999 rezultate për

fenomeni

Ronaldo "fenomeni" merr sulmuesin e njohur te Valladolid Skuadra e Real Valladolid që ka president Ronaldo "fenomenin" këtë sezon po lufton për mbijetesë dhe po synon të përforc
Ylli francez nënshkruan me skuadrën e Ronaldo "Fenomenit" Ish-ylli PSG-së, Hetem Ben Arfa është transferuar te skuadra e Real Valladolidit. Pas Rennes, Ben Arfa ka vendosur të
Ç'është "Flat food"-i, fenomeni i ri në Evropë ? Tarifat “flat” (e sheshta) po mbërrijnë në botën e hotelerisë: porositë pa limit të pjatave dhe pijeve në menu, aq shpes
Ronaldinho sheh ngjashmëri mes yllit të Arsenalit dhe Ronaldo "Fenomenit" Është vetëm 18 vjeç dhe po bën mjaft mirë te skuadra e parë e Arsenalit. Martinelli erdhi nga ekipet e dobta të brazilit
Modeli i flokëve që nuk harrohet kurrë, Fenomeni tregon arsyen se përse e bëri Të gjithë ato që e kanë parë Botërorin e vitit 2002 iu ka bërë përshtypje modeli i çuditshëm i flokëve të Ronaldos (Feno
Fenomeni kërkon te Valladolid lojtarin shqiptar Keidi Bare mund të bëjë realitet ëndrrën e tij për t’u rikthyer në La Liga. Mesfushori i Kombëtares që ka luajtur me Atl
U bë fenomeni i 2019, Tayna llaston veten me super bishën (FOTO LAJM) Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës "BMW X
Astrologia e njohur parashikon fenomenin e rrallë: Nuk do të ketë më tërmete por... "Për çështje tërmetesh jam e sigurt dhe e them me bindje që nuk ka më shanse që të kemi tërmete. Këtë e di dhe e them me
Dritat misterioze gjatë tërmetit që na futën frikën: Shkencëtarët shpjegojnë fenomenin Më 26 nëntor veni ynë u godit nga një tërmet i fuqishëm, i cili solli një numër të lartë viktimash, të plagosur dhe dëme
Befason "fenomeni", Ronaldo kërkon të blejë një tjetër klub në këtë shtet Legjenda braziliane Luis Nazario De Lima, i njohur si Ronaldo, ka vendosur të blejë një tjetër klub. Ronaldo tashmë k
Nga droni tek kamerat e sigurisë, 17 teknika ekstreme kundër kopjimit (FOTO LAJM) Ndërsa studentët po bëhen gjithnjë e më dinake me aftësitë e tyre të kopjimit, disa mësues po avancojnë gjithashtu në te
Bushati flet hapur e i jep "shuplakë": Modeli i PS dështoi “Është fakt që ne gabuam në Shkodër. Kjo nuk ka të bëjë thjeshtë dhe vetëm me kandidatin që ne ofruam në zgjedhjet e 30
Interi kujton Ronaldon, publikon pamjet e 59 golave të "Fenomenit" (VIDEO) Faqja zyrtare e Interit në Facebook ka publikuar golat e Ronaldo fenomenit. Braziliani kishte krijuar aq familjarizëm
"Fenomeni" Ronaldo zbulon pikën e dobët: Kisha frikë të gjuaja me kokë, një herë u çava në vetull "Fenomeni" Ronaldo ka qenë i jashtëzakonshëm me këmbë, por nuk është shquar shumë për golat e shënuar me kokë. Brazil
Thërrisni karabinierët, ndryshe ky nuk ndalet: Ronaldo Luiz Nazario de Lima, "Fenomeni" që u ndal vetëm nga gjunjët (FOTO LAJM) “Për ta ndaluar duhet t’i shtish”… Do të shprehej kështu Miguel Angel Lotina, trajneri I Logrones, të cilës Ronaldo I sh
Ronaldo 'Fenomeni': Moratti ishte si një baba Ronaldo, “Fenomeni”, ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij tek Interi. Largimi i Ronaldos nga Interi isht
Kryeqyteti i binjakëve në botë! Fenomeni kulturor dhe genetik Antropologët me kalimin e viteve kanë kuptuar se Igbo -Ora ka një karakteristikë të veçantë, ajo është një nga qytetet k
Fenomeni i pazakontë mbrëmë në qiellin e Tiranës (FOTO LAJM) Pas tërmeteve, nata e mbrëmshme ka qënë jnë ndër më të frikshme për banorët e Tiranës, Lezhës dhe Durrësit sa i përket r
Magjia e Hënës së të Korrave, fenomeni përsëritet pas 19 vitesh (FOTO LAJM) Nëse ju pëlqejnë ‘shfaqjet’ e qiellit atëherë nuk duhet ta keni humbur spektalin e dhuruar një natë më parë, Hënën e të
Barcelona prezanton uniformën e 3, ngjason me atë të sezonit 1996-1997 kur luante "fenomeni" (VIDEO) Barcelona, në bashkëpunim me Nike ka prezantuar uniformën e tretë për sezonin e ri 2019/20. Me këtë unifromë skuadra