E FUNDIT/ La pas 7 fëmijë, koronavirusi i merr jetën pacientes tek Infektivi
999 rezultate për

femrat

"A e di njeri ku fiken femrat?", Isli ndan fotot "romantike" me Orin (FOTO LAJM) Dy moderatorët e programit të mëngjesit "Wake Up", Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë treguar vazhdimisht se gëzojnë një m
Koha kur femrat kërkojnë më shpesh seks Thonë se femrat janë nga Venera kurse meshkujt nga Marsi – por një anketë e re për seks sugjeron se dëshira për seks dal
"Femrat e abuzuara i damkosim si k*rva", Tuna mesazh të fortë për shoqërinë Këngëtarja e njohur Tuna, me anë të një postimi në Instagram është bërë bashkë me gjithë protestuesit në lidhje me abuzi
Nuk mungojnë në asnjë festë të Neymar, kush janë binjaket super joshëse (FOTO LAJM) Quhen Matild dhe Paulin Tanto. Këto janë dy binjaket seksi që kanë përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave kohët e
Asani: Më ka marrë malli për Tiranën, ju tregoj si janë femrat suedeze Jasir Asani, arriti të shndërrohej në një yll te Partizani, në sezonin e shkuar, ku edhe u shpall kampion me “Demat e Ku
Për shkak të burrave shqiptar frikacak, Zhaklina: Kam kohë pa kryer marrëdhënie (FOTO LAJM) Zhaklin Lekatari po bën shumë bujë së fundmi me deklaratat e saj edhe kundra burrave shqiptar me të cilët duke se e ka k
Shkrimtari tregon ç’ndodh në Tiranë: Femrat shqiptare nuk dinë çfarë duan! Shkrimtari dhe dramaturgu nga Kosova, Albatros Rexhaj është shprehur i indinjuar për femrat shqiptare që tha se duan mes
Kjo është mosha kur meshkujt dhe femrat priren të tradhtojnë Tradhti fizike, tradhti mendore, sido që ta emëroni ajo mbetet tradhti! Mund të falet, mund të prishë lidhje, ende mbete
Nuk i keni dëgjuar më parë, kuriozitetet që kanë habitur një botë – Në Skoci lindin më shumë flokëkuq se sa në krejt pjesën tjetër të botës – Krokodili nuk e nxjerr dot jashtë gjuhën
Qytetarët nisin protestën: Edhe serbi si ka tërheq femrat zvarrë si Veliaj e Rama Ditën e djeshme në orët e para të mëngjesit, u shemb Teatri Kombëtar. Sot, ka nisur protesta e thirrur nga Aleanca p
Për këto gjëra, vajzat janë më të afta se djemtë Shpesh diskutohen aftësitë e femrave dhe meshkujve. Nga një studim i bërë së fundmi ka rezultuar se ka gjëra të cilat f
Një tjetër provë, pse Covid prek më shumë meshkujt se femrat Zbulohet një tjetër provë e cila tregon lidhjen që ka gjinia në rastet e infektimit me Covid-19. Një studim i fundit
Graciano flet për marrëdhëniet intime: Femrat shqiptare nuk dinë (VIDEO) Balerini i njohur, Graciano Tagani shprehet gjithnjë pa dorashka në emisione e intervista ku është i ftuar dhe kështu ka
Balerini i njohur bën deklaratën e fortë: Femrat shqiptare nuk dinë të kërkojnë s*ks! Balerini i njohur Graciano Tagani ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me femrat shqiptare. Përgjatë intervistës
Profesori shqiptar zbulon arsyen: Pse koronavirusi vret më shumë meshkujt se femrat "Sistemi imunitar i i lindur dhe i fituar i femrave konsiderohet më i fortë se ai i meshkujve..." Profesori Et’hem Ru
Tha se qeraste femrat me Whisky, Kostaq Papa: Jam deputeti më i varfër në atë Kuvend Deputeti Kostaq Papa ka qenë në një lidhje skype në Fax news, ku është shprehur se është deputeti më i varfër në Kuvend,
E pranoi publikishit, Capital T është lidhur më një nga vajzat e Showbizit (FOTO LAJM) Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T, është treguar gjithmonë shumë i rezervuar në lidhje me jetën e tij privat
Ish-futbollisti shqiptar: Ja si i kuptoj femrat që më duan për interes (VIDEO) Oni Hysenbelliu, ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Dinamos, është i njohur gjerësisht në media për jetën e tij l
Bregu: Ishim në një formë të mirë, në këto kohë as femrat nuk po na afrohen Sulmuesi i Skënderbeut, Dejvi Bregu ka udhëtuar drejt familjes së tij në Vlorë, në këto ditë izolimi, ndërsa në një lidh
Jeni të fiksuar me pastërtinë? Kujdes, mund të vuani nga një çrregullim psikologjik Ato që nuk lodhen kur vjen puna tek pastrimin, madje nuk relaksohen dot nëse nuk ndjenë erë detergjentesh në shtëpi pava