999 rezultate për

ferati

Moderatori tregon manipulimin e "Burdushit": Më ofroi 10 000 euro që ta ftoja në emision Moderatori televiziv Fehmi Ferati ka zbuluar një detaj që interesant se si “mjeku” popullor Hysni Peçani – “Burdushi” i
Ferati, Aziri, Memedi e Abazi nënkryetarë të ri të ASH Me pak prurje të reja nga doktorë shkencash dhe me disa ish-eksponentë të lartë të PDSH-së, karakterizohet Kryesia e re
Policia arreston Driton Feratin, kërkohej pas incidentit në Reçicë të Vogël Policia ka bërë të mundur arrestimin e Driton Feratit, i cili gjurmohej në lidhje me incidentin në Recicën e Vogël, ku n
Bahtiri paditet për shpifje në gjykatë Ndonëse i fitoi zgjedhjet komunale dhe e mori drejtimin e komunës, kryetari i Mitrovicës së Jugut ende vazhdon “betejën”
Isa reagon nga spitali në Gjermani, përkujton ndarjen nga jeta të një nënkryetari Ish kryeministri i Kosovës, njëherësh lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës ka përkujtuar kryetarin shumëvjeçar të Ist
Ndërroi jetë komediani Blerim Peci Ka ndërruar jetë aktori e humoristi i njohur Blerim Peci. Lajmin e ka bërë të ditur miku i tij Fehmi Ferati, të cilët
Kush është Vullnet Ferati, kandidati për ministër shëndetësie? Vullnet Ferati është kandidati për ministër të Shëndetësisë, që pritet të marrë dritë jeshile dhe të votohet nga ana e K
Koha kur Frashër Krasniqi i thoshte "lopë" ministrit Ferati (VIDEO) Gjuha prej rrugaçësh ka hyrë në diskursin publik nga anëtarët e Vetëvendosjes të shndërruar në militantë partiakë. Nuk k
Përcillet për në banesën e fundit i riu nga Tetova që humbi jetën në bregdetin e Vlorës Heroi Benjamin Ferati që humbi jetën në përpjekje për të shpëtuar dy vajzat nga Shqipëria në bregdetin e Vlorës, është p
A do të jetë pjesë e qeverisë së re Aleanca për Shqiptarët? Grupi negociator i LR-PDSH, pritet të mbajë sot një mbledhje më grupin e punës nga Lidhja Social-demokrate, ku do të shp
Ivanovi i bën ftesë për takim, ja si ia kthejnë partitë shqiptare Pas kaosit të mbrëmshëm në Kuvendin e Maqedonisë, ku protestuesit "Për Maqedoni të përbashkët" e cila udhëhiqet nga njer
Ferati: Nuk do të ketë vota për rrëzimin e Qeverisë Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sadri Ferati ka deklaruar se mocioni për rrëzimin e Qeverisë aktuale nuk do t
Ja kush janë kandidatët për kryeministër në Kosovë Përfaqësues të katër partive më të mëdha politike, Rexhep Hoti nga Partia Demokratike e Kosovës, Sadri Ferati nga Lidhja
Ferati: Muri do të rrënohet, s’ka rëndësi afati Sot është edhe afati i fundit për rrënimin e murit të ndërtuar në veri të Mitrovicës, sipas rezolutës së miratuar nga Ku
Ferati: Ura mbi Ibër do të hapet Ish-ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, aktualisht deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së, Sadri Fer
Ferati: LDK respekton marrëveshjen, Thaçi President Deputeti Sadri Ferati ka bërë me dije se LDK-ja do ta respektojë marrëveshjen për bashkëqeverisje me PDK-në si dhe do ta
Merale Ferati i kundërvihet deputetes së VMRO-së: “Je nga Tetova, mëso shqip” (VIDEO) Deputetja e VMRO-DPMNE-së Svetllana Karapetrova, ka ofenduar rëndë tetovarët. Sipas Karapetrovës. fajtore për ajrin e nd
Ferati: Nga helmimi tetovarët rrezikojnë të mbeten pa femijë (VIDEO) Deputetja e PDSH-së, Merale Ferati, ka shprehur shqetësimin e madhë ndaj ndotjes alarmante në Tetovë nga fabrika Jugohro
Arrestohen 4 shtetas maqedonas në Himarë, grabisin një 25-vjeçare Policia ka ndaluar këtë të premte 4 shtetas nga Shkupi i Maqedonisë, të cilët janë kapur në flagrancë, ku mbi njërin pre
Festë e madhe në Preshevë, lind djalë pas 26 vjetësh (VIDEO) Ka lindur foshnja e parë në maternitetin e Preshevës, pas një pauze 26-vjeçare në këtë institucion. Gëzimi i përket f