999 rezultate për

ferracaku

Astrit Bilali filmoi dëshmitarin e vrasjes së Ferracakut: I pashë me motor, hynë te rrugica (VIDEO) Një javë pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali, Astrit dhe Brahim Bilali, publikohet videoja që Astriti kishte filmuar kom
Dy të vrarë, lidhja e krimit të sotëm me atentatin ndaj Ferracakut Astrit dhe Brahim Bilali ishin viktimat e atentatit të pak minutave më parë në lagjen Kiras të Shkodrëd duke tronditur s
Kamerat e sigurisë zbulojnë detaje të reja nga vrasja e Fatos Ferracakut në Shkodër Pas zinxhirit të ngjarjeve të rënda në Shkodër duket se po gjenden ca gjurmë rreth atentatorëve. Hetueset kanë arrit
Si u ekzekutua Fatos Ferracaku, Prokuroria sekuestron kamerat e sigurisë Prokuroria e Shkodrës, raportohet se ka sekuestruar të gjitha pamjet e kamerave të sigurisë në zonën ku u bë ekzekutimi
Dëshmia nga dosja e prokurorisë për Ferracakun: Pasi e qëlloi iu afrua dhe shtiu dy herë në kokë Një javë nga vrasja e Fatos Verracakut, e cila tronditi Shkodrën mesditën e 14 nëntorit, Prokuroria e Shkodrës nuk ka en
Pa kush e vrau Arjanin, detaje tronditëse nga ekzekutimi i Fatos Ferracakut Pista kryesore e hetimeve për vrasjen e Fatos Ferracakut, është ajo e një ekzekutimi pasi 41 vjeçari dyshohet se ka parë
Çfarë tha në polici Mustafa Lici për ekzekutimi mafioz të Fatos Ferracakut Vrasja e Fatos Ferracakut dy ditë më parë në qytetin e Shkodrës vijon të mbetet e pazbardhur. Gjatë atentatit mafioz
Si në bunker, brenda shtëpisë së Mustafa Licit që u arrestua sot nga FNSH (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm, forcat e policisë në Shkodër kanë shoqëruar Mustaf Licin, duke e pyetur në lidhje me vrasjen e tregta
Reagimi prekës i kushërirës ish-deputete të Ferracakëve që u vranë Një ditë pas vrasjes së Fatos Ferracakut në Shkodër, ka reaguar edhe kushërira e tij, ish-deputetja e Partisë Demokristi
Plumba në gojë dhe në kokë, dalin pamjet nga atentati i tmerrshëm në Shkodër (VIDEO) Një atentat i rëndë tronditi Shkodrën ditën e sotme. Dy persona të maskuar me motor iu afruan Fatos Ferracakut dhe sh
Dalin dyshimet e policisë, pse po ekzekutohen Ferracakët Shkodra u trondit sërish mesditën e sotme nga një tjetër ngjarje e rëndë kriminale. Në vendin e quajtur ‘Markata Rus’
Ishte i mbaruar! Qytetarët dëshmojnë tmerrin në Shkodër pas ekzekutimit mafioz Dy persona të maskuar me motor iu afruan Fatos Ferracakut dhe shokut të tij Fatmir Mehaj duke qëlluar në kokë Ferracakun
Artan Hoxha: Prapaskenat e ekzekutimit mafioz në Shkodër Gazetari i njohur, Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me atentatin mafioz në Shkodër ku mbeti i vrarë, Fatos Ferracku dhe
Detaje tronditëse, si u ekzekutua Fatos Ferracaku në Shkodër Qyteti i Shkodrës është tronditur mesditën e sotme nga një krim i dyfishtë, ku si pasojë e plumbave ka humbur jetën Fato
Dy muaj më parë u ekzekutua Arjan Ferracaku, dyshimet e frikshme mbi atentatin mafioz në Shkodër Atentati mafioz në lagjen "Partizani" në Shkodër, në zonën e njohur si Markata ka tronditur sërish qytetin veri-lindor t
Detaje të reja nga atentati në Shkodër, vdes Ferracaku Detajet e fundit vinë nga atentati i sotëm në Shkodër. Nga spitali njoftojnë se Fatos Ferracaku ka humbur jetën ndërsa i
Me video, si u ekzekutua Arjan Ferracaku në atentatin që tronditi Shkodrën (VIDEO) Një tjetër vrasje e ndodhur në orën 13:50 e datës 1 Shtator 2018, ishte ajo e biznesmenit 31 – vjeçar Arjan Ferracaku, e
Arjan Ferracakun e ekzekutuan disa amatorë, detaji që i nxorri zbuluar Vrasja e biznesmenit Arjan Ferracaku mbi kalë në Shkodër, ka mobilizuar katër oficerë nga struktura “Forca e Ligjit” në
Vranë Arjan Ferracakun në vendin e tij, si e arrestoi RENEA ish-kampionin e boksit Forcat Speciale RENEA kanë arrestuar sot katër persona, duke shpallur në kërkim edhe një të pestë. Të arrestuarit jan
DOSJA SHKODRA/ Nga Çim Cafi, tek Indrit Bajri dhe Vid Shega: Vrasjet e bujshme që tronditën qytetin (FOTO LAJM) Vrasjet mafioze të muajve të fundit kanë kthyer vëmendjen e opinionit publik nga Shkodra, megjithatë ky qytet është kara