999 rezultate për

fenomeni

Fenomeni i rrallë, këta njerëz jetojnë nën ujë (FOTO LAJM) Tribuja Bajau është grupi i dytë më i madh etnik në Sabah, Malajzia Lindore. Ata janë refugjatë nga Filipine dhe jet
Flet "Fenomeni": Gjithë Europa do të flasë për këtë klub Ish sulmuesi i Brazilit, “Fenomeni” Ronaldo, duket se ka shumë aspirata për skuadrën e tij, Real Valladolid. Ronald
Fenomeni misterioz që tmerroi Kolumbinë (VIDEO) Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit. Kjo u
Fenomeni Ronaldo blen 51% aksione te klubi spanjoll Legjenda brazilian e futbollit, Ronaldo, është përfolur se do të blinte një klub në La Liga. Megjithatë konfirmimi r
Fenomeni blen ekipin spanjoll Luis Nazario Da Lima, Ronaldo arriti të fitojë zemrat e tifozëve në aventurën e tij në kampionatin spanjoll të futbollit
“Me dy këngë mbushet clubi”, fenomeni Tayna sjell dissin e ri Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Zbulohet shkaku që çoi me urgjencë në spital “Fenomenin” Ronaldo Kampioni i botës me Brazilin, Luis Nazario Da Lima (Ronaldo) ka njoftuar fansat e tij të shqetësuar se do të dalë brenda
U shtrua të premten në spital, Ronaldo Fenomeni qetëson fansat e tij (FOTO LAJM) Pas lajmit që i bëri të gjithë fansat e tij të mërziteshin tani vjen një lajm i mirë nga vet Ronaldo. Legjanda e Bra
Ronaldo Fenomeni: Seria A po përmirësohet shumë Një nga merkatot më të nxehta të kësaj vere, padyshim është ajo në Serinë A italiane. Për këtë temë, ka folur edhe Ronal
Hëna e "zjarrtë" ndriçon qiellin, fenomeni i rrallë Një fenomen i rrallë ka përfshirë ditën e sotme qiellin. Kjo pasi po ndodh eklipsi më i gjatë hënor. Si ishte para
Ronaldo "fenomeni" zgjedh 11-të më të mirët në histori "Fenomeni" Ronaldo është pa dyshim një nga lojtarët më të mirë në historinë e futbollit, ku ka luajtur me shumë klube të
Ronaldo Fenomeni i rikthehet futbollit, afër blerjes së klubit spanjoll Ronaldo Nazario de Lima duket se do i rikthehet sërish futbollit, por këtë herë jo më në fushën e lojës, por si sipërmar
Messi thyen rekordin e "fenomenit" synon Pele-n Lionel Messi padyshim që është një nga lojtrët më të mirë në historinë e fubollit dhe këtë e ka konfirmuar më së mirë në
"Fenomeni" Ronaldo parashikon rezultatin e Champions League Nesër në Kiev të Ukrainës luhet finalja e Champions League ku do të përballen klubi i Liverpool me klubin spanjoll Real
"Fenomeni" Ronaldo i mahnitur nga Salah "Fenomeni" brazilian Ronaldo, ka deklaruar se është i mahnitur nga loja e Mohamed Salah, madje ai ka shtuar se Salah m
Fenomeni tregon arsyen e largimit nga Barcelona: Nuk u zija besë drejtuesve Ronaldo Fenomeni nuk u besonte drejtorëve të klubit të Barcelonës dhe e pranon që ishte një zgjedhja më e mirë largimi n
Fenomeni i rrallë, Europa lindore mbulohet nga "Dëbora portokalli" (FOTO LAJM) Një fenomen i rrallë ka ndodhur në Europën lindore, ku Rusia, Bullgaria, Ukraina, Rumania dhe Moldavia janë prekur nga r
Fenomeni Ronaldo tregon si u "tradhëtua" nga Massimo Moratti Fenomeni i ftuar në ditlindjen e Interit nuk ka nguruar tu tregojë se si dikur Massimo Moratti e la në baltë. Braziliani
Fenomeni i OTR, fotot më pikante të Oriola Marashit (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e ba
Fenomeni i akujve blu në Miçigan, mahniten fotografët (FOTO LAJM) Fotografi mahnitëse tregojnë fenomenin atyror të njohur si akulli blu në gadishullin e sipërm dhe të poshtëm të Miçigani