999 rezultate për

fenomeni

Fenomeni i pabesueshëm, shihni "lumin" e gurëve në Zelandën e Re (VIDEO) Kjo video e pabesueshme tregon copa shkëmbinjsh që bien nga një grykë në Zelandën e Re pasi u shpërbënë nga Cyclone Gita
Shfaqen tre diej në qiellin e Kinës, habiten banorët (FOTO LAJM) Banorët e qytetit kinez Harbin, kanë qenë dëshmitarë të fenomeni të pazakontë në qiell. Bëhet fjalë për fenomenin e t
Fenomeni misterioz, ngordhin 100 lopë në Konispol (FOTO LAJM) Këto pamje rrëqethëse, i përkasin një ferme për mbarështimin e gjedhëve në fshatin Vrinë të Konispolit. 4 fermerë që
Mrekulli natyrore në Mal të Zi! Uji rrjedh nga pema (VIDEO) Pamje të pazakonta janë publikuar në media nga fshati Dinoshë i Malit të Zi ku shihet një pemë nga e cila rrjedh ujë.
Fenomeni shtyn Realin të nënshkruajë sa më shpejt me Neymarin Luis Nazário de Lima Ronaldo vazhdon të mendojë për Realin e Madridit pavarësisht se me klubin galaktik nuk e lidh më as
Fenomeni mbron Zidanen: Askush nuk e njeh futbollin aq mirë sa ai Ronaldo (fenomeni) ka dhënë një intervistë SFR Sport në të cilën ka folur për tema të ndryshme duke përfshirë ndeshjen n
Ndodh përsëri fenomeni, shkretëtira më e nxehtë mbulohet me dëborë (FOTO LAJM) Vendasit u habitën përsëri kur panë që dunat e rërës në shkretëtirën e Saharasë u zbarëdhën nga dëbora. Fëmijët mund
Fenomeni mbron Neymarin: Dhe un do doja të luaja tek PSG, Reali të mendojë markimin Neymar Junior nuk ka pse të mendojë largimin nga PSG për të fituar “Topin e Artë”, sepse këtë trofeu individual do ta ma
Fenomeni i fundit shqiptar i Instagramit, fotot më pikante të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Fenomeni dëshiron të bëhet President klubi, e shpreh vetë dëshirën Luis Nazario Da Lima, apo Ronaldo, siç e njeh bota e futbollit, është një nga emrat e nominuar në Brazil, për të marrë d
Nëse vlerat e lojtarëve do ishin si sot, Fenomeni do të ishte më i shrenjti në histori Ekspertët e ueb faqes “Playratings.net”, platforma digjitale që prodhon analiza ekonomike të avancuara në performancën e
Fenomeni krikon Neymarin: Dhe unë u largova nga Barcelona por... Vendimi i Neymar Junior për t’u larguar nga Barcelona drejt PSG-së është një hap pas në aspektin sportiv. Flet pa dorash
Ronaldo tregon aventurat që ka pasur kur ishte i vogë: Në fillim e nisa si portier dhe përfundova në sulm Ronaldo Lima de Nazario ose siç quhet ndryshe si "Fenomeni" pranon se aventura e tij me Realin e Madridit ishte më e buk
Fenomeni zgjedh periudhën më të bukur në karrierën e tij Ronaldo (fenomeni) ka dhënë një intervistë në programin e Canal Zone dhe ka folur për disa nga fazat që kaloi si futboll
Fenomeni mburret me rivalët e kohës së tij: Nuk mjafton vetëm Messi me Ronaldon Në një intervistë për gjermanen Bild, i pyetur mbi dominin e Messit dhe Cristiano Ronaldos në dekadën e fundit, Ronaldo
Fenomeni i rrallë, ylberi zgjat për plot 9 orë Ylberi mund të ofrojë pamje mahnitëse, por për shumicën e njerëzve, spektakli zgjat shumë pak. Por, ky nuk ka qenë ra
Qielli do të jetë ndryshe më 1 janar, NASA paralajmëron fenomenin e veçantë Ky vit është quajtur viti i superhënave kjo për shkak të tre momenteve të vecanta që kanë ndodhur në qiell. Me datë 1
Qyteti mbulohet nga dëbora blu, fenomeni i rrallë habit banorët Banorët e një qyteti kanë mbetur të habitur, pasi i gjithë vendi u mbulua nga një shtresë dëbore ngjyrë blu. Fenomen
Neymar kujton fëmijërinë: Dhe unë rash pre e stilit të flokëve të Fenomenit Legjenda braziliane, Ronaldo, i ka frymëzuar gjenerata të tëra të futbollistëve, ndërsa Neymar është njëri prej tyre.
Shfaqja e këtij fenomeni në qiell, shkaktoi qindra aksidente! (VIDEO) Në mbrëmjen e 22 dhjetorit rreth orës 17:30 në Kaliforni u raportuan me qindra aksidente për shkak të shfaqjes në qiell