999 rezultate për

fenomeni

Selfie nën ujë, pushime të çmendura për "Fenomenin" (FOTO LAJM) Një ndër legjendat e futbollit brazilian dhe atij botëror, fenomeni Ronaldo është fotografuar duke shijuar pushimet në p
"Fenomeni" në Ibiza, barku s'e pengon të shijojë pushimet (FOTO LAJM) Pasi e përfundoi detyrën e Ambasadorit në Kupën e Botës "Brazil 2014" Fenomeno Ronaldo po kalon disa ditë pushime në pla
Rrëfimi i Antonia Young: Si zbulova “Virgjëreshat e betuara” kur nuk na lejonte Enver Hoxha Keqkuptimi kulturor i virgjëreshave të betuara shqiptare Vjen në Tiranë autorja e “Virgjëreshat e betuara shqiptare”, b
Rekordi! Ronaldo mirëpret Klosen: Mirëseerdhe në klub Ronaldo nuk është më mbreti i Kupës së Botës pasi ish fenomeni tashmë ka një koleg që e shoqëron nga afër. Miroslav Klo
Der Speiegel: Ja jeta e një djaloshi shqiptar e shkatërruar nga gjakmarrja Revista gjermane Der Spiegel përmes një artikulli i ka kushtuar vëmendje fenomenit të gjakmarrjes në Shqipëri. Për këtë
Ibra: Nuk vijnë më lojtarë si "Fenomeni" Nuk është Cristiano Ronaldo, as Lionel Messi, por Ronaldo fenomeni kundërshtari më i madh kundër të cilit ka luajtur Zll
Ronaldo: Më vjen turp nga Brazili Ronaldo nuk ka asnjë dyshim, Botërori "Brazil 2014" do të jetë një festë e madhe. Gjithsesi, asgjë nuk është perfekte as
6.3 milion postime në rrjetet sociale, pushton fenomeni "selfie" Sapo dëgjojmë fjalën "selfie", na shkon ndërmënd postimet që bëhen minut pas minuti në rrjetet sociale. Lidhur me këtë f
Masa për minimizimin e fenomenit të lypjes në rrugë Ministria e Mirëqënies Sociale dhe Rinisë prezantoi masat e ndërmarra në bashkëpunim me institucionet e tjera në lidhje
Deklarata e Renzit: Kur ne ishim “shqiptarë” (VIDEO) “Gian Antonio Stella ka shkruar një libër fantastik, me titull ‘Kur shqiptarët ishim ne”. Ishte koha kur shqiptarët zbar
Vetëvendosje: Administrata të çlirohet nga krimi Pas arrestimeve të disa zyrtarëve të administratës komunale në Prishtinë, ka reaguar Lëvizja Vetëvendosje. VV është
Azilkërkuesit, ambasadori gjerman: Mos cënoni liberalizimin e vizave Kërkesat për azil në Gjermani janë kthyer në një shqetësim për këtë shtet. Ambasadori gjerman në Tiranë Helmut Hoffman n
Ermira Mehmeti: Shqipëria të pengojë fenomenin e "Pustecit"! (VIDEO) Deputetja e BDI-së Ermira Mehmeti në një intervistë për televizionin Abcnews ka folur për situatën aktuale dhe procesin
Guarin: Frymëzohem nga "Fenomeni", CR7 futbollisti i preferuar Për mikrofonat e "Inter Channel", Fredy Guarin ka bërë një rrëfim shumë të sinqertë dhe të drejtëpërdrejtë. Mesfushori k
Qeveria shqiptare luftë terrorizmit Ministri i jashtëm i Emirateve të Bashkuara Arabe Sheikh Al Nahyan kërkoi angazhim që të parandalohet fenomeni i dërgimi
Karnavale prej Fenomeni, Ronaldo mbi karrocë në San Paolo (FOTO LAJM) Ronaldo mes protagonistëve të Karnavaleve të San Paolos. Ish Fenomeni, dy herë kampionë bote me Seleçaon, ka qënë i ftua
Fenomeni Ronaldo, drejtues te PSG? Ish Fenomeni i Brazilit dhe futbollit botëror Luiz Nazario da Lima Ronaldo do të rikthehet në Europë pas përfundimit të
Benzema: Mësoj nga videot e fenomenit Ronaldo Sulmuesi i Real Madrid, Karim Benzema frymëzohet nga ish-sulmuesi i kombëtares braziliane, fenomeni Ronaldo. Francezi bë
Ngrin ujëvara Niagara (FOTO LAJM) Moti i ftofhtë që ka kpaluar Amerikën veriore ka bërë që të ngrijë edhe ujëvara e Niagaras. Një koleksion fotografis
Fenomeni “2A”! Viti 2013 u tregua sa i kobshëm, aq fatal, tragjik dhe dëshprues për ne shqiptarët e Maqedonisë