999 rezultate për

femijeve

Baba i 11 fëmijëve, sherr për trashëgiminë e Maradonës? Vdekja e Diego Armando Maradonës mund të shkaktojë një sherr brenda familjes pasi lagjenda argjentinase është babai I 11
Thonë se në darkë është keq,po kur duhet t'i prisni thonjtë fëmijëve të vegjël? Thonjtë e fëmijëve janë shumë të butë, krahasuar me ato të të rriturve. Rriten më shpejt dhe bëhen shumë të mprehtë. Kjo
3 frazat që nuk duhet t'ua thuash kurrë fëmijëve dhe 3 alternativa në vend të tyre Në mes të një debati, pavarësisht nëse është me një fëmijë apo me adoleshent, ka disa fraza të cilat mund të mos jenë sh
​Kryeministri Hoti: Qeveria e përkushtuar për respektimin e të drejtave të fëmijëve Kryeministri Avdullah Hoti mori pjesë në konferencën për lansimin e rezultateve të Anketës Globale të Treguesve të Shumë
"Jahja Kemal" uron 20 nëntorin - ditën ndërkombëtare të fëmijëve Nuk ka kënaqësi më të madhe se një fëmijë i lumtur dhe i qeshur - 20 nëntori Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve. “Deklarat
Rama thumbon opozitën: Sa herë thithin ajër, nxjerrin një fjalë të keqe Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka qenë në spitalin e fëmijëve në Durrës nga ku nuk e ka lënë pa i shpëtuar rasti pë
Izolohet qendra e fëmijëve me aftësi të kufizuara, 5 punonjëse rezultojnë me Covid-19 Qendra e Zhvillimit të Personave me Aftësi të Kufizuara në qytetin e Vlorës është izoluar për shkak të numrit të lartë t
Vetëvrasja e babait të katër fëmijëve, KLP rrëzon kërkesën e ILD-së për prokuroren Këshilli i Lartë Gjyqësor ka rrëzuar kërkesën e kreut të Inspektoratit të Lartë të Drejtësisë, Artur Metani për të vendo
U lidh me babain e dy fëmijëve, e reja nga Tirana: O me mua, o e vdekur XH. B. vendosi t’i japë fund lidhjes me një 36-vjeçar, dy vjet pasi në lidhjen e tyre ishin zbuluar rrethana që vajza nu
Në betejë për kujdestarinë e fëmijëve, ish-truproja nxjerr "sekrete" për Jolie dhe Pitt (FOTO LAJM) Brad Pitt dhe Angelina Jolie e kanë bërë të qartë herë pas here se ata janë prindër shumë protektiv. Pavarësisht nga bet
Sakrifikuan 26 ditë: Pak para takimit me Ramën, naftëtaret e Ballshit japin mesazhin e fortë Pak orë para takimit me kryeministrin Edi Rama, gratë naftëtare të Ballshit i dhanë fund grevës së urisë pas 26 ditësh q
Fjalët e fundit të viktimës së sulmit në Nicë: I thoni fëmijëve të mi që i dua Jo vetëm Franca, por e gjithë bota u trondit nga sulmi në kishë, që i mori jetën tre personave, ndërsa mbetën të plagosu
Prindër kujdes! 5 lloje fotografish të fëmijëve që nuk duhen postuar në mediat sociale Epoka e mediave sociale na ka dhënë shumë fenomene të reja, dhe njëra prej tyre njihet si “ndarja”. Ndarja është një
Rama në Beirut me gjeneralin e lartë: Po kthehemi në atdhe me fëmijët Kreu i qeverisë Edi Rama është takuar në Beirut me gjeneralin Abass. Rama thotë se e ka falenderuar për ndihmën për shpë
Rama: E ëma e fëmijëve ka plagë në trup Floresha Rasha gruaja dhe fëmijët e saj Amar Rasha, Emel Rasha dhe Hatixhe Rasha si dhe djali i familjes Dumani, Endri D
Rama mbërrin në Liban, operacioni për kthimin e 4 fëmijëve dhe një gruaje shqiptare Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Liban për të sjellë në shtëpi 4 fëmijë dhe një grua shqiptare që ishin në kampin A
Disa këshilla si ta bëni fëmijën tuaj të hajë ushqim të shëndetshëm (FOTO LAJM) Një studim i kryer së fundmi tregoi se 46 përqind e fëmijëve refuzojnë të hanë perime. Për më tepër, 75 përqind e prindë
Ish-deputetja e PD thirrje Ramës: Naftëtaret nuk lihen pa bukën e fëmijëve, jepu atë që i takon Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Dhurata Çupi i është kundërpërgjigjur kryeministrit Edi Rama sa i takon grevës së u
Instagram nën hetim nga BE për menaxhimin e të dhënave personale të fëmijëve Instagram është nën hetim nga Komisioni për Mbrojtjen e të Dhënave në Irlandë (DPC) për mënyrën sesi ka menaxhuar të dhë
Rama flet para fëmijëve në Lezhë: E di që janë të bezdisshme maskat Kryeministri Rama ka qënë prezent në një shkollë në një shkollë në Lezhë ku u ka folur fëmijëve për mbajten e maskave.