999 rezultate për

femijet

Flet gruaja pasi burri i vdiq në minierë: Kam tre fëmijë të vegjël, nuk kam bukë në shtëpi! 3 shtetas janë gjetur të vdekur në minierë në Selihtë të Dibër. 3 viktimat janë gjetur në orët e para të mëngjesit t
U kthyen nga Siria, katër fëmijët dhe Floresha Rasha do vëzhgohen nga anti-terrori Katër fëmijët e riatdhesuar dje nga kampi Al-Hol bashkë me Floresha Rashën kanë nisur sot procesin e rehabilitimit dhe i
A po bullizohet fëmija juaj? Çfarë duhet të bëni për ta ndaluar këtë fenomen Bullizmi është bërë një problem serioz në shkolla ditët e sotme. Është shumë më tepër sesa thjesht një fjalë lënduese; d
Kini kujdes! Si ta kuptoni që fëmijët tuaj po përjetojnë ankth ose depresion? Shumë fëmijë kanë frikë dhe shqetësime, si dhe mund të ndihen të trishtuar dhe të pashpresë herë pas here. Këto ndjes
Mbërrijnë në Rinas 4 fëmijët dhe gruaja të nxjerrë nga kampi i "ferrit" Avioni me katër fëmijë dhe një grua të riatdhesuar sapo është ulur në pistën e Rinasit. Mes tyre është edhe Endri Dumani
Rama në Beirut me gjeneralin e lartë: Po kthehemi në atdhe me fëmijët Kreu i qeverisë Edi Rama është takuar në Beirut me gjeneralin Abass. Rama thotë se e ka falenderuar për ndihmën për shpë
Të vendosura deri në vdekje, naftëtaret e Ballshit hyjnë në ditën e 13 të grevës Ka nisur kështu dita e 13 e grevës së urisë së grave naftëtare të Ballshit, ndërsa gjendja e tyre shëndetësore po përkeq
Burri iu vra me snajper, kush është Floresha që po kthehet në Shqipëri me 3 fëmijët Floresha Rasha është gruaja që do të kthehet së bashku me 3 fëmijët e saj nga kampi Al-Hol i Sirisë. Ajo ndodhet në karr
Burri i saj shkoi në Siri dhe u vra me snajper, gruaja dhe fëmijët kthehen nesër në Shqipëri Floresha Rasha së bashku me fëmijët e saj nesër pritet që të rikthehet në shtëpi në Tiranë pasi u nxor nga kampi i ferri
Rama me fëmijët shqiptarë nga Libani: Nesër do kthehemi në Tiranë Kryeministri Edi Rama shkruan se nxjerrja nga kampi “Al Hol” e gruas me 3 fëmijët dhe Endri Dumanit i hap rrugën fazës t
Ronaldo ende pozitiv me Covid-19, ku po qëndrojnë Georgina dhe fëmijët? (FOTO LAJM) Futbollisti Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv edhe në testin e dytë të Covid-19, teksa po qëndron i izoluar në një rezi
Grabitësit i hyjnë në shtëpi Luca Tonit, brenda ishin edhe fëmijët e ish-sulmuesit Mbrëmjen e të enjtes në Montale, në zonën e Modenas vila e Luca Tonit, ish-futbollistit të Bayern Munich dhe Juventus, ë
5 arsyet pse fëmijët e sotëm janë përgjithësisht të pasjellshëm (FOTO LAJM) Fëmijët janë një bekim për njerëzimin, ama ka raste kur nervat bëhën "kaçurrel" nga sjellja e tyre e pahijshme. Emma
Kryemadhi ironizon fëmijët e politikanëve të Rilindjes: E kanë për turp të punojnë! Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një bashkëbisedim me votues për herë të parë, i ka bërë thirrje të rinjve që të
Pak para premierës së emisionit të ri, Bieta dhe fëmijët surprizojnë Alban Dudushin (FOTO LAJM) Siç është bërë e ditur pak javë më parë, Alban Dudushi është larguar pas 20 vitesh nga Top Channeli dhe tani do ta shohi
Halloween në kohë pandemie, si do organizohet festa nën kërcënimin e Covid-19 (FOTO LAJM) Qendra për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve ofroi udhëzime të përgjithshme për festimin e Halloween-it nën kërcë
Maskat, ekspertja tregon çfarë është e rekomandueshme te fëmijët Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka publikuar videomesazhin e anëtares së Komitetit T
"Do fusim edhe fëmijët në grevë", përkeqësohet gjendja shëndetësore e grave naftëtare Dita e sotme shënon ditën e 6-të të grevës së urisë për gratë naftëtare. Kryeministri Rama i ka ftuar punëtoret e naf
Amerikanët shmangin bisedat rreth pasurisë me fëmijët, por a është kjo e drejtë? Amerikanët njihen për lirshmërinë e të folurit me fëmijën rreth temave delikate si alkooli, përdorimi i drogës, seksi ap
Ngjarje tragjike! Nëna vret tre fëmijët e saj, më i vogli vetëm 8 muajsh Një nënë e re austriake, 31 vjec, është vënë në pranga pasi dyshohet se ka vrarë 3 fëmijët e saj. Sipas mediave të h