999 rezultate për

fenomen

Ky vend do të jetë në errësirë për dy muajt e ardhshëm (FOTO LAJM) A kishit dëgjuar më parë për natën polare? “Nata polare është një fenomen normal që ndodh çdo dimër për Barrow dhe ç
Flenë bashkë por nuk infektohen, mjeku zbulon pse ndodh fenomeni i "çuditshëm" Mjeku imunolog Genc Sulçebe ka rrëfyer në emisionin Rudina në Tv Klan se si ekziston mundësia që njerëzit mund të jetojn
Sandër Lleshaj bën premtimin e madh nga Shkodra: Do ta zhbëjmë këtë fenomen! Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj organizoi një takim me strukturat drejtuese të policisë Shkodër, në kuadër të analiz
Pyetet për James, Ancelotti kujton rastin me Ronaldo Fenomenin Kolumbiani James Rodriguez u largua nga Real Madrid në dritaren e fundit të transferimit dhe u transferua në Everton ku
"La Niña", fenomeni mbi Oqeanin Paqësor që pritet të ndryshojë temperaturat Një ngjarje e moderuar deri në e fortë e motit, e quajtur “La Niña” është zhvilluar në Oqeanin Paqësor, sipas Organizatë
A po bullizohet fëmija juaj? Çfarë duhet të bëni për ta ndaluar këtë fenomen Bullizmi është bërë një problem serioz në shkolla ditët e sotme. Është shumë më tepër sesa thjesht një fjalë lënduese; d
Trajneri i Veronës i "fiksuar" pas Kumbullës: Është fenomen, rrallë gjen futbollist si ai Verona barazoi pa gola ditën e djeshme ndaj Genoas, në sfidën e vlefshme për Serinë A. Pavarësisht tentativave të shu
Fenomeni i pazakontë pushton qiejtë e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.
"Fenomeni" me fjalë të mëdha për Neymar: Fluturo djalosh Neymar Junior realizoi tregolësh në fitoren 2-4 të Brazilit ndaj Perusë për eliminatoret e Botërorit, por më shumë se su
"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO) Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”. Me mbi
Fenomeni i çuditshëm, bregu i detit në Greqi mbushet me shkumë Goditja që cikloni po sjell në Greqi ka shkaktuar alarm te banorët. Në një fshat bregdetar në Itakë, një nga tre ishu
"Suarez nuk mbron, fenomenët si Pirlo rrallë dalin trajnerë të zotë", Van Gal: Dikur kam qenë si Conte Si gjithmonë dëfryes, por edhe sivjet nuk mund të mungonte me vizitën e tij të përhershme në Itali, vend ku çdo vit kalo
"Fenomeni Noja", çfarë i bëri bashkë deputetin e opozitës dhe Brisilda Rrokun Deputeti i opozitës së re Halit Valteri ka takuar së fundmi Brisilda Rrokun, vajzën e cila u dhunua nga Margerita Gjoni,
Një fenomen në rrjetet sociale, modelja publikon fotot joshëse (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Ronaldo "Fenomeni": Perez punësonte staf të sigurimit për të ndaluar festat e mia, por unë i dribloja dhe ata Ronaldo u bashkua me Real Madridin më 2002 dhe ndërsa ai ishte një talent i jashtëzakonshëm, ai gjithashtu shijoi një më
Fenomeni i çuditshëm në Selanik, peshqit hidhen nga deti në tokë (VIDEO) Mbrëmjen e së mërkurës qindra peshq të vegjël të gjallë dolën në breg duke u hedhur furishëm në buzë të portit nga deti.
"Fenomeni Noja", lihet e lirë Margerite Gjoni Gjykata ka vendosur masën detyrim paraqitje për Margerite Gjonin, e cila u arrestua pak ditë më parë pasi u filmua teksa
Neymar apo Mbappe? "Fenomeni" tregon se cilin lojtar duhet të transferojë Real Madridi Ronaldo brazilian beson se kampionët e La Ligas, Real Madrid, duhet të nënshkruajnë me Kylian Mbappe para bashkëlojtarit
FOTO/ Ky është fenomeni i pazakontë që po ndodh shpesh në qiejt e Britanisë së Madhe Një fenomen i çuditshëm është duke ndodhur sipas meteorologëve në qiejt e Britanisë së Madhe gjatë muajve të fundit.
FENOMENALE/ Super kombinim me Pjanic, CR7 shënon dhe i jep avantazhin Juves (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë avantazhin Juventusit përballë Sampdorias në minutat shtesë të pjesës së parë. Portugezi