999 rezultate për

femijen

Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
25-vjeçari dhunon partneren shtatzënë, i kërkonte të abortonte fëmijën Vajza denoncoi në polici partnerin e saj, pasi përmes dhunës ai i kishte kërkuar të abortonte fëmijën. Për dhunimin e Me
E rëndë në Amerikë, dadoja i thyen kurrizin foshnjës 4 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Amerikë, pasi një dado ka thyer shtyllën kurrizore të një foshnje katër muajshe
Prindërit në panik, mjeku sjell në jetë fëmijën pa fytyrë Një obstetër-gjinekolog portugez është pezulluar nga puna pasi solli në jetë një fëmijë pa hundë, pa sy dhe pa një pjesë
Lind fëmijën e një 11 vjeçari, arrestohet gruaja që punonte si dado Një ngjarje shokuese ka tronditur opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një grua në Florida është arre
Arrestohet gruaja pasi lindi fëmijën e një 11 vjeçari Një grua në Florida është arrestuar pasi lindi një fëmijë pasi që kishte kryer marrëdhënie me një 11 vjeçar. Ajo kish
U martua me miliarderin 80-vjeçar, aktorja turke është gati për fëmijën e parë (FOTO LAJM) Aktorja turke Meltem Miraloglu u kurorëzua në fshehtësi me martesë me miliarderin amerikan 80-vjeçar. Megjithëse u mu
Nëna denoncon edukatoren në Tiranë: Ma dogji fëmijën me spec dhe e gjuajti me shpullë Asnjë prind nuk toleron dhe nuk duron qoftë edhe një shpullë ndaj fëmijës së tij. Jo më tepër siç mendohet se mund t’i k
Çudira moderne, nëna gjen fëmijën duke bërë detyrat me ndihmën e Alexës Një mama është habitur kur ka shkuar në dhomën e të birit dhe ka gjetur këtë të fundit të ënte detyrat me ndihmën e Alex
Çfarë ndodh kur nëna rreh fëmijën? Si mendoni, çfarë personaliteti do të formojë fëmija juaj, i cili nga fëmijëria e hershme beson që dhuna dhe agresioni j
Veseli: Gratë që lindin fëmijën e tretë dhe të katërt marrin 1000-1500 euro Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh kandidati për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, në kuadër të f
Dëshironi të rritni një fëmijë inteligjent? Shkenca e ka përgjigjen gati Padyshim që secili prind në këtë botë dëshiron më të mirën për fëmijën. Dhe gjithësecili kërkon dhe dëshiron që të ketë
La gruan dhe fëmijën për Princeshën? Çfarë sekreti i errët fshihet pas fejesës mbretërore Nëse mendoni se martesa e ardhshme mes Princeshës Beatrice dhe milionerin italian Edoardo Mapelli Mozzi, gaboheni.
Pasi morën vesh se do të bëheshin prindër, çiftit i thyhet zemra nga e keqja që i priste Pritja e ëmbël është padyshim një nga periudhat më të bukura për këdo njeri në botë dhe sidomos për nenat të cilat përje
Situata në të cilat do luteshit të mos gjendeshit (FOTO LAJM) Ju merrni laptopin tuaj për një klasë dhe më pas në shkollë e kuptoni që nuk është fare kompjuteri juaj ... Ose, po ushq
E rëndë në Vlorë: Djali dhe e ëma fshehin fëmijën për të mos ia dhënën nënës Dy persona janë prangosur në qytetin e Vlorës. Sipas bluve të Vlorës bëhet e ditur se shtetasit A.N., 66 vjeçe dhe J.N.
Babai hedh djalin 11-muajsh nga ura, më pas bën veprimin e çuditshëm Një foshnjë 11-muajshe ka humbur jetën, pasi babai i tij e hodhi në lumë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Manchester, Angl
Ariana Fejzullahu do e pres fëmijën e katërt ndryshe, si duket me look-un e ri (FOTO LAJM) Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahut, është në pritje të ëmbël të fëmijës së katërt të çiftit. Më
Si ta bindni fëmijën të shkojë me qejf në çerdhe Ditët e para të kopshtit janë të vështira për prindërit dhe fëmijët, që zakonisht nuk duan të shkëputen Për disa fëmi
Kur e le fëmijën me babin, moderatorja shqiptare do ju kënaq me këtë video (VIDEO) Jona Spahiu është një ndër nënat më të reja të showbizit shqiptar. Protagonisti kyersor në Instagramin e Jonës është