Para në këmbim të notës kaluese, pranga tre sekserëve në Elbasan
999 rezultate për

femrat

Femrat apo meshkujt? Kush rrezikohen më shumë nga Alzheimeri Demenca është pëcaktimi një marrin një grup simptomash lidhen me ngadalsimin e proceseve të trurit. Lloji më i zakons
Pret flokët pas 5 vitesh, femrat tashmë çmenden pas tij (VIDEO) Pasi mbajti 5 vjet stilin e njëjtë të flokëve, Aleksi vendosi të provojë diçka të re. Ai është kuzhinier dhe i vend
Meshkujt apo femrat, cilët e falin tradhtinë?! Natyra e meshkujve dhe e femrave është e ndryshme dhe mendimet e tyre për situate të ndryshme bie në kundërshtim. Tra
Cilët mjekë janë më të mirë: meshkujt apo femrat? Pacientët e trajtuar nga gratë kanë më pak të ngjarë të vdesin nga ajo çfarë i shqetëson dhe më pak gjasa për të ardhur
Në këtë vend të botës, femrat e kanë të ndaluar të shkelin Mali i Athosit në Greqi është zona më e madhe në botë ku nuk lejohet hyrja e femrave, e madje as e kafshëve të asaj gjin
14 shenjat dhe simptomat e para të shtatzanisë Lajmi më i gëzuar dhe më emociounues që mund të merrni ndonjëherë është se jeni shtatzanë. Kohë më parë, konfirmimi i nj
Vrasësi seksi: Nuk e kuptoj përse femrat magjepsen pas meje Aktori turk, Ibrahim Çelikkol pëlqehet shumë nga femrat për pamjen e tij të egër. Ai është bërë i njohur me rolin e t
Zyrtare, femrat janë më inteligjente se meshkujt Thjeshtë fjalia “femrat janë më inteligjente se meshkujt” mjafton për të nisur një betejë të re mes gjinive, por këtë he
"Femrat duan lekë, të bëjnë hajdut!", fjalët e imamit Elvis Naçi bëhen virale (VIDEO) Imami Elvis Naçi është një ndër imamët më të komentuar në media, kjo për shkak të qëndrimeve të tij publike. Së fund
Që nga gjapërinjtë te femrat dhe meshkujt, këto janë kuriozitetet më të çuditshme Një mashkull harxhon mesatarisht 3350 ore duke u rruajtur e qethur. Bethoveni para se te kompozonte fuste koken ne uj
Vajza, muaji i lindjes tregon shumë për ju GAZETAEXPRESS E diel, 16 Korrik 2017 12:51 00 Sipas muajit kur keni lindur ju mund të mësoni disa tipare për karakte
Ju ka bërë shumë përshtypje? Ja pse femrat i flasin qenve si fëmijë Sipas një studimi, reagimi i femrave kur shohin qen është gjithmonë i ngjashme me mënyrën e të folurit me fëmijë. Eks
Disa kuriozitete për femrat që as ato vetë nuk i dinë (FOTO LAJM) Ok doni të dini disa gjëra interesante për femrat? Pikërisht për femrat, për këto qënie kaq komplekse por njëkohësisht g
Ky detaj në ecjen e partnerit tuaj tregon shumë gjëra Kur ecin bashkë me femrën me të cilën janë në lidhje apo të dashuruar, meshkujt ecin më ngadalë se kur shëtisin vetëm ap
Truri apo pamja? Ja çfarë vlerësojnë femrat tek mashkulli Njerëzit që janë shumë të urtë ka të ngjarë të refuzohen nga gjinia e kundërt. Super-inteligjenca nuk është vetëm ajo që
Cili është më aktiv, truri i grave apo burrave? Truri i femrave është dukshëm më aktiv në shumë regjione sesa truri i meshkujve. Këto hulumtime ndoshta mund të ndihm
Pse femrat zgjedhin një partner të pashëm, por jo të zgjuar? Të mburresh me zgjuarsinë tënde mund të duket si një ide shumë e mirë kur përpiqesh që të impresionosh një femër por në
Kush shpenzon më shumë me aplikacione, femrat apo meshkujt? Përdoruesit femra të telefonëve janë 79% më prirura të kryejnë blerje brenda aplikacioneve në lojërat mobile. Janë fe
Ndaluan femrat ta shohin ndeshjen, Lazio do të dënohet Drejtori gjeneral i FIGC, Michele Uva ka thënë se “do të këtë konsekuenca disiplinare” për Lazion pasi që fansat e tyre
Shkencëtarët bëjnë zbulimin e madh, burrat e bukur kanë një të metë të madhe Për nevoja të studimit, një ekip shkencëtarësh ka bërë analizën e spermës të marrë nga 50 studentë të rekrutuar nga Univ