999 rezultate për

fermen

Shqiptari dënohet për fermën 200 mijë paund: Në Shqipëri nuk ka para! Një shkelës droge i është dhënë një dënim paraburgimi pas një operacioni policor në Rotherham, ku u zbuluan bimë kanabis
EMRI/ Shqiptari burgoset për dy vite pasi u zbulua në fermën e drogës Një burrë shqiptar i arrestuar në një pronë e kthyer në një fabrikë kanabisi, pretendoi se ishte vendosur atje vetëm një
Shqiptarët "trima" ndërtojnë fermën e kanabisit përballë stacionit të policisë Policia ka vënë në pranga dy emigrantë ta paligjshëm shqiptar në Angli. Kjo pas një operacioni të madh në një fermë
Trima apo budallenj? Shqiptarët ngrenë fermën e hashashit 500 metra larg policisë Zakonisht fermat e kanabisit ndërtohen në zona periferike larg vëmendjes të policisë. Por një grup shqiptarësh kishte
Shqiptarët nuk i tremb as policia, ngrenë fermën e kanabisit poshtë "hundës" së tyre Duket se shqiptarët kur preferojnë t'i thyejnë rregullat, zgjedhin ta bëjnë në mënyrën më të pazakontë të mundshme. N
Të fikusar pas flokëve të Oriolës? Modelja sapo zbuloi sekretin dhe është kaq e thjeshtë (FOTO LAJM) Me siguri teksa keni parë pozat e Oriola Marashit në Instagram, keni dëshiruar ndonjëherë me veten tuaj të kishit flokë
Policët nuk e besonin se nuk kishte pirë alkol, çfarë ndodhte brenda trupit të 40 vjeçarit Një burrë në Kaliforninë e Veriut është ndaluar nga policia me dyshimin se po ngiste makinën në gjendje të dehur. Oficer
Zjarri shkrumbon fermën në Maliq, rrezikohen banesat Mbrëmjen e sotme mësohet se një fermë është përfshirë nga flakët në Maliq të Korçës. Zjarri ka shkrumbuar të gjithë b
Shqiptarët kishin kultivuar lëndë narkotike në fermën e italianit, çfarë zbuloi policia Dy shqiptarë u arrestuan në Torino, përkatësisht 36 dhe 27 vjeç nën akuzat e prodhimit dhe shitjes të lëndëve narkotike,
Kapet në Angli, kush është shqiptari që përdori të afërmen e tij si prostitutë Policia e Anglisë ka bërë të mundur ndalimin e një shtetasi shqiptar i cili ishte dënuar më parë për prostitucion. I
Njihni gruan që ka hapur "fermën" e parë në botë të qumështit të gjirit Nëna e dy fëmijëve është duke fituar mijëra funte duke shitur qumështin e gjirit në internet burrave – për të cilët thot
Tmerr në Zvicër, shqiptari vret gruan dhe të afërmen Dy gra janë gjetur të vdekura në Zvicër, ndërkohë që mësohet se autori i krimit është një shqiptar i Kosovës. Në Haus
Zjarr shkrumbon fermën me 28 lopë (FOTO LAJM) Një zjarr i rënë në një fermë në Feriza ka djegur 28 krerë lopë në stallë duke shkatërruar ekonomikisht një familje të t
Veliaj viziton fermën bio: Të konsumojmë prodhime vendi! Vëmendja e treguar nga Bashkia e Tiranës për përmirësimin e infrastrukturës në ish-komuna dhe në tregje, ka nxitur rritj
Vdes emigranti në Greqi, ra në kazanin e rrushit Një shqiptar, baba i dy fëmijëve të vegjël ka gjetur vdekjen në Greqi, pasi ka rënë në kazanin e fermentimit të rrushit.
Drejtori i OSHEE i përfshirë në fermën me 30 tonë drogë në Mat? Ish¬kryeministri Berisha ka shkruar në “Facebook” një status lidhur me situatën e drogës në vend. Ai shkruan se ferma e
Lind viçi me dy gjini në Suharekë (VIDEO) Në një fermë në Suharekë ka lind një viç aspak i zakonshëm. Ngjarja ka ndodhur në fermën e familjes Ramadani. Pronar
Fermeri kolumbian pranon vrasjen e 20 njerëzve Një krim i rëndë është zbuluar në Kolumbi ku një fermer mësohet se ka vrarë mbi 20 njerëz mes të cilëve bashkëshorten dh
E diplomuar në ‘La Sapienza’, nuk gjen punë. Ja çfarë bën Ish­-studentja e “La Sapienza” sfidon politikën shqiptare me një fermë dhish në Rubik. Pasi studioi shkenca politike
Kërcënoi të afërmen me një letër anonime, Prokuroria kërkon 3 vite burg Prokuroria për Krime të Rënda kërkon dënimin me 3 vjet burgim për shtetasin Ardi Boshnjaku, i akuzuar për "shtrëngim me