999 rezultate për

femra

Burrat nuk dëgjojnë vërtetë të qarët e bebes natën apo vetëm shtiren? Çfarë thotë studimi Shumica e nënave të rraskapitura dyshojnë se parterët e tyre shtiren sikur po flenë, ndërsa nga ana tjetër fëmijët ulëri
Sheiku vepron ndryshe me gjyqtaret femra, shikoni çfarë ndodh pas finales në Katar (VIDEO) Kupa e Botës për Klube vazhdon të prodhojë lajme dhe këtë herë kemi të bëjmë me një përfaqësues të familjes mbretërore t
Sherr në Për'puthen, Antonela sulmon Mevlanin: Je i virgjër! Në studion e Për’puthen në Top Channel, pati debat mes djemve dhe vajzave pasi këto të fundit kritikuan sjelljen e Andit
Arsyeja pse femrat shtatzënë duhet të bëjnë kujdes nga macet në shtëpi! Toksoplazma është një infeksion, që mund të rrezikojë shëndetin e foshnjës pa lindur ende. Ky infeksion shkaktohet nga n
"Është femra që më ka krijuar shumë emocion", Gaz Demi flet për herë të parë (VIDEO) Presidenti i Partizanit, Gaz Demi ka rrëfyer për herë të parë marrëdhënien e tij me bashkëshorten. “Është femra që më
U përfol për një lidhje me Trejsin, Fation Kuqari: Kam pasur mbi 200 femra (FOTO LAJM) Fation Kuqari, i njohur ndryshe si "beqari më i kërkuar i momentit", ka qenë i ftuar në episodin e radhës në Expuls në R
Nga të brendshmet te lidhja e tyre, modelja "turpëron" Higuain: I fiksuar me femrat (FOTO LAJM) Përpara se Gonzalo Higuain të lidhej dhe të martohej me Lara Wechsler, vajzën që i dha atij një vajzë shumë të bukur, is
Po femrat pse tradhëtojnë? Ja 6 arsyet kryesore Tradhëtitë dhe ndarjet janë kthyer në një fenomen kohët e fundit. Por pas çdo tradhëtie ka disa arsye të caktuara të cil
Ja cilat janë 3 shenjat më të zjarrta sipas astrologjisë Demi, mashkulli ideal I ndikuar tej mase nga Venusi, perëndesha greke e dashurisë, shenja e Demit mishëron sensualite
Kryemadhi s'i ka problem "femrat" e Metës: S*ksi është thjesht eksperiencë, rëndësi ka dashuria Monika Kryemadhi me sa duket nuk e ka problem që Ilir Meta të shkojë me femra të tjera. Të paktën këtë ka lënë të kup
Zbardhen të dhënat, të vjetrit në vend punojnë më shumë se të rinjtë në Shqipëri Meshkujt shqiptarë mbi moshën 50 vjeç rezultojnë se janë më aktivë në tregun e punës, në raport me femrat, por edhe pjes
Rrëfimi i Kazanovës shqiptar: Kam pasur 400 të dashura, jam njëshi në Europë (FOTO&VIDEO) I ftuar në emisionin "N'Kosovë show" ka qenë Bekim Stokaj, nga komuna e Deçanit, i cili ka treguar për jetën private, du
Meshkujt marrosen pas tyre, tre shenjat e horoskopit ideale për çdo bashkëshort Τë gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre të veçanta. Por femrat që u përkasin tri shenjave të hor
Kush janë fatlumët? Tre shenjat e horoskopit që janë ideale për çdo burrë Τë gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre të veçanta. Por femrat që u përkasin tri shenjave të hor
Shifrat flasin vetë, këto janë 3 llojet e kancerit më të përhapura tek femrat Kanceri është fjala që ngjall më shumë frikë sapo e dëgjon. Sipas Institutit Kombëtar të Shëndetit, rreth 1,685,210 rast
Yjet e Premier League thyejnë masat anti-Covid, kanë pirë Alkool, femra dhe kanë bërë sherr Lojtarët e Aston Villa, Jack Grealish dhe Ross Barkley, janë bërë protagonistë për keq ditën e djeshme në ishullin brita
COVID-19 në Shqipëri: Më shumë infektohen femrat, por vdesin shumë më tepër meshkuj Rreth 20 mijë shtetas të infektuar me Covid-19 në Shqipëri janë ende aktivë. S humë të tjerë që nuk kanë bërë tampon,
Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat Sulmuesi i Atletico Madridit, Joao Felix, ka folur në lidhje me famën që i ka dhënë futbolli. Ai është i lidhur, por ka
Drogë, femra dhe mafia, jeta e trazuar e Diego Maradonës Diego Maradona ndërroi jetë të mërkurën në moshën 60-vjeçare duke tronditur mbarë botën. Ai vdiq nga një atak kardiak në
Balerina shqiptare: Meshkujt e mëdhenj i trajtojnë femrat më mirë sesa të rinjtë E ftuar pasditen e sotme në emisionin "Rudina" në Tv Klan, ishte balerina e njohur Adela Lami. Tema e sotme se çfarë