999 rezultate për

fermes

Dalin fotot e fermës luksoze ku Avicii mendohet të ketë kaluar orët e fundit (FOTO LAJM) Avicii është DJ që ndërroi jetë në rrethana ende të panjohura. Ngjarja e tmerrshme ndodhi në qytetin Oman në Arabi.
E fortë dhe punëtore, kaubojsja e Myzeqesë plugon tokën e thur qilima (VIDEO) Ne Sheq të Fierit jeton një grua e cila bën të gjitha punët e rënda të cilat përballohen vetëm nga burrat. Ajo është
Kjo është kryespiunja serbe për Kosovën (FOTO LAJM) Deri para pak kohësh, ajo së bashku më të atin drejtonin një fermë kafshësh. Por Dane Hrkalloviç, me profesion veterinar
Gjendet trupi i viktimës në Obiliq, tre të akuzuar Është gjetur trupi i pajetë i një personi nga Obiliqi që dyshohet se ka qenë i zhdukur prej ditës së hënë. Në lidhje me
Pas viçit me 3 sy, lind një tjetër me numrin 7 (FOTO LAJM) Një viç i cili ka në kokën e tij numrin 7, ka shtangur jo vetëm pronarin e fermës por edhe banorët. Nuk e dimë nëse
Probleme me drejtësinë, kapen 400 kg drogë në fermën e Paris Hilton Nuk është hera e parë që Paris Hilton të jetë fokus i policisë, pasi ajo është arrestuar për përodorim të lëndëve narkot