999 rezultate për

ferizaj

Shpërthimi në Ferizaj merr një tjetër jetë, vdes 20 vjeçarja pas 3 javësh në spital Shpërthimi në restorantin në Ferizaj ka marrë edhe një tjetër jetë. Bëhet fjalë për Fatime Haxhidema e cila ka vdekur
Jepte lekë me fajde, arrestohet eprori i policisë në qytetin shqiptar Inspektorati Policor i Kosovës respektivisht Departamenti i Hetimeve, ka arrestuar sot në orët e pasdites një zyrtar pol
Përfundon numërimi i votave në Ferizaj, këto janë rezultatet Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), ka përfunduar numërimin e të gjitha votave në Ferizaj. Sipas të dhënave të KQZ-
Albeu.com sjell rezultatet e para në Ferizaj, LVV dhe PDK "kokë më kokë" Prej disa minutash ka nisur numërimi i votave në Kosovë, me LVV që po prin në Ferizaj, por edhe PDK është aty. Albeu.
Shpërthimi në Ferizaj, si është gjendja e qytetarëve që po trajtohen në Turqi e Austri Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj në një konferencë për media ka treguar gjendjen shëndetësore të qytetarëve që u lë
Shpërthimi i fuqishëm në lokalin në Ferizaj, reagon drejtori i Shëndetësisë Në datën 5 janar në një restorant në lagjen “The village” në Ferizaj ka ndodhur një shpërthim i një bombole gazi, si pas
Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, dy të plagosur drejt Turqisë Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka bërë me dije se dy nga të plagosurit në shpërthimin e ndodhur në një
Zbulohet shkaku kryesor i shpërthimit në kuzhinën e restorantit në Ferizaj Rreth orës 14.27 të ditës së djeshme një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në restorantin Steakhouse në qendra tregtare Th
Dalin detaje të reja rreth shpërthimit të bombolës në Ferizaj Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë lidhur me shpërthimin e bombolës së gazit në Ferizaj, ku mbetën të lënduar dhje
Shpërthimi në Ferizaj, kjo është gjendja e 8 të lënduarve që po trajtohen në Kirurgjinë Plastike Drejtori i Klinikës së Kirurgjisë Plastikë në Qendrën e Klinikes Universitare të Kosovës (QKUK), Zenë Buja ka treguar pë
Zemaj: Të lënduarit nga shpërthimi në Ferizaj nëse ka nevojë do t'i dërgojmë jashtë vendit Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka vizituar të shtrirët në Spitalin e Ferizajt të cilët pësuan lëndime
Shpërthimi në Ferizaj: Pesë pacientë me djegie deri në 50 përqind Gjendja e shtatë pacientëve të pranuar në Njësinë e Mjekimit Intensiv Qendror të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kos
Momenti kur merr flakë bombola e gazit në Ferizaj (VIDEO) 31 persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e shpërthimit të një bombole të gazit në Ferizaj. Shtatë nga të lënduarit
Në QKUK po trajtohen 9 persona të lënduar nga shpërthimi në Ferizaj (VIDEO) 9 persona të lënduar nga shpërthimi i bombolës në një lokal në Ferizaj janë duke u trajtuar në emergjencën e Klinikës Un
Shkon në 31 numri i të lënduarve nga shpërthimi në Ferizaj, shtatë në gjendje të rëndë Ka shkuar në 31 numri i të lënduarve nga shpërthimi i bombolës së gazit në një qendër tregtare në Ferizaj. Ndërsa sht
Kurti jep lajmin: Asambleistja e LDK-së i bashkohet Vetëvendosjes kryetari i partisë, Albin Kurti përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se Asambleistja e Li
Festat, komuna e Ferizajt ndalon përdorimin e mjeteve piroteknike Komuna e Ferizajt ndalon përdorimin e mjeteve piroteknike Me urdhëresën e nxjerr nga Kryetari i Komunës së Ferizajt,
Koronavirusi i merr jetën anestezistit të njohur shqiptar Anestezisti nga Kosova Afrim Tasholli, ka humbur betejën me Covid-19 ditën e sotme. Lajmi është bërë i ditur nga Spit
Prej ditësh duke luftuar me COVID-19, ndërron jetë anestezisti i njohur shqiptar Anestezisti kosovar, Afrim Tasholli, nuk ka mundur dot ta fitoj betejën me virusin Covid-19, duke ndërruar jetë ditën e
U mundua të pajtojë çiftin e divorcuar, zbardhet shkaku i vrasjes së shqiptares në Gjermani 33 vjeçarja M.M., nga Gadimja e Lipjanit u vra të shtunën mbrëma nga kunati i saj në Gjermani i cili kishte shkuar tek s