999 rezultate për

ferreira

E RËNDË/ Gjendet pa jetë berberi i Cristiano Ronaldos Trupi i berberit nga Madeira, Ricardo Maruqes Ferreira, i cili e kishte klient të rregullt sulmuesin e Juventusit Cristi
Ka një hekur në kokë, por ai ecën dhe flet pa asnjë problem (VIDEO) Ai ka një hekur të mprehtë të ngulur në kafkë, por kjo nuk e pengon qe të ecë dhe flasë pa asnjë problem. Ngjarja ka
Carrasco dhe Gaitan debutojnë në Kinë, por ekipi i tyre turpërohet 8-0 Erdhi dita që Ferreira Carrasco dhe Gaitan të debutonin me Dalian Yifang. Ata dhe ekipi i tyre u mposhtën nga Shangai
Sefer Seferi i jashtëzakonshëm, e nokauton kundërshtarin Sefer Seferi ka shënuar fitoren e 22-të në boksin profesionist. Boksieri shqiptar ka mposhtur me nokaut brazilianin Mar
Milani dëbon zyrtarisht El Shaarawy-n për ... Milani është shumë pranë shitjes së El Shaarawy-it te skuadra e Monaco. Klubi kuqezi nuk e konsideron të paprekshëm, d
Heroi i Uruguajit: Ndali trajtimin e kancerit për të rikuperuar Suarezin (FOTO LAJM) Është një histori ndjenjash njerëzore, një histori e mbushur me emocione që ka pushtuar Uruguajin sepse sot më shumë se
Starton Europa League, ja sfidat e mbrëmjes Pas përfundimit të ndeshjeve të para të fazës së grupeve të Champions League rradha i vjen Europa League. Kompeticioni i
Chelsea, Mourinho përgatit eksodin (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk ka parashtruar vetëm një listë të lojtarëve që dëshiron në skuadër, por si kundërpeshë, edhe ata që do
Edhe Drogba, Ferreira, Cech dhe Malouda dijnë të këndojnë (VIDEO) Ata nuk janë vetëm futbollistë. Të paktën kështu kuptohet nga perfomanca e tyre e treguar gjatë pushimeve që ata kishin