999 rezultate për

fenomeni

Fenomeni Ronaldo kërkon këtë talent tek skuadra e tij Legjenda e futbollit brazilian tashmë president i ekipit spanjoll Real Valadolid deri më tani nuk ka spikatur në trasfer
Foto që po mahnit botën, mjekja shqiptare filmon fenomenin e rrallë nga barku i një nëne (FOTO LAJM) Një mjeke obstetër-gjinekologe shqiptare në maternitetin e një prej spitaleve të Michiganit në SHBA, ka kapur në foto nj
Fermerët i hapin vrima gjigante lopëve në stomak, fenomeni bëhet masiv Lopët janë shumë të rëndësishme për bujqësinë në mbarë botën. Sot, bujqësia moderne përbëhet nga praktika të reja me qël
Fenomeni i emigracionit prek edhe muzikën, ky këngëtar braktis Shqipërinë (FOTO LAJM) Në një rrëfim ndryshe për jetën familjare dhe karrierën ai tregoi gjëra që nuk dinim. Këngëtari i shumë hiteve dhe një n
Përdori patinë elektrike, gjobitet Ronaldo Fenomeni Ronaldo Nazaro da Lima duket se e ka harruar premtimin e tij. Ish-futbollisti brazilian tashmë president i skuadrës së V
Ronaldo Fenomeni: Te Reali nuk ka të paprekshëm 15 vite më parë Santiago Solari dhe Ronaldo Fenomeni ndanin të njëjtën skuadër dhe luftonin për të mbrojtur ngjyrat e sk
Figo tregon dallimin mes Cristianos dhe “Fenomenit” Ish-ylli i Real Madrid dhe kombëtares së Portugalisë, Luis Figo bëri një krahasim mes Critiano Ronaldos ku ai ka luajtur
Figo tregon se cili është më i miri mes CR7 dhe Ronaldo Fenomenit Ish anësori i Interit dhe Portugalisë, Luis Figo ka krahasuar Cristiano Ronaldon dhe ish sulmuesin brazilian Ronaldo
Shkatërrohet fenomeni i rrallë në pyllin e Librazhdit (FOTO LAJM) Ne fshatin Hotolisht, ne vendin e quajtur "Kuman" nje nga banoret e ketij fshati ka fotografuar kete dru ahu ne dy periu
Të kam dhënë besën! Blogeri me famë botërore fiksohet me fenomenin shqiptar (VIDEO) Blogeri i njohur palestinez Nuseir Yassin ndodhet këto ditë në Shqipëri dhe është duke shpërndarë video karakteristike t
Fenomeni që pushtoi botën, kënga më e klikuar në botë rrëmben 7 çmime Guinness Padyshim që kënga "Despacito" ka thyer shumë rekorde deri më sot dhe ka arritur shifrën marramendëse 5.6 miliardë klikim
"Ronaldo Fenomeni më i mirë se CR7" Ish-trajneri i Interit, Gigi Simoni beson se braziliani Ronaldo ishte shumë më i kompletuar se sulmuesi i Juventusit, Cr
Fenomeni i rrallë, këta njerëz jetojnë nën ujë (FOTO LAJM) Tribuja Bajau është grupi i dytë më i madh etnik në Sabah, Malajzia Lindore. Ata janë refugjatë nga Filipine dhe jet
Flet "Fenomeni": Gjithë Europa do të flasë për këtë klub Ish sulmuesi i Brazilit, “Fenomeni” Ronaldo, duket se ka shumë aspirata për skuadrën e tij, Real Valladolid. Ronald
Fenomeni misterioz që tmerroi Kolumbinë (VIDEO) Përderisa një nga tunelet po ndërtohej në lumin Cauca, ky fenomen i çuditshëm u pa dhe u filmua brenda tunelit. Kjo u
Fenomeni Ronaldo blen 51% aksione te klubi spanjoll Legjenda brazilian e futbollit, Ronaldo, është përfolur se do të blinte një klub në La Liga. Megjithatë konfirmimi r
Fenomeni blen ekipin spanjoll Luis Nazario Da Lima, Ronaldo arriti të fitojë zemrat e tifozëve në aventurën e tij në kampionatin spanjoll të futbollit
“Me dy këngë mbushet clubi”, fenomeni Tayna sjell dissin e ri Reperja e njohur shqiptare Tayna ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm që pas publikimit të këngës “Columbiana”. Aj
Zbulohet shkaku që çoi me urgjencë në spital “Fenomenin” Ronaldo Kampioni i botës me Brazilin, Luis Nazario Da Lima (Ronaldo) ka njoftuar fansat e tij të shqetësuar se do të dalë brenda
U shtrua të premten në spital, Ronaldo Fenomeni qetëson fansat e tij (FOTO LAJM) Pas lajmit që i bëri të gjithë fansat e tij të mërziteshin tani vjen një lajm i mirë nga vet Ronaldo. Legjanda e Bra