999 rezultate për

femijes

Zbulohet gjinia e fëmijës që po presin Arbenita dhe Fero Fero dhe Arbenita i dhanë fund beqarisë pak ditë më parë, duke i thënë “PO” përgjithmonë njëri-tjetrit. Dyshja publikuan
Tyson Fury nuk di të ndalet, në pritje të fëmijës së gjashtë Tyson dhe Paris Fury janë në pritje të fëmijës së tyre të gjashtë. Kampioni i WBC, 32 vjeçar, ndau lajmin e gëzuar në
Mamaja ushtron dhunë barbare ndaj vogëlushes 3-vjeçare në Korçë: E vrave fëmijën moj! Emisioni “Stop” publikoi një rast rrëqethës dhune të një prindi ndaj fëmijës së mitur. Dhuna makabre ka ndodhur rreth 3
Tragjike:10 vjeçarja mbyt veten me rrip për të realizuar sfidën e Tik Tok Një vajzë 10 vjeçare humbi jetën për shkak të një sfide ekstreme në rrjetin social Tik Tok. Ajo kishte kryer aktin ek
Zbuloi se vuante nga sëmundja e rëndë, nusja e braktis bashkë me fëmijën e porsalindur Një çift të moshuarish kanë treguar historinë e djalit të tyre, i cili para disa vitesh është diagnostikuar me një sëmun
Meghan Markle në pritje të fëmijës së dytë? (FOTO LAJM) Meghan Markle mund të jetë sërish shtatzënë ose të paktën kështu po përflitet nga fotot e fundit ekskluzive të publikuar
Tolgahan e ka mësuar gjininë e fëmijës nga celulari, Almeda publikon mesazhet (FOTO LAJM) Almeda Abazi zbuloi para pak kohësh se fëmija i dytë që po pret është vajzë. Kjo gjë e ka lumturuar pa masë çiftin, por
Nëse deri tani i keni dhënë fëmijës lëng frutash në mëngjes, mos e bëni më Fëmijët që pinë lëng frutash gjatë kohës që konsumojnë mëngjes, kanë më shumë shanse të jenë mbipeshë apo të vuajnë nga
A mund t'a zgjedhin dot prindërit gjininë e fëmijës? A ekziston ndonjë mënyrë për të përcaktuar gjininë e foshnjës? Ose edhe të rrisni shanset për të pasur djalë apo vajzë?
"E bekuar", Almeda zbulon gjininë e fëmijës me videon më të bukur (VIDEO) Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi dhe aktori turk Tolgahan Sayisman do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë, laj
Dhuna në protestë, reagon Avokati i Popullit Avokati i Popullit ka reaguar në lidhje me shoqërimet e të miturve si dhe dhunën e ushtruar nga policia e shtetit në
Mund të jeni duke i folur fëmijës në mënyrën e gabuar, një udhëzim për prindërit dhe mësuesit Komunikimi me fëmijën shpeshherë, kthehet në një sfidë për prindërit dhe mësuesit. Në përpjekje për ta mbajtur fëmijën n
Faji është i prindërve, ka një arsye pse fëmijët bëjnë naze me ushqimin Një studim i Qendrës Universitare Erasmus në Rotterdam ka nxjerrë në pah se fëmijët ushqehen keq, bëhen tekanjozë me ush
Mësuesja në Tiranë kërcënon prindit: Nuk do t'a shohësh fëmijën tënd me sy! Një mësuese në shkollën “Mihal Duri” në Arbanë, Tiranë, ka kërcënuar prindërit e një nxënësi se “nuk do ta shohin më fëm
Infektohen me koronavirus tetë punonjës të Shtëpisë së Fëmijës Ka shkuar në 8 numri i personave të prekur me Covid në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë. Mësohet se sot dy persona të tjer
Në pritje të fëmijës së parë, martohen çifti i njohur i Show Bizz-it (FOTO LAJM) Çifti i njohur i showbizit, Nick Kroll dhe Lily Kwong kanë kurorizuar dashurinë. Lajmin e ka dhënë aktori 42-vjeçar p
Bëri një pyetje për ushqimin e fëmijës, nëna "masakrohet" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
1 muaj pas humbjes së fëmijës, Chrissy Teigen shfaqet në fushatë (FOTO LAJM) Chrissy Teigen është shfaqur për herë të parë në publik që nga momenti kur humbi fëmijën e tretë që po priste. Modelja s
Në nder të fëmijës që humbi, miqtë përlotin Chrissy Teigen (VIDEO) Miq të Chrissy Teigen kanë dhuruar gjak në nder të djalit që ajo nuk mundi të sillte në jetë, të cilin kishte menduar ta
Në pritje të fëmijës së parë, modelja pozon nudo (FOTO LAJM) Një ditë më parë modelja Emily Ratajkoski zbuloi se është në pritje të fëmijës së saj të parë me bashkëshortin Sebastian