999 rezultate për

femije

Tragjike: Ish-sportisti vret gruan dhe tre fëmijët e tij duke i vënë flakën makinës dhe më pas bën vetëvrasje Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi. Ish-lojtari i ragbit, Rowan Baxter ka mbutyr familjen e tij, pasi i kish
Vdes nëna e tre fëmijëve, bashkëshorti i vuri flakën makinës për ta djegur të gjallë Në Australi njw burrw i vuri flakën makinës me qëllimin që të vriste ish-bashkëshorten. Hannah Baxter, 31 vjeçare i m
Çfarë duhet të merrni parasysh para se t'i blini fëmijës suaj një telefon celular Kur prindërit mendojnë që t’i blejnë fëmijës së tyre një telefon celular, duhet të kenë parasysh se nuk po blejnë vetëm
Pse të festosh ditëlindjet e fëmijëve është kaq e rëndësishme? Rëndësia e ditëlindjes tek fëmijët. Kur ditëlindja e një fëmije afrohet, disa prindër shpesh entuziazmohen dhe përgat
Përfshihet nga flakët automjeti, tre fëmijë digjen për së gjalli Një makinë u përshi nga flakët duke u marrë jetën 4 persona. 3 nga viktimat ishin fëmijë nën moshën 10 vjeç. Ngjarja
Para se t’ua lini telefonin në duar fëmijëve, lexojeni këtë Pavarësisht sa shumë smartphone-ët e kanë thjeshtuar jetën tonë, por shpesh harrojmë sa shumë ndikojnë ato në jetën e fë
Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Shtiret si fotografe, por i drogon nënat dhe ua vjedh fëmijët (FOTO LAJM) Është arrestuar një grua pasi që dyshohet se ka pozuar si fotografe dhe e ka droguar një nënë, në përpjekje për ta vjedh
Pas Balenës Blu, sfida e re e TikTok po kthehet në problem serioz për prindërit dhe fëmijët (VIDEO) Aplikacioni TikTok duket se po shfaq një sfidë të re dhe të rrezikshme për të gjithë fëmijët dhe adoleshentët. E quaj
Si në filma, djali rigjen vajzën e fëmijërisë dhe martohet Dashuria ndonjëherë vjen tek ne në format më të cuditshme të mundshme. Kështu dy të rinj janë dashuruar me njëri-tjet
"Më tërhiqte zvarrë", nëna e dy fëmijëve rrëfen dhunën e burrit E divorcuar prej 5 vitesh, nëna e dy fëmijëve, Margarita nga Lushja ka trguar historinë e trishtë të jetës së saj. Në ru
Nga murg budist kthehet në një modele (FOTO LAJM) Iu deshën 10 vjet izolim për të zgjedhur identitetin e tij të vërtetë dhe për të dalë hapur. Më pas, gjeti kurajon dh
Kërcënonte bashkëshorten se do e ekzekutonte bashkë me tre fëmijët, parandalohet tragjedia në familje Policia e Tiranws ka finalizuar operacionin policor "Befasia". Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në familje.
Gjuzi i "lëvdoi ballkonin", Silvana do ju habitë të gjithëve: Është e martuar dhe ka fëmijë (FOTO LAJM) Volejbollistja që Gjuzi e bëri zv/presidente në partinë e tij ,Silvana Bushati ishte e ftuar në “Ftesë në 5”. Ajo ishte
3 kufoma në shtëpi, dalin fotot e nënës e fëmijëve që u gjetën të vdekur në Bulqizë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ndodhi ditën e djeshme në Bulqizë ku në një banesë u gjetën 3 kufoma, anëtarë të një familje. R
Nëna dhe dy fëmijët humbën jetën, dalin dëshmi të reja për tragjedinë në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ndodhi ditën e djehsme në Bulqizë. Një në bashkë me dy fëmijët e saj humbën jetën për arsye akoma të
Skandaloze! Ndahet nga gruaja, babai i fëmijës ndryshon emër që t’i shpëtojë detyrimit Irma Elezi nga Kavaja i është drejtuar emisionit “Stop”, pasi edhe pse gjykata ka vendosur për një detyrim ushqimor, që
Nuk shpërtheu bombola! Nëna me dy fëmijët pa jetë mund të jenë helmuar nga ushqimi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Ostren, Bulqizë, ku nëna bashke më dy fëmijët e saj janë gjetur të vdeku
Nëna e divorcuar e 2 fëmijëve futet 38 mijë euro borxh për operacionet plastike (FOTO LAJM) Një nënë e divorcuar ka shpenzuar plot 45 mijë euro për disa operacione plastike. Nga këto, 38 mijë euro i ka marrë b
Tragjedia në familjen Tola, nëna dhe dy fëmijët humbën jetën nga gazi Familja Tola në Ostren të Bulqizës ka pësuar sot një tragjedi të rëndë. Nëna, Rajmonda, bashkë me dy fëmijët, Rudinën d