999 rezultate për

fenomeni

Askush si Mbappe parakalon Messin dhe CR7, vetëm "Fenomeni" është para tij Kylian Mbappe po kalon një formë spektakolare këtë sezon. Bomberi francez këtë sezon ka realizuar 30 gola duke u renditu
Vertëm Ronaldo Fenomeni më i mirë se Mbappe, Ronaldo dhe Messi mbeten mbrapa Mbappe ka shkëlqyer në fitoren 3-1 të PSG-së ndaj Monacos, duke shënuar tre herë për të shkuar në 30 finalizime në edici
Basha nga Rrogozhina: Beteja jonë për të varrosur fenomenin e Edi Ramës Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha tha nga Rrogozhina paralajmëro konfiskim të parave të atyre që lideri i opozitë
Mbappe barazon Ronaldo Fenomenin (VIDEO) Kylina Mbappe shënoi kurdër United golin e 14 në Champions , shkruan Albeu.com Francezi është duke ecur me hapa galop
1 në 4 vajza dhunohen, fenomeni i ka rrënjët e thella në familje Një studim i fundit, i kryer me adoleshentë në disa gjimnaze të vendit për marrëdhëniet intime në adoleshencë, doli në p
"Fenomeni" Ronaldo thumbon keq futbollin amerikan Ronaldo apo siç njihet ndryshe edhe si "fenomeni" ka lëshuar një batutë mjaftë thumbuese për sa i përket futbollit ameri
Asnjë futbollist nuk po mundet dot të thyejë këtë rekord të Fenomenit Ronaldo Nazario vazhdon ta mbajë një rekord të madh në futboll. Sulmuesi brazilian i cili fitoi Topin e parë të Artë në
Fenomeni i frikshëm, pse po vdesin foshnjet nëpër spitalet shqiptare Maternitetet shqiptare kanë një mungesë të theksuar inkubatorësh dhe pajisjesh mjekësore të nevojshme për të trajtuar fo
Fenomeni Ronaldo kërkon këtë talent tek skuadra e tij Legjenda e futbollit brazilian tashmë president i ekipit spanjoll Real Valadolid deri më tani nuk ka spikatur në trasfer
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
Fermerët i hapin vrima gjigante lopëve në stomak, fenomeni bëhet masiv Lopët janë shumë të rëndësishme për bujqësinë në mbarë botën. Sot, bujqësia moderne përbëhet nga praktika të reja me qël
Fenomeni i emigracionit prek edhe muzikën, ky këngëtar braktis Shqipërinë (FOTO LAJM) Në një rrëfim ndryshe për jetën familjare dhe karrierën ai tregoi gjëra që nuk dinim. Këngëtari i shumë hiteve dhe një n
Përdori patinë elektrike, gjobitet Ronaldo Fenomeni Ronaldo Nazaro da Lima duket se e ka harruar premtimin e tij. Ish-futbollisti brazilian tashmë president i skuadrës së V
Ronaldo Fenomeni: Te Reali nuk ka të paprekshëm 15 vite më parë Santiago Solari dhe Ronaldo Fenomeni ndanin të njëjtën skuadër dhe luftonin për të mbrojtur ngjyrat e sk
Figo tregon dallimin mes Cristianos dhe “Fenomenit” Ish-ylli i Real Madrid dhe kombëtares së Portugalisë, Luis Figo bëri një krahasim mes Critiano Ronaldos ku ai ka luajtur
Figo tregon se cili është më i miri mes CR7 dhe Ronaldo Fenomenit Ish anësori i Interit dhe Portugalisë, Luis Figo ka krahasuar Cristiano Ronaldon dhe ish sulmuesin brazilian Ronaldo
Shkatërrohet fenomeni i rrallë në pyllin e Librazhdit (FOTO LAJM) Ne fshatin Hotolisht, ne vendin e quajtur "Kuman" nje nga banoret e ketij fshati ka fotografuar kete dru ahu ne dy periu
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO) Blogeri i njohur palestinez Nuseir Yassin ndodhet këto ditë në Shqipëri dhe është duke shpërndarë video karakteristike t
Fenomeni që pushtoi botën, kënga më e klikuar në botë rrëmben 7 çmime Guinness Padyshim që kënga "Despacito" ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 5.6 miliardë klikim
"Ronaldo Fenomeni më i mirë se CR7" Ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni beson se braziliani Ronaldo ishte shumë më i kompletuar se sulmuesi i Juventusit, Cr