999 rezultate për

feratit

Policia arreston Driton Feratin, kërkohej pas incidentit në Reçicë të Vogël Policia ka bërë të mundur arrestimin e Driton Feratit, i cili gjurmohej në lidhje me incidentin në Recicën e Vogël, ku n
Iu dha lamtumira e fundit Fadil Feratit Mijëra qytetarë nga komuna e Istogut dhe nga vende të ndryshme të Kosovës i kanë dhë
Percillet nga Gjermania per ne Kosove trupi i pajete i Fadil Feratit Sot, në mesditë, nga Gjermania u nis për në Kosovë kufoma e Fadil Feratit, ish-nënkryetari