999 rezultate për

femijen

Arrestohet nëna që braktisi foshnjën në Prishtinë Policia e Kosovës njofton se është arrestuar një grua pasi e njëjta dyshohet se e ka braktisur fëmijën. "Është arrest
Mos e lini kurrë fëmijën tuaj të luajë me këtë lodër (FOTO LAJM) Fëmijëria është një fazë e jetës në të cilën shumica prej nesh kënaqemi. Kujtimet e fëmijërisë qëndrojnë me ne për gjith
Detajet e reja: 31-vjeçari la fëmijën e tij tek fqinjët dhe kreu krimin e rëndë Janë zbardhur detaje të reja dhe befasuese në lidhje me krimin e dyfishtë që ndodhi ditën e sotme në Tiranë. Autori
18 vjeçarja lë fëmijën 9-muajsh të vdesë dhe ikën në party Një nënë ka lënë fëmijën e saj vetëm 9 muajsh dhe është larguar për një javë nga shtëpia duke festuar në party. Vikt
Babai braktis fëmijën 3 në kishë, nuk mund të largohej pa e puthur (VIDEO) Një baba i ka dhënë puthjen e lamtumirës foshnjes së tij të porsalindur para se ta braktiste në një kishë në Kerala, Ind
Duhen lënë apo jo me teknologjinë? Si të sillesh me fëmijën Çfarë prindërit po bëjnë sot është e paprecedentë. Brezi i tanishëm dhe ai përpara tyre, u lindën në një botë të përparu
Shpëtoi fëmijën, mori shtetësinë dhe u fut në punë: Kjo është paga e heroit të Parisit (VIDEO) Emigranti malian i cili është krahasuar me një hero dhe ka fituar nofkën “Spider-Man i Parisit”, ka filluar një praktikë
Gruaja e deputetit shqiptar humb fëmijën në muajin e tretë Dy persona para dhjetë ditëve kanë dashur që ta rrëmbejnë deputetin e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Ze
Kosovë/ Burri godet 20 herë me thikë gruan dhe fëmijën Në fshatin Gushtericë në komunën e Graçanicës ka ndodhur një rast i rëndë i dhunës në familje. Burri ka therë gruan e
Merr fund pritja, Emina Cunmulaj lind fëmijën e dytë Emina Cunmulaj ka lindur fëmijën e saj të dytë. Modelja shumë e njohur e mbajti të fshehtë por ditën e sotme ka sjell
Katër arsye se përse duhet ta përqafoni fëmijën tuaj çdo ditë Për bebet, kontakti fizik është shumë i rëndësishëm sepse ka ndikim direkt në zhvillimin e tyre psikologjik dhe fizik.
19 vjeçarja mbyti fëmijën e porsalindur, flet shoqja e saj Një vajzë e re shqiptare dhe nëna e saj janë arrestuar sot në Athinë pas një krimi të tmerrshëm që kanë kryer. 19-vje
Kylie e ka fëmijën me truprojën? Flet për herë të parë Chung Para disa ditësh qarkulluan thashetheme se Kylie Jenner kishte tradhëtuar Trevis Scott me truprojën e saj Tim Chung, ku
Shkrimtares i vdiq djali i vetëm, psikologia shokon me deklaratën: E meritonte! Shumë njerëz janë hidhëruar nga tragjedia që ka pllakosur në shtëpinë e shkrimtares Flutura Açka. Ajo ka humbur djali
Horror, leopardi rrëmben dhe vret fëmijën 3 vjeç (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Parkun Kombëtar “Queen Elizabeth” në Uganda. Fëmija ishte nën kujdesin e një da
Bëni kujdes më fëmijët, 3 frazat që nuk duhet t’ja thoni kurrë Në debat e sipër me fëmijën harrojmë se janë disa fjalë të cilat nuk duhet t’i themi kurrë me zë të lartë. Më mbrapa as
Lindi fëmijën 15-vjeç, e mitura e përdhunuar nga fqinji shpërthen në lot Lotët nuk mund t’i ndalte sa herë kujtonte ngjarjen e shëmtuar që i rrokullisi gjithë jetën dhe e bëri nënë në moshën 15
HISTORIA/ I shpëtuan fëmijën, nëna nga Kosova falenderon publikisht mjekët dhe infermierët në Durrës Jemi mësuar të dëgjojmë ankesa nga spitalet, shpesh me vend e jo rrallë krejt pa vend në lidhje me mjekët dhe infermierë
Mënyra e duhur për të vënë në gjumë fëmijën tuaj Nëse ju duhet të vendosni një fëmijë në gjumë, të parën gjë që bëni është: shkoni në një dhomë pa zhurmë ose ju kërkoni
Tragjedia në Prishtinë, arrestohet shqiptarja që la vetëm fëmijën në banesë Policia e Kosovës sot rreth orës 06:00 të mëngjesit Policia e Kosovës ka pranuar informacionin se në lagjën Ulpianë, sak