999 rezultate për

fero

Fero dënohet me burg Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Lipjan, e ka dënuar me pesë muaj burgim me kusht dhe 1200 euro gjobë të akuzuari
Barcelona gjen pasuesin e Surezit te Lillë Nicolas Pepe po shkëlqen këtë sezon me Lillë teksa ka shënuar 16 gola në 25 ndeshje, duke kontribuar dhe në 8 asistime.
Fero dënohet me burg Gjykata Themelore në Prishtinë, dega në Lipjan, e ka dënuar me pesë muaj burgim me kusht dhe 1200 euro gjobë, të akuzuar
Wanda Nara transferon Mauro Icaridn te Juventusi? (FOTO LAJM) Wanda Nara u godit me gurë ditën e sotme nga tifozët e Interit, për shkak të situatës aspak komode të krijuar me sulmues
Kjo është arsyeja se pse Mbappe refuzoi të transferohej te Real Madrid Kylian Mbappe e refuzoi ofertën për t’u transferuar në Real Madridit në vitin 2017, për shkak të Cristiano Ronaldos. Në
Të dashurës së Fero-s i propozojnë në "sy" të tij me trëndafila (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një ndër çiftet më të komentuar në rrjet. Ata shpesh herë ndajnë me nd
Zyrtare: Hamsik transferohet në Kinë Marek Hamsik edhe zyrtarisht është transferuar te skuadra e Superligës kineze, Dalian Yifang. Mesfushori sllovak kështu
Ivan Rakitic transferohet në Serie A? Mesfushori Ivan Rakitic, lojtari kryesor në skemën e Ernesto Valverde, po mendon ta lërë Barcelonën, nëse klubi nuk i of
Libri për Haradinajn: Me origjinë nga Puka dhe preferonte klasikët rusë Pjesë nga libri “Haga e Ramush Haradinaj” Nga Michael O’Reilly Ky ishte vendi i trazuar në të cilin lindi Ramush H
Ivan Perisic transferohet në Premier League? Ivan Perisic përfundimisht do të largohet nga Interi gjatë merkatos së verës. Reprezentuesi kroat që verën e kaluar k
Te ky klub do të transferohet James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se
Zyrtare: Mesfushori kosovar transferohet në Norvegji Mesfushori kosovar, Herolind Shala është transferuar te klubi norvegjez, Valerenga. Drejtori sportiv i Valerengas, Jo
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Chris Brown ndjek të dashurën e Fero-s, por ajo çudit me zgjedhjen e saj Reperi Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komnetuar në mediat rozë. Kjo pasi ata nuk ka k
Chelsea gjen zëvendësuesin e Eden Hazard Në fund të këtij sezoni, Eden Hazard do të transferohet te Real Madridi. Skuadra londineze po kërkon zëvendësuesin e
Milan transferon talentin e Nices Milani ka arritur marrëveshje me Nice për transferimin e anësorit Allan Saint-Maximin, për 20 milionë euro plus bonuset.
Modelja braziliane këshillon Neymarin që të transferohet te Milani (FOTO LAJM) Fabiana Britto, ka prezantuar së fundmi kalendarin e saj, “For Men”. Modelja braziliane njihet si një tifozë e zjarr
Ylli i Manchester United transferohet te Reali Romelu Lukaku mund të lë Manchester United për klubin spanjoll, Real Madrid. Agjenti i tij Mino Raiola është duke u p
Zyrtare: Sulmuesi shqiptar transferohet në Slloveni Endri Çekiçi është zyrtarisht një lojtar i Olimpija Ljubljana në Slloveni. Është vetë faqja e klubit, e cila shkruan
Marotta kërkon yllin e Juventusit te Interi Beppe Maortta po tenton t’i hakmerret Juventusit. Ish-drejtori i Juventusit që aktualisht është te Interi, Giuseppe Maro