999 rezultate për

ferguson

Solskjaer flet për Guardiolan: I mirë, por jo sa Ferguson Ole Gunnar Solskjaer thotë se Pep Guardiola nuk është trajneri me më së shumti ndikim në histori të Premierligës – pasi
Ish-sulmuesi i United: Klopp është Furgusoni i ri Ish-lojtari i Manchester Unitedit, Dion Dublin, beson se trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, është Sir Alex Fergusoni
Si dështoi Ferguson: Në vitin 2013 tha se Jones do të bëhej lojtari më i mirë i të gjitha kohërave te United Phil Jones ka qenë fytyra tragjike e Manchester Unitedit në barazimin 3-3 ndaj Sheffield Unitedit në fundjavën që shkoi.
Tensione të mëdha te Man Utd, Ferguson përleshet verbalisht me drejtorin ekzekutiv gjatë ndeshjes Te Manchester United punët nuk po shkojnë aspak mirë në sezonin e ri. "Djajtë e Kuq" janë shumë larg objektivave të f
Pretendon se është si Ferguson, trajneri godet me shpulla lojtarët e rinj (VIDEO) Trajneri Halit Kurt i goditi me shuplakë lojtarët e skuadrës së tij të të rinjve e pastaj pretendoi se ai po e kopjonte
Ferguson-Erikson, sherr për grumbullimin e Runit: Të vras, je i mbaruar ntervistë interesante ajo e lëshuar nga Sven Goran Erikson për mikrofonat e “The Times”. Trajneri suedez foli për shumë
Ronaldo rrëfen takimin me Ferguson që e bindi të kalojë tek United Cristiano Ronaldo u bind për të kaluar tek Manchester United pikërisht në ndeshjen që Sporting Lisbona pati me "djajtë e
Shoferi i kamionit të vjedhur që sfiliti nëpër male policinë e Kalifornisë (VIDEO) Patrulla e Kalifornisë "Highway" ka publikuar një video qw tregon shoferin e një kamioni të vjedhur që drejtonte oficerë
Ferguson fiton duelin me Cerrone (VIDEO) Fitorja e 12-të radhazi në kafaz për Tony "El Cucuy" Ferguson, që në eventin UFC-238 zhvilluar sot në Çikago mposhti me
Rrëfehet Beckham: Si më detyroi Ferguson të prisja flokët në "Wembley" David Beckham gjithnjë është njohur për modelet e tij të flokëve, të cilat binin në sy po aq sa edhe talenti i tij në fu
Ferguson lavdata për Messin: Tashmë është më i miri Sir Alex Ferguson ka folur pas eliminimit të Manchester United nga Barcelona. Ish-trajneri i Manchester United, Sir A
Ferguson parashikon fituesin e Premier League Ish-legjenda e Manchester United Sir Alex Ferguson ka parashikuar se cila skuadër fiton titullin e Premier League. Sk
Allegri: Mos harroni drejtoj një skuadër të madhe, dua të bëhem Ferguson-i i Juves Masimilliano Allegri i cili është në vitin e 5 te Juventusi kërkon të bhëhet Fergusozni i Zonjës së Vjetër teksa këtë e
Ibrahimovic: Manchester United duhet ta harrojë Ferguson, të mendojë për të tashmen Zlatan Ibrahimoviç thotë se Manchester United duhet të harrojë Sir Alex Ferguson dhe se klubi duhet të mendojë për të ta
Eric Cantona: Solskjaer është pasardhësi i Ferguson Eric Cantona nuk flet shpesh për mediat, por "Mbreti" ka gjithnjë diçka me vlerë për të thënë dhe fjalët e tij janë me r
Alex Ferguson merr drejtimin e Manchester United Manchester Unitedi e ka konfirmuar se Sir Alex Fergusoni do të kthehet në rolin e trajnerit të klubit më 26 maj të këtij
Ferguson në mbështetje të skuadrës, viziton në stërvitje Manchester United Sir Alex Ferguson është parë duke u futur në qendrën stërvitore të Manchester Unitedit një ditë para ndeshjes me Tottenh
Fergusonit i vjen buzëqeshja për rezultatet e Unitedit Manchester United e ka rigjetur veten nën drejtimin e Ole Gunnar Solskajer. Djajtë e Kuq morën fitoren e tretë radhaz
Ky është njeriu i cili solli Solskjaerin në drejtimin e Unitedit Ka qenë legjenda e Manchester United, Sir Alex Ferguson, personi që ka ndërmjetësuar marrëveshjen për rikthimin e bujshë
​Historia fantastike e këpucëve me të cilat Scholes ka luajtur Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, i kërkoi Scholesit t’i kthehet futbollit pas pensionimi