999 rezultate për

femijen

Presin fëmijën e 22-të, kjo është familja më e madhe në Britani (FOTO LAJM) Familja më e madhe në Britani do të rritet edhe më shumë, pasi mamaja e 21 fëmijëve, Su Redford është shtatëzane, gjitha
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Qëlloi me shuplakë fëmijën një vjeçar, arrestohet edukatorja Edukatorja e një kopshti për fëmijë është arrestuar nga policia dhe prokuroria për shkak se goditi me shuplakë në fytyrë
Tajlandezja lind fëmijën gjatë fluturimit Një grua nga Tajlanda e ka lindur një djalë gjatë fluturimit me aeroplan. Për këtë arsye, pilotët u detyruan të bënin ul
"Për kokën e fëmijës", Lira Gjika kritika të ashpra prindërve që betohen kështu (VIDEO) Lira Gjika e ftuar në "Provokacija" lëshoi disa kritika për prindërit që betohen për "Kokë të djalit", apo për “Kokë të
E RËNDË/ Nëna lan fëmijën në lavatriçe menjëherë pasi e lind Ndaj një 31-vjeçareje kanë nisur hetimet për shkak se ka dyshime që ka vrarë foshnjen që sapo kishte sjellë në jetë.
"Mos i ndikoi vaksina", dëshmitarja tregon si e gjeti nëna pa jetë foshnjen 3 muajshe Një foshnjë vajzë rreth 3 muajshe është gjetur e pajetë ditën e djeshme në banesë nga nëna e saj, Sote Ozuni. Ngjarj
Zv.kryetarja e partisë së Gjuzi: Kisha fëmijën sëmurë, polici me ngacmonte në rrugë "Ou- thotë- paske dhe tre fëmijë ti. Çfarë mund të pretendoj nga ai polici. Ai është një polic fodull..." Volejbollis
Pamjet e frikshme, Kastriot Reçi u qëllua pasi puthi fëmijën (VIDEO) Kanë dalë pamjet e eleminimit të Kastriot Reçit i cili u qëllua me snajper. Siç shihet në pamjet e siguruara nga Dosj
Rama batuta me fëmijën: Do bëhesh bojaxhi si puna ime? Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme, shoqëruar nga kryebashkiaku Rakip Suli ka takuar familjen tetë anëtarëshe të Esa
Në çadër që prej 26 nëntorit, nëna bën apelin drithërues për fëmijën e sëmurë (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit, bvëri që qindra njerëz të ngelen në qiell të hapur. E situata është bërë edhe më e vështirë tashm
25 vjeçarja ndërroi jetë pasi lindi fëmijën, kërkohet arrestimi i mjekut që iku në SHBA Është kërkuar arrestimi i mjekut përgjegjës për vdekjen e 25-vjeçares, Rexhina Debrova në muajin prill 2019, gjatë opera
I morën fëmijën para 30 vitesh, nënë e bijë takohen për herë të parë Një tjetër histori rrëqethëse është ndarë sot në emisonin "E diela shqiptare", në rubrikën ka një mesazh për ty. Nënë
Si rrallë herë më parë, Rama flet për ministret: Belindën e detyrova të flinte Tërmeti i 26 nëntorit rezultoi tragjik, pasi humbën jetën 51 persona, mbi 900 të tjerë u lënduan, 47 u nxorën gjallë nga
Shet djalin e vogël për dy mijë dollarë, vihet në pranga nëna Një nënë 31-vjeçare u arrestua orët e fundit nga policia Bowling Green, në shtetin e Kentucky, në Shtetet e Bashkuara, m
Laçiani: Më është shkatërruar shtëpia, flemë në makinë me fëmijën 8 muajsh Ish-kryeministri Sali Barisha, përmes një statusi në ‘Facebook’, ka postuar denoncimin e një qytetari nga Sanxhaku i Laç
Emocionuese, nëna heq fëmijën nga karroca për t’ia dhuruar të lënduarve nga tërmeti Një nënë e re nga Korça i ka prekur të gjithë ditën e sotme me gjestin e saj, pasi ka shkuar të dhurojë ndihmë për të lë
Lindi fëmijën e tretë, Njësia Bashkiake i refuzon bonusin prej 1.2 milionë lekësh Pak kohë më parë Kryeministri Edi Rama njoftoi se nënat e reja, të cilat do të sillnin në jetë një bebe, do të përfitoni
25-vjeçari dhunon partneren shtatzënë, i kërkonte të abortonte fëmijën Vajza denoncoi në polici partnerin e saj, pasi përmes dhunës ai i kishte kërkuar të abortonte fëmijën. Për dhunimin e Me
E rëndë në Amerikë, dadoja i thyen kurrizin foshnjës 4 muajshe Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur në Amerikë, pasi një dado ka thyer shtyllën kurrizore të një foshnje katër muajshe