E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

fenomeni

Lëvizja e objekteve me anë të valëve zanore, fenomeni më i bukur i shkencës (VIDEO) Lëvizja/ngritja e objekteve me anë të valëve zanore, është fenomeni i pabesueshëm shkencor që bën që objekte të lehta të
Ismael, ja fenomeni i ri i kalçetos (VIDEO) Quhet Ismael Hamdaoui fenomeni i futbollit në salla, lojërat e të cilit para tre ditësh bën xhiron e botës në internet.
Ronaldo i propozon për martesë së dashurës DJ (FOTO-VIDEO) Organizimi i Kupës së Botës nga ana e Brazilit nuk ështzë gëzimi i vetëm i Ronaldos për verën e ardhshme pasi "Fenomeni"
Shakaja e Ronaldos: Neymar, jam Bruna (VIDEO) Të jesh brazilian e ke shakanë dhe të qeshurën në majë të buzës dhe për më tepër atëherë kur nuk ke me çfarë te merresh.
Fotografi që ndjek stuhitë (FOTOLAJM) Këto janë imazhe mahnitëse të kapura nga një djalë që hoqi dorë nga profesioni për t'u vënë në ndjekje të stuhive. Mike
Zgjedhjet në Korçë, Kolegji rrëzon kërkesën e PD-së Kolegji Zgjedhor ka rrëzuar kërkesën e Partisë Demokratike për shpalljen të pavlefshme të zgjedhjeve në Korçë. Vendimi u
E quan "Fenomenin" Cristiano Ronaldo (VIDEO) Gafë qesharake e Ministres së Sportit të Francës, Valerie Fourneyron. Ministrja franceze ishte e pranishme në një prezan
Kaka: Fenomeni më i miri, CR7 mbase në top pesëshen time Kaka thotë se legjenda braziliane Ronaldo ishte një lojtar më i mirë se ish-bashkëlojtari i tij te Real Madridit, Cristi
Bayern rrëmben fenomenin 17-vjeçar kroat (VIDEO) Edhe pak muaj pritje dhe Pep Guardiola mund të ketë Messin e tij. Nuk është Lionel Messi që është super i blinduar te Ba
Fenomeni: Del Bosque më i miri, ç'gabim i Perez Kur Cristiano Ronaldo erdhi tek Real Madrid në krye të pankinës ishte Vincente Del Bosque, fituesi i freskët i Champions
Ronaldo paralajmëron Gareth Bale Lajmi i kalimit të Gareth Bale nga Tottenham te Real Madrid për 101 milionë euro bëri në pak orë xhiron e botës. Mbeti i
"Fenomeni" dhe e dashura, pushime në Ibiza (FOTO LAJM) Fenomeni Ronaldo, e dashura e tij më e fundit Paula Morais dhe vajza e tij janë duke kaluar pushimet verore në plazhet e
Fenomeni kërkon të blejë "Playboy" Pas përfundimit të karrierës së pasur më 2011, braziliani Ronaldo ka filluar të bëjë investime në biznese të ndryshme. A
Algat mbulojnë plazhet kineze (VIDEO) Plazhi i qytetit bregdatar kinez, Qingdao gjatë javëve të fundit ka marrë ngjyrën jeshile. Arsyeja e kësaj ngjyre jan
KMDLNJ: Ikja nga Kosova nuk parandalohet me e polici Këshillit për Mbrojtën e Drejtave dhe Lirive të Njeriut ka reaguar në lidhje me ikjen e qytetarëve nga Kosova duke rendi
Fenomeni Meta! Berisha humbi! Rama nuk fitoi! PD ra 10%; PS u shtua 0.6%. Forca e vetme politike që tronditi Shqipërinë
Paula Morais, e dashura e re e "Fenomenit" (FOTO LAJM) Fenomeni brazilian Ronaldo nuk ka gjetur stabilitet në marrëdhëniet e tij me femrat. Pas disa divorceve me Milene Doming
Thembër prej fenomeni, Aliberti si Mancini (VIDEO) Një goditje e tillë, me thembër dhe me kurriz nga porta, me siguri që na risjell në memorie thembrën e famshme të Robert
Maqedonia e rrezikuar nga fenomeni i zhdukjes së fëmijëve 25 maji që nga viti 1983 shënohet si ditë në kujtim të fëmijëve të humbur dhe të atyre që janë kthyer në shtëpi. Në theb
Të luftohet fenomeni i fajdeve! “Është një rajon që ballafaqohet me problemet të shumta edhe të natyrës politike dhe për shkak të specifikave që ka ky v