999 rezultate për

femijes

Baba për herë të tretë Kastro Zizi zbulon gjininë e fëmijës që po pret (VIDEO) Këngëtari i njohur Kastro Zizo teksa prezantonte këngën e tij tek ‘Kënga Magjike’ të dielën e kaluar dha dhe lajmin e
Pyeti a mund t‘i jepte fëmijës 2 vjeç picë për mëngjes, gruan e "grijnë" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t;i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
Thirrja dëshpëruese e nënës shqiptare: Po më mbajnë peng vajzën prej 4 vitesh Dinora Neçi, nënë e një vajze i bën thirrje strukturave të shtetit shqiptar për rikthimin e vogëlushes pranë saj. Din
Rrini larg sapunëve dhe detergjentëve, rrezikoni trurin e fëmijës suaj Kimikatet që përdoren në produktet plastike, sapun, kozmetikë dhe produket e pastrimi kanë drejtpërdrejt lidhje me intel
Babai tund fort djalin një muajsh, i thyen 28 kocka e humb jetën 21-vjeçari Lee Vernon, akuzohet për vrasje me dashje të djalit të tij McKenzie Ellis. Vogëlushi pësoi fraktura në 28
Djalë apo vajzë? Truket për të kuptuar se gjininë e fëmijës Për gratë shtazanë ka disa gojëdhëna që mund ta dallojnë pa pasur nevojë për të bërë një eko. Gojëdhëna të tilla janë tr
S’e kishim parë prej kohësh! Si duket Laura Vorpsi pas lindjes së fëmijës së dytë (FOTO LAJM) Në muajin shkurt të këtij viti, ish-zëdhënësja e PD-së, Laura Vorpsi, u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe bashkëshort
Mos rastësisht Fatma na zbuloi gjininë e fëmijës? Pasditja e djeshme nuk ishte e zakonshme për personazhet VIP. Kjo pasi, Valdrin Sahiti në bashkëpunim me Class mbajt
Ra në kazanin e rakisë, zbulohet gjendja e fëmijës 17 muajsh Fëmija 17 muajsh shkoi pasditen e djeshme rreth orës17:15 në QSUT, në repartin e djegie-plastikës pasi ra në kazanin ku
Flutura Açka bën rrëfimin e ndjerë: Nuk ka prind që të pranojë humbjen e fëmijës Shkrimtarja e njohur Flutura Açka, në një intervistë për emisionin "Oda" rrëfeu ndër të tjera për ndarjen nga jeta të dj
Të qara fëmijësh dhe 1 grua pa ndjenja, çfarë po ndodh në Laknas Një firmë private ka shkuar për të prerë pyjet tek “Plepat e Brukës”, në Laknas. Firma private shoqërohet për të prerë p
Skandali në shtëpinë e fëmijës në Tiranë, 12 vjeçarja: Erdhi te tualeti im, u zhvesh “Fiks Fare” vazhdoi sot në mbrëmje të denoncojë problemet me të cilat hasen fëmijët që jetojnë në shtëpinë e femijës “Z
Albani dhe Miriami zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë Këngëtari i njohur Alban Skënderaj prej vitesh është i martuar me Miriam Camin, me të cilën ka një vajzë. Por sot në
I kërkoi s*ks nënës për t'i dhënë kujdestarinë e fëmijës, merret vendimi për Roland Hysin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar dënim me 4 vite burg për gjyqtarin Roland Hysi i akuzuar për korrupsion. Rol
Ira në pritje të ëmbël, Gaz Paja zbulon gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Aktori i mirënjohur i humorit Gaz Paja do të bëhet shumë shpejt baba. Ai kurorëzoi vetëm pak kohë më parë në martesë da
Tragjedi në Itali: Babai harroi ta linte në kopësht, fëmija vdes nga i nxehti brenda në makinë Një djalë dy vjeçar vdiq këtë mëngjes në Catania, në Itali, pasi kishte mbi 5 orë në makinën e babait të tij, i cili kis
Vajza e Jozefina Topallit u bë nënë për herë të parë, ndjekësit zbulojnë emrin dhe gjininë e fëmijës (FOTO LAJM) Një muaj më parë vajza e Jozefina Topallit u bë në në për herë të parë. Megi solli në jetë një vogëlush, të cilin gja
E rëndë në Vlorë: Djali dhe e ëma fshehin fëmijën për të mos ia dhënën nënës Dy persona janë prangosur në qytetin e Vlorës. Sipas bluve të Vlorës bëhet e ditur se shtetasit A.N., 66 vjeçe dhe J.N.
Po hapte themelet, ustai tregon si gjeti 200 arkivole fëmijësh teksa gërmonte tokën Fetah Hamataj ka marrë me vete një karton të palosur, të cilin e shpalos dhe e palos gjatë kohës që na tregon sekretin q
Floriana Garo në pritje të fëmijës së dytë Ish-moderatorja e famshme shqiptare Floriana Garo është shtatzënë. Ajo pritet sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë në