999 rezultate për

femijen

Mësuesja në Tiranë kërcënon prindit: Nuk do t'a shohësh fëmijën tënd me sy! Një mësuese në shkollën “Mihal Duri” në Arbanë, Tiranë, ka kërcënuar prindërit e një nxënësi se “nuk do ta shohin më fëm
Babai hedh fëmijën 11 muajsh në lumë: Po shndërrohej në djall Një baba i cili hodhi djalin e tij 11-muajsh në një lumë u shpall fajtor sot për vrasje. Zak Bennett-Eko, 23 vjeç, u
Policia hapi zjarr ndaj makinës së të atit pasi kishte marrë peng fëmijën, vdes foshnja Një foshnje djalë një-vjeçar është vrarë nga policia në Kanada, pasi babai që kishte humbur kujdestarinë e mori atë, duk
"Do abortoja fëmijën, më spiunoi doktoresha", habit motra e Olta Gixharit (FOTO LAJM) Motra e aktores Olta Gixhari, moderatorja Gerta Gixhari, i ka befasuar të gjithë me deklaratën e fundit. Ajo ka rrëfy
Humbën fëmijën e tyre të tretë, çifti i famshëm rrëfehet para kamerave (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, çifti i famshëm humbi fëmijën e tij të tretë që e prisnte të vinte në jetë së shpejti. Është fjala për
Meghan Markle ndan dhimbjen me botën: Humba fëmijën e dytë “Një dhimbje e papërshkrueshme”, Meghan Markle rrëfeu se ka humbur fëmijën e saj të dytë në muajin korrik, por për këtë
Aksident në Lezhë, makina përplasi fëmijën dhe u largua me shpejtësi Një aksident ka ndodhur në fshatin Barbullojë të Lezhës. Mësohet se një automjet ka përplasur një fëmijë 13-vjeçar, i
Njihuni me metodën 3 ditore që ndihmon fëmijën të përdorë vetë sa më parë uturakun Sipas mjekëve pediatër, shumë fëmijë janë gati të fillojnë të mësojnë kontrollin e jashtëqitjes dhe urinimit, midis mosh
Tragjike! Nëna mbulon me trup fëmijën gjatë tërmetit të fuqishëm që shkundi Turqinë (VIDEO) Në një video të shpërndarë ne Instagram, shfaqen momente prekëse të një nëne në Turqi që mundohet të mbulojë me trupin e
Disa këshilla si ta bëni fëmijën tuaj të hajë ushqim të shëndetshëm (FOTO LAJM) Një studim i kryer së fundmi tregoi se 46 përqind e fëmijëve refuzojnë të hanë perime. Për më tepër, 75 përqind e prindë
Shtatzënë me fëmijën e dytë, deputetja Blerina Gjylameti infektohet me COVID-19 Deputetja e Partisë Socialiste, Blerina Gjylameti e cila është në pritje të fëmijës së dytë është infektuar me koronavir
Njihuni me 5 hapat që shpëtojnë një fëmijë nëse po mbytet A e dini se një fëmijë vdes çdo pesë ditë nga mbytja prej ushqimit dhe më shumë se 80% e prindërve nuk kanë absolutisht
"Kam fëmijën 4 vjeç", Luana Vjollca habit me deklaratën para kamerave (FOTO LAJM) Nisi dhe mbrëmja e sotme në “Shiko Kush Luan”. Luana Vjollca si gjithmonë në çdo drejtim programi duket shumë sexy. P
Humbën fëmijën, John Legend i prek të gjithë me fjalët për bashkëshorten e tij (VIDEO) Në 30 shtator, modelja e njohur Chrissy Teigen tregoi plot dhimbje se ajo dhe John e humbën fëmijën e tyre. Ajo publikoi
Rastësia e papritur, vajza lind fëmijën në mes të provimit Imagjinoni të lindësh teksa je në mes të provimit më të rëndësishëm të jetës tënde! E dimë që ngjan çmenduri, por diçka
Humb fëmijën gjatë shtatzënisë, këngëtarja turke: Lumturia ime u ndërpre në mes (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur turke Petek Dinçoz ka dhënë një lajm të hidhur përmes rrjeteve sociale duke bërë të ditur se ka humb
Çmenduria që bëhet për famë në TikTok, kërcejnë me fëmijën dhe më pas e flakin (VIDEO) Një sfidë virale, vërtet në pamje të parë, çmenduri po përfshin dhjetra nëna, baballarë dhe fëmijë. Pasi kërcejnë pa
Flet Iliazi i lumtur me dy gra: Po bëjmë fëmijën e 8-të, do i vëmë kapak se s'mundem më Historia e Iliaz Laskajt, nga Selishta e Peshkopisë, u bë virale në rrjet për shkak se ai është ndër të rrallët në vendi
Rrahu brutalisht 3 vjeçarin derisa i theu brinjët, përfundojnë hetimet për njerkun Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e dhunimit të 3-vjeçarit, nga njerku i tij, Alfred Kaza
Makina përplas fëmijën në qendër të Durrësit Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës. Një automjet ka përplasur një fëmijë të moshës rreth 7 vjeç. Vogëlush