999 rezultate për

ferrari

Ia mori shokut për një xhiro, i riu shkatërron Ferrari-n 570 mijë paund (VIDEO) Ky është momenti kur një djalë i ri në Kinë përplas makinën sportive Ferrari që kushton afro 600 mijë paund , të cilën p
Ndjek gjurmët e babait, Schumacher i bashkohet Ferrarit (VIDEO) Më në fund mbërrin zyrtarizimi: Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, do
Kushton 250 mijë paund, Paul Pogba prezanton Ferrarin e tij (FOTO LAJM) Paul Pogba ka shkuar sot në stërvitje të Manchester United me Ferrarin e tij të ri...por a është ai i përshtatshëm për b
Ish-presidenti i Ferrarit jep lajmin e madh rreth Schumacherit Ish-presidenti i Ferrarit, Luka di Montexemolo, në një intervistë për Rai Sport, uron “kokëkuqen” për këtë vit të ri, du
Po bënin gara, Porche dhe Ferrari shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO) Shoferët e dy veturave sportive Ferrari dhe Porsche po garonin nëpër një rrugë të mbushur me vetura tjera, dhe në një mo
Ekspozitë speciale nga Ferrari për 50-vjetorin e Schumacherit, a do shfaqet legjenda? Muzeu i Ferrarit do të hapë një ekspozitë të veçantë për Michael Schumacherin, për nder të 50-vjetorit të ish-shoferit t
Ish-drejtuesi i Ferrarit flet për Schumacher: Jemi shumë të afërt Të tjera detaje janë zbuluar për Michael Schumacher legjendën e “Ferrari-t”, i cili mendohet se qëndron prej më shumë se
50-vjetori i legjendës, Ferrari nderon me një ekspozitë Schumin Më 3 janar të vitit 2019,legjenda e Formulës 1 do të festojë 50-vjetorin e tij, edhe pse në kushte jo të zakonshme. P
“Çmenduria” e Maradonës me Ferrarin e zi Diego Armando Maradona njihet si një ndër personat më të “çmendur” në futboll. Bëmat e tij nuk kanë fund as në ditët e s
Ferrari dhe varëse me diamante, dhuratat marramendëse që morën këto VIP-e kur lindën fëmijë E kuptuat për çfarë po flasim? Pikërisht për ato dhurata që partneri ia bën gruas kur sapo është bërë nënë, kryesisht pë
Shëtiste me Ferrari, kush është bosi nga Elbasan që i dogjën servisin dhe 8 makina (FOTO LAJM) Pas mesnatës së djeshme u njoftua se kishte rënë zjarr në një servis makinash në lagjen "Skënderbej" të Elbasanit. Bëhet
Raikkonen “flakë për flakë” me Ferrarin Kimi Raikkonmen duket se ka prishur marrëdhëniet me ferrarin. Finlandezi ka zbuluar pak kohë më parë vendimin për tu lar
Shëtiste me Ferrari, kush është "bosi" nga Elbasan i arrestuar sot nga policia (FOTO LAJM) Policia e Elbasanit pas një aksioni në këtë qytet ka bërë të mundur ditën e sotme, arrestimin e 37 vjeçarit, Kastriot Ki
Dalin pamjet, momenti kur themeluesi i Top Channel hipën në Ferrarin që më pas do t'i merrte jetën (VIDEO) Nëse do të ishte gjallë, themeluesi i Top Channel Dritan Hoxha do të ishte 50 vjeç, por një aksident fatal dhjetë vite m
Kaq është numri i kosovarëve që kanë ferrari Veturat ‘Ferrari’ të cilat njihen për shpejtësinë dhe çmimet e larta të cilat posedojnë në treg, vështirë që mund t’i ha
Ferrari zëvendëson Raikkonenin, ky është i përzgjedhuri Duket se gjithçka u përfol në Monza pritet të bëhet realitet. Ferrari do të largojë Kimi Raikkonenin. Sipas të përdit
Hamilton mposht Ferrarin në shtëpi, fiton Çmimin e Madh të Italisë Lewis Hamilton ka fituar Çmimin e Madh të Italisë pasi la pas Ferrarin pikërisht në shtëpinë e kësaj makine italiane.
Formula 1, Ferrari mesazh prekës për tragjedinë në Xhenova (FOTO LAJM) Tragjedia në Xhenova që u mori jetën dhjetra njerëzve vijon të mbetët në mendjen e italianëve. Së fundmi skuadra e F
Të pathënat e yllit të Formula 1, Alkool dhe “party” pafund Në pritje të përkthimit në gjuhën angleze dhe shpërndarjes në libraritë e mbarë globit, kanë nisur të bëjnë bujë kopjet
Ferrari-Raikkonen, drejt rinovimit edhe për dy vite të tjera Kimi Raikkonen duket se do të qëndrojë te Ferrari edhe për dy vitet e ardhshme. Sipas lajmeve që vijnë nga Franca, pa