vendet vazhdojnë të modernizojnë forcat e
Fill pas ferrit komunist: Foto tronditëse nga Shqipëria në '91 (FOTO LAJM) Në qytetin e Fierit do të çelet një ekspozitë me një tematikë mjaft të veçantë. Kjo ekspozitë do të çelet në ambiente
Deputetja seksi e Kosovës tregon makinën dhe bën sefte autostradën "Arbën Xhaferri" (FOTO LAJM) Tri ditë më parë në Han të Elezit është përuruar autostrada “Arbën Xhaferi”, punimet e së cilës kishin nisur në vitin 20
Ura më e lartë në Ballkan dhe punonjës të vdekur: Fakte intereresante për autostradën "Arbën Xhaferri" Punimet për ndërtimin e Autostradës “Arbën Xhaferi” e cila është lëshuar për qarkullim të mërkurën (29 maj 2019) kishin