999 rezultate për

fernandes

Manchester United fiton me përmbysje ndaj Newcastle (VIDEO) Manchester United ka fituar me përmbysje në udhëtim ndaj Neëcastle. Goli i parë i ndeshjes erdhi pas vetëm 2 minutave
Përplasje me Solskjaer? Fernandes: Duan të na destabilizojnë Bruno Fernandes hodhi poshtë zërat se ka patur një debat të nxehtë me trajnerin e Manchester United, Ole Gunnar Solskjae
Spektakël në Old Trafford, shënohen 3 gola në 7 minuta (VIDEO) Ka nisur me spektakël supersfida mes Man Utd dhe Tottenham. Vendasit kanë kaluar të parët në epërsi që në minutën e 2
Ishte në "gjumë" në golin e dytë të Sevillas, plas keq mes dy lojtarëve të Man. United (VIDEO) Manchester United u eliminua nga Sevilla në gjysmëfinale të Europa League dhe anglezët nuk e kanë përjetuar mirë. Mes lo
Zhbllokohet supersfida, Man Utd në avantazh (VIDEO) Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Sevillas. Për skuadrën angleze shënoi Fernandes i cili u tregua i saktë nga p
Epike: Pogba "kap mat" Antonio dhe Fernandes teksa qeshin me penalltinë e tij (VIDEO) Paul Pogba duket se ka kapur shokun e tij të skuadrës së Manchester United, Bruno Fernandes duke qeshur me Michail Anton
Formacionet zyrtare: Man Utd-West Ham Manchester United do të kërkojnë fitoren ndaj West Ham për t’u ngjitur në zonën Champions, ndërsa miqtë duan një pikë pë
Ronaldo si menaxher, Solskjaer: Na këshilloi të blinim Bruno Fernandes Bruno Fernandes po shkëlqen me fanellën e Mançester Junajtid dhe është kthyer shumë shpejt në një nga blerjet më të godi
Pogba me pozicion të ri te Manchester United pas blerjes së Fernandes (FOTO LAJM) Mesfushori francez ka pasur një sezon të vështirë duke u përballë me shumë lëndime. Por, transferimi i Bruno Fernande
Bruno Fernandes zbulon një prapaskenë interesante: Qava kur Manchester United bëri ofertë Bruno Fernandes ka zbuluar se ai u mbush me lot pasi mësoi për transferimin e tij te klubi i madh anglez, Manchester Uni
Transferimi i Fernandesit te United po hetohet nga FIFA Transferimi i Bruno Fernandesit te Manchester Unitedi është duke u hetuar nga FIFA, pasi ish-klubi i mesfushorit portuge
Me Bruno Fernandes në skuadër, Man.United i gatshëm ta shesë Pogban me çmim më të ulët Manchester United është i gatshëm të ulin çmimin e tyre për të shitur Paul Pogban në verë pas transferimit të Bruno Fern
Bruno Fernandes te United, Sampdoria dërgon në FIFA Sportingun e Lisbonës Kalimi i Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në "sherr" dy ish ekipet e portugezit. Ekipi italian i kërkon ati
Kalimi i Fernandes te United fut në "sherr" dy ish-skuadrat e portugezit Çështja e transferimit të fantazistit portugez Bruno Fernandes te Manchester United ka futur në sherr klubin e Sportingu
Futbollisti gjerman bën të ditur kur do rikthehet të luhet futboll në Bundesligë Lojtari i Frankfurt, Gelson Fernandes ka thënë se Bundesliga pritet të rikthehet në fund të muajit maj. "Kur ne të kt
Ylli i United me fjalë të mëdha për bashkombasin e tij, Ronaldon Ylli më i ri i Manchester United i ardhur nga Sportingu i Lisbonës ka folur për marrëdhënien e tij me Cristianon Ronaldo
Ylli më i ri i United shpallet lojtari i muajit në Premier League Bruno Fernandes e ka nisur në mënyrë të mrekullueshme jetën e re në Manchester United, duke u zgjedhur Lojtari i Muajit
Solskjaer vazhdon me elozhet për Fernandes: Mund të ndihmojë edhe McTominay të përmirësohet Blerja e janarit për Manchester United po rezulton mëse e qëlluar. Bruno Fernandes është kthyer në një pikë kyçë për sku
Bruno Fernandes barazon rezultatin për United ndaj Everton (VIDEO) Pas golit të shpejtë të shënuar nga Everton fal një gafe të portierit De Gea, United ka arroitur të barazojë rezultatin.
Solskjaer me fjalë të mëdha për Fernandes: Më ngjason me Scholes Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskajaer ka folur me fjalw tw mwdha pwr mesfushorin e transferuar gjatw afati