999 rezultate për

ferguson

Tifozët e Manchester United renditin transferimet më të mira që janë bërë pas largimit të Ferguson Juan Mata është vlerësuar si transferimi më i mirë i Manchester United që kur u largua Sir Alex Ferguson. Spanjolli i
Ferguson përfundon në spital pas duelit të humbur ndaj Justin Gaethje Në mbrëmjën e UFC 249 ka ndodhur një befasi, kur Ferguson është demoluar nga kundërshtari i tij, Gathje. Ferguson në
Skandal në Britani, këshilltari i qeverisë thyen karantinën për të takuar të dashurën e martuar Një skandal ka përfshirë në këto ditë të ëvështira Anglinë. Këshilltari i qeverisë britanike, epidemiologu Neil Fergu
Para se të pensionohej Ferguson, Ronaldo dhe Bale ishin 99% pranë United Cristiano Ronaldo ishte pajtuar që të rikthehej në vitin 2013 te Manchester United para se të pensionohej Sir Alex Fergu
Si e zbuti Ferguson sherrin e bujshëm Ronaldo-Rooney në vitin 2006 (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Wayne Rooney shtrënguan duart në zyrën e Sir Alex Ferguson në ditën e parë të stërvitjeve te Manch
11-shja më e mirë në historinë e United, Ferguson zbulon lojtarin që e ka vendin e padiskutueshëm Ish-trajneri i Mançester Junajtid, Sër Aleks Ferguson ka zbuluar se mbrojtësi Denis Iruin është lojtari i vetëm që do të
Ferguson nuk donte që Ronaldo të transferohej te Reali, por te Barcelona Ish presidenti i Real Madridit ka zbuluar disa detaje interesante rreth transferimit të Ronaldos te "los blancos" duke k
Pogba: Nuk kalova te Juventusi për para, kisha mosmarrëveshje me Fergusonin Paul Pogba duket se është i vendosur t’i qëroj hesapet me Manchester Unitedin. Mesfushori francez po e kërkon largimi
Gary Neville zbulon pse Fergusoni nuk e bëri asnjëherë kapiten Ronaldon Gary Neville ka zbuluar arsyen pse Sir Alex Fergusoni nuk u kishte dhënë shiritin e kapitenit katër lojtarëve të tij, du
Blerjet më të mira dhe më të këqija të United nga largimi i Ferguson Gjatë epokës së tij, ‘Djajtë e Kuq’ kanë qenë dominues në Angli, dhe me pensionimin e skocezit, kjo skuadër ka pësuar rë
Khabib i izoluar në Rusi, ndeshja me Ferguson në rrezik Khabib Nurmagomedov ka konfirmuar se ai ka ngecur në Rusi dhe thotë se UFC 249 mund të lëvizë pa të. Kampioni i pesha
Mendes tregon si Ferguson e afroi CR7 te Manchester United Arsyeja kryesore e transferimit të Ronaldos në Old Trafford ishte pikërisht Ferguson dhe këtë e ka zbuluar agjenti i po
Neville zbulon pendimin më të madh: Injorova këshillën e Ferguson Legjenda e Manchester United, Gary Nevilla ka pranuar se ka injoruar këshillën e trajnerit, Sir Alex Ferguson gjatë kohë
Sir Alex Ferguson bën sherr me komshiun, zbulohet arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Ferguson "sherr" me komshiun, kjo është arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Do pushtonte botën: Formacioni ideal që Ferguson nuk arriti ta sillte te Man Utd (FOTO LAJM) Për shumë tifozë, Alex Ferguson është trajneri më i madh në histori. Trajneri skocez për shumë vite drejtoi Mancheste
Lewandowski zbulon detaje nga telefonata e Ferguson Robert Lewandowski ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij. Lewandowski ishte një nga lojtarët më të kërkua
McGregor kërkon sfidë të re, pret fituesin e Khabibit e Fergusonit Rreth 1 vit e gjysëm më parë, McGregor u ndesh me Khabib Nurmagomedov ku triumfoi boksieri nga Degestani. Së fundmi,
Warnock zgjedh 5 trajnerët më të mirë në histori të Premier Leagues Neil Warnoks ka zgjedhur 5 trajnerët që sipas tij janë më të mirët në histori të Premier Leagues. Ish-trajneri Cardif
Fergosun nuk e duroi humbjen ndaj City-t, zbulohe veprimi i skocezit Ish-trajneri legjendar i Manchester Unitedit, Sir Alex Fergusoni, kishte qenë i turpëruar nga disfata 3:0 e Djajve të ku